katar

katar

(204 wyniki)
  • Pomocy, zaczyna mi się katar a nie wiem czy można jakieś krople brac? wiem, że na grypę jest Oscillococcinum ale co na katar?
  • Witam. Chciałam się zapytać co brać na przeziębienie?Od wczoraj mam straszny katar.Pani w aptece powiedziała że nic nie wolno zażywać.Dodam że to 22 tc. Pozdrawiam
  • Jestem w 34 tygodniu...od wczoraj mam strszny katar...nos mam zatkany i nie moge oddychać. Jest to o tyle trudne ,ze duszno mi tez bo dzidzia mi ućiska przeponę....starsznie się męczę, żadna woda morka nie pomagać- pomyśąłam o olejku eterycznym? Czy myslicie że moge go zastosować?
  • Jestem już pod koniec 8. m-ca i dopadło mnie przeziębienie. Czy macie jakieś wypróbowane domowe sposoby, które pomogą? Ja nie mam póki co gorączki tylko katar i ból gardła. Napiszcie jak sobie radziłyście w chorobie dziękuję Ania
  • Chcialabym zrobic mala liste lekow bezpiecznych w ciazy. Ja wiem tylko, ze przy przeziebieniach, czy temperaturze mozna brac paracetamol. Czy macie wiadomosci od swoich lekarzy o innych lekach, ktore mozna spokojnie brac? Najwiekszy problem dla mnie, to ze nie mozna brac przeciwbolowych (glowa, zeby), ani polopiryny, ktora u mnie pomagala od razu przy przeziebieniu.
  • Jestem w 19 tygodniu i zaczyna mi sie przeziebienie. Moj ginekolog, jak go profilaktycznie kiedys pytalam, powiedzial ze mam tylko brac rutinoscorbin, plukac gardlo i lezec. Leczylyscie sie normalnymi lekami?? A poza tym martwie sie o dziecko... :(((( Pozdrowonka!
  • Witam wszystkie mamy, Macie jakis posób na przeziebienie i katrar w ciąży. U mnie koniec 4 miesiąca, wolę nie ryzykować i nie biorę leków, ale mnie bardzo męczy katar. Pozdrawiam
  • Dopadło mnie w niedzielę. Ból głowy, katar, ból pleców, temp max na wieczór w niedzielę 38 stopni. Więcej temp nie miałam. Katar przeszedł, ale jestem koszmarnie osłabiona i od wczoraj mam ból w klatce piersiowej, jak gdyby słoń mi usiadł, normalnie mnie boli. Byłam u internisty i w płucach i oskrzelach czyściutko. Mówi że to taka pozostałość po przeziębieniu. Ale wiadomo ja panikara bardzo sie martwię, bo to taka wczesna ciąża. Niby gorączki wysokiej nie miałam, ale i tak się boję tych...
  • Ostatnio wyczytałam w czasopiśmie,że jest taka przypadłość jak katar ciążowy...Ponieważ śluzówka nosa się wysusza i jest o wiele delikatniejsza w ciąży.Dlatego ten katar powoduje sączenie się wody z nosa i bardzo częste kichanie.I faktycznie to musi być prawda bo odkąd jestem w ciąży kicham jak wariatka z byle powodu.Nie jak przed ciążą np. od pieprzu.Czasami to rady dać nie moge byle co mi w nosie zakręci to po kilka razy kicham.Czy któraś ma coś takiego?
  • Jestem w 8 tyg. Od kilku lat przyjmuję leki przeciwhistaminowe, które teraz musiałam odstawić. Mam niekończący się katar. Wogóle nie mogę oddyczać nosem. Pomóżcie
  • Od kilku dni narzekam na bolące gardło i katar - wykończyła mnie okrutna klimatyzacja w pracy :( Może macie jakies pomysły jak mogę sobie pomóc, bo herbata z cytryną najwyraźniej nie działa a lekarstwa raczej nie wchodzą w grę :) Swoją drogą, to nie moge się nadziwić - środek lata a ja przeziębiona. Martwię się, żeby ta infekcja nie miała wpływu na mojego maluszka (to juz 32 tydz). Poradźcie coś. Ania
  • jaki to moze mieć skutek dla płodu??ja martwie sie bo na pewno to nic dobrego nie wrózy!!antybiotyków nie biore-lecze sie domowymi sposobami + wapno , wit C. tantum werde na ból gardła i paracetamol.
  • hej jestem w 3 m ciazy i niestety jestem chora 2 dzien mam katar ze mnie zalewa i mam lekka goraczke poniewaz wizyte mam na czwartek w przyszlym tygodniu ??(powalone) nie bardzo wiem co moge brac np rutinostorbin lub cos tkiego albo calucium albo akatar co kolwiek preciez do czwartku to sie rozłoze
  • Witam przyszłe Mamuski!Jestem w 17tc i akurat jak zrobiło sie tak ciepło złapałam jakis paskudny katar.Męczy mnie starsznie tym bardziej ze jest taki upał i ciężko sie oddycha.Znacie jakies sposoby zeby sie go skutecznie i bezpiecznie pozbyc?????Boje sie brac jakiekolwiek lekarstwa tym bardziej ze na poczatku sie juz troche nałykałam(bo musiałam).Pozdrawiam!!!
  • Dziewczyny! Czy wiecie moze co mozna brac na zapalenie ucha w czasie ciazy??? Zaczelo sie od kataru, pozniej zatoki a teraz zaczyna mnie bolec strasznie ucho... nie wiem co moge zazywac, zeby nie skonczylo sie to antybiotykiem... tylko nie piszcie o cebuli i czosnku bo zwymiotuje!!!!!!!!!!
  • Jestem w 20 tygodniu ciąży.Dopadło mnie przeziębienie , mam katar , kaszel i boli mnie gardło.Z domowych sposobów pije mleko z miodem , z masłem i z czosnkiem.Moje pytanko brzmi :czy znacie jeszcze jakieś domowe sposoby leczenia przeziębienia ? oraz mam jeszcze jedno pytanko: miałam iść jutro na badanie krwi i moczu.Czy w takim przypadku jak przeziebienie wyniki mogą być mylne i lepiej poczekać jak wyzdrowieje?Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam:)
  • Jestem w 12 tc, katar doprowadzi mnie do szału, kupiłam w aptece homeopatyczne krople do nosa ale są do niczego. Czy mogę stosowac np Nasivin lub jakieś inne?
  • Czuję sie trochę "niewyraxnie", drapie mnie w gardle. Na razie to wsytsko. W domu mały remont i brak miejsca na odpoczynek, do lekarza na razie chyba nie muszę. Co mogę wziąć oprócz miodu i cytrynki?
  • Mam pytanie- głupie pewnie- ale ryzykuje... Mianowicie- czy mój mąż może być przy porodzie jeśli ma katar??
  • przeziębiłam się, boli mnie gardło, mam katar, jakie leki stosować w takiej sytuacji?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.