katar

katar

(204 wyniki)
  • Znowu jestem chora wiec odebralo mi rozum. Jestem w 12 tyg. Mam katar i zozbolaly mnie uszy. Wzielam rutinoskorbin,wapno,aliofil(czosnek w tabletkch). Wiem,ze sa podzielone zdania co do kropli do nosa. Ale juz tak bardzo chcialam sie pozbyc kataru ,ze zakraplamam sobie Nasivin 0,025% dla dzieci (mojej coreczki). Przez 2 dni rano i wieczorem. Momyslalam sobie ,ze nie powiny zaszkodzic. Internistaka przy poprzedniej infekcji mowila,ze w malych dawkach od czasu do czasu nie ma to wplywu na...
  • Katar!!!!!

(12)
    Witam!Od kilku dni mam okrutny katar.Z dnia na dzień coraz gorzej;(Nochal ciągle zatkany .W nocy nawet spac nie mogę bo ile można oddychac buzią...Macie jakieś domowe naprawdę skuteczne sposoby na katar.Będę bardzo wdzięczna..
  • Jestem w 19 tygodniu i zaczyna mi sie przeziebienie. Moj ginekolog, jak go profilaktycznie kiedys pytalam, powiedzial ze mam tylko brac rutinoscorbin, plukac gardlo i lezec. Leczylyscie sie normalnymi lekami?? A poza tym martwie sie o dziecko... :(((( Pozdrowonka!
  • Witam wszystkie mamy, Macie jakis posób na przeziebienie i katrar w ciąży. U mnie koniec 4 miesiąca, wolę nie ryzykować i nie biorę leków, ale mnie bardzo męczy katar. Pozdrawiam
  • Ostatnio wyczytałam w czasopiśmie,że jest taka przypadłość jak katar ciążowy...Ponieważ śluzówka nosa się wysusza i jest o wiele delikatniejsza w ciąży.Dlatego ten katar powoduje sączenie się wody z nosa i bardzo częste kichanie.I faktycznie to musi być prawda bo odkąd jestem w ciąży kicham jak wariatka z byle powodu.Nie jak przed ciążą np. od pieprzu.Czasami to rady dać nie moge byle co mi w nosie zakręci to po kilka razy kicham.Czy któraś ma coś takiego?
  • drogie dziewczyny, bardzo proszę o odpowiedź, czy któraś z Was brała to w ciąży??? jestem w 14 tygodniu, synuś przyniósł z przedszkola katar, ja załapałam prawie natychmiast i przekształciło mi się w ropne zpalenie zatok. Od czwartku brałam już Bioparox,ale czułam się coraz gorzej, ból głowy powodował,że nie mogłam się schylić,do tego ból szczęki, całego prawego policzka wręcz. poszłam dziś do lekarza i dostałam Hiconcil. biorę i jednoczeście strasznie boję się o dzidziusia. w pierwszej ciązy...
  • Od kilku dni narzekam na bolące gardło i katar - wykończyła mnie okrutna klimatyzacja w pracy :( Może macie jakies pomysły jak mogę sobie pomóc, bo herbata z cytryną najwyraźniej nie działa a lekarstwa raczej nie wchodzą w grę :) Swoją drogą, to nie moge się nadziwić - środek lata a ja przeziębiona. Martwię się, żeby ta infekcja nie miała wpływu na mojego maluszka (to juz 32 tydz). Poradźcie coś. Ania
  • Witam przyszłe Mamuski!Jestem w 17tc i akurat jak zrobiło sie tak ciepło złapałam jakis paskudny katar.Męczy mnie starsznie tym bardziej ze jest taki upał i ciężko sie oddycha.Znacie jakies sposoby zeby sie go skutecznie i bezpiecznie pozbyc?????Boje sie brac jakiekolwiek lekarstwa tym bardziej ze na poczatku sie juz troche nałykałam(bo musiałam).Pozdrawiam!!!
  • Jestem w 12 tc, katar doprowadzi mnie do szału, kupiłam w aptece homeopatyczne krople do nosa ale są do niczego. Czy mogę stosowac np Nasivin lub jakieś inne?
  • Jestem w 8 tyg. Od kilku lat przyjmuję leki przeciwhistaminowe, które teraz musiałam odstawić. Mam niekończący się katar. Wogóle nie mogę oddyczać nosem. Pomóżcie
  • Dopadło mnie w niedzielę. Ból głowy, katar, ból pleców, temp max na wieczór w niedzielę 38 stopni. Więcej temp nie miałam. Katar przeszedł, ale jestem koszmarnie osłabiona i od wczoraj mam ból w klatce piersiowej, jak gdyby słoń mi usiadł, normalnie mnie boli. Byłam u internisty i w płucach i oskrzelach czyściutko. Mówi że to taka pozostałość po przeziębieniu. Ale wiadomo ja panikara bardzo sie martwię, bo to taka wczesna ciąża. Niby gorączki wysokiej nie miałam, ale i tak się boję tych...
  • Dziewczyny! Czy wiecie moze co mozna brac na zapalenie ucha w czasie ciazy??? Zaczelo sie od kataru, pozniej zatoki a teraz zaczyna mnie bolec strasznie ucho... nie wiem co moge zazywac, zeby nie skonczylo sie to antybiotykiem... tylko nie piszcie o cebuli i czosnku bo zwymiotuje!!!!!!!!!!
  • Chcialabym zrobic mala liste lekow bezpiecznych w ciazy. Ja wiem tylko, ze przy przeziebieniach, czy temperaturze mozna brac paracetamol. Czy macie wiadomosci od swoich lekarzy o innych lekach, ktore mozna spokojnie brac? Najwiekszy problem dla mnie, to ze nie mozna brac przeciwbolowych (glowa, zeby), ani polopiryny, ktora u mnie pomagala od razu przy przeziebieniu.
  • Jestem w 34 tygodniu...od wczoraj mam strszny katar...nos mam zatkany i nie moge oddychać. Jest to o tyle trudne ,ze duszno mi tez bo dzidzia mi ućiska przeponę....starsznie się męczę, żadna woda morka nie pomagać- pomyśąłam o olejku eterycznym? Czy myslicie że moge go zastosować?
  • Mam pytanie- głupie pewnie- ale ryzykuje... Mianowicie- czy mój mąż może być przy porodzie jeśli ma katar??
  • Jestem w 20 tygodniu ciąży.Dopadło mnie przeziębienie , mam katar , kaszel i boli mnie gardło.Z domowych sposobów pije mleko z miodem , z masłem i z czosnkiem.Moje pytanko brzmi :czy znacie jeszcze jakieś domowe sposoby leczenia przeziębienia ? oraz mam jeszcze jedno pytanko: miałam iść jutro na badanie krwi i moczu.Czy w takim przypadku jak przeziebienie wyniki mogą być mylne i lepiej poczekać jak wyzdrowieje?Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam:)
  • przeziębiłam się, boli mnie gardło, mam katar, jakie leki stosować w takiej sytuacji?
  • witajcie dopadlo mnie przeziebienie potwornie boli mnie glowa mam powazny katrar i bol gardla jestem w 16 tc czy macie jakies pomysly jak mozna sie kurowac zeby szsybko wyzdrowiec ??????????
  • jaki to moze mieć skutek dla płodu??ja martwie sie bo na pewno to nic dobrego nie wrózy!!antybiotyków nie biore-lecze sie domowymi sposobami + wapno , wit C. tantum werde na ból gardła i paracetamol.
  • hej jestem w 3 m ciazy i niestety jestem chora 2 dzien mam katar ze mnie zalewa i mam lekka goraczke poniewaz wizyte mam na czwartek w przyszlym tygodniu ??(powalone) nie bardzo wiem co moge brac np rutinostorbin lub cos tkiego albo calucium albo akatar co kolwiek preciez do czwartku to sie rozłoze

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.