klasy

klasy

(145 wyników)
  • Cze chce isc tam w nastepnym roku szkolnym do klasy typu e czyli mat inf. Slyszalem ze w tym roku przyjmowali tam samych olimpijczykow czy to prawda? Jezeli tak to czy bedac laureatem olimpiady chemicznej przyjeli by mnie do tej klasy? A tak poza tym to jak tam jest? Dzieki za wszystkie odpowiedzi!
  • II LO

(5)
    Mam wątpliwości dotyczącą wyboru szkoły. Po ciężkiej batalii z samą sobą zdecydowałam się mimo wszystko na biol-chem w sobieskim. Dalej jednak zastanawiam się czy był to dobry wybór. Chętnie poznałabym plusy i minusy tej szkoły. Zależy mi na dobrym wykształceniu, dobrze zdanej maturze i chciałabym wiedzieć, czy II spełni moje oczekiwania. Pozdrawiam.
  • ADHD to fikcja , to wymowka dla kipeskich rodzicow ! Takie dzieci nalezy izolowac , zeby inne mogly sie uczyc !
  • temat mowi sam za sibie chcialabym dowiedziec sie zdan pozytywnych i negatywnych ludzi ktorzy wiedzac cokolwiek o tym L.O.
  • Jawooooor:D wszystkim co sie dostali życzę historii z tym panem w białym:)
  • Czy was też tak gnębi? Co mozecie o nim powiedzieć? Okazuje się, że zupełnie nie umiemy geografii a dst jest najlepszą oceną. Koszmar!!!
  • Gimnazjum przy ul.Seniorów Lotnictwa ma w waszych rankingach wysokie notowania, a to przecież fatalna szkoła. Mieszkam niedaleko, mam dzieci w wieku gimnazjalnym, które mają kolegów i koleżanki. Ci przeciętni i słabi idą właśnie do tego, rejonowego gimnazjum. A z kwalifikacjami kadry tej i innych szkół jest tak: nauczyciel w marcu 2000 mając wyższe wykształcenie i staż 3 lata dostawał mianowanie automatycznie, a kto 5 lat stażu automat. dyplomowanego (najwyższa stawka). Ta s...
  • Zależy mi na rzetelnych,powaznych opiniach na temat tego gimnazjum,moje niepełnosprawne dziecko będzie tam uczęszczac od nowego roku szkolnego,poniewaz przeprowadzam się do Krakowa.Nie znam szkół krakowskich,czy to dobra szkoła?
  • Siemka ;) Zastanawiam się nad wyborem liceum i z początku nie brałem w ogóle pod uwagę V, bo doszły mnie słuchy, że atmosfera jest do dupy i panuje wyścig szczurów. Do tego stwierdziłem, że skoro jest tam taki super wygórowany poziom, to nie będzie mi się chciało tyle uczyć ;P. Co prawda nie jestem laureatem, ale będę miał tak około 190 punktów do rekrutacji, więc powinno mi to raczej starczyć ;). Tymczasem na tym forum przeczytałem, że w V nauczyciele traktują uczniów po partnersku i n...
  • zachecac dzieci z przedmiesc Krakowa do nouki w samym miescie i udzielic im mozliwosc autobusy itp
  • proponuję, aby w tym i następnych dwóch wątkach polecać lub przestrzegać przed róznymi szkołami. Ja chciałem polecić podstawówkę nr.4 przy ul. Smoleńsk - w samym centrum. Są tam w miarę dobrzy nauczyciele a szkoła jest duża. Szkoda, że nie powstało tam gimnazjum....
  • Wpiszcie sie ci co dostali sie do Czwórki, i napiszcie z której klasy jesteście!!! Fajnie było by nawiązać kontakt ze sobą przed pierwszym września :P
  • Oszczednosci"w oswiacie, "laczenie klas", itp. skoncza sie tym co w USA; analfabetyzm wtorny, bez kalkulatora ani rusz; na studiach technicznych wiekszosc osob to cudzoziemncy. Profesorzy tez. Tylko , ze USA stac na to. NAS nie!!!!
  • Dopiero jak dojdzie do tragedii nieudolni rodzice się obudzą. takich rodziców powinno sie skierować na szkolenie.
  • Czesć Kończę gimnazjum i chcę wiedzieć gdzie w Krakowie w LO jest hiszpański
  • 20 LO co sądzicie ?
  • debilizm...jestem w mat-fizie w V i napisze polski na 30%, ale matme na 90%... i bede "gorszy" od gostka z innego LO, ktory napisze polski na 60%i mamte na 70%. Tylko, ze ja nie potrzebuje tego polskiego NIGDZIE...wiec albo beda uwzgledniac przedmioty, ktore sa uczniom potrzebne przy rekrutacji albo beda faworyzowac wszechwkuwanie... Chyba, ze w innych liceach ucza sie dla przyjemnosci...w V uczymy sie tego co bedzie nam potrzebne... Pozdrawiam
  • Posiadacie jakieś informacje w których krakowkich liceach przyjmną mi papierki jutro...????????? :) musze zanieść do jakiejś szkoly gdzie będę na 100%...... proszę o pomoc..!! :)
  • ciekawe są wyniki z języków obcych. po prostu kryteria oceniania tych matur były beznadziejnie niskie. te wyniki świadczyły by, ze uczniowie nie umieją fizyki a umieją angielski, a tak nie jest. żle dobrane są kryteria dla poszczegolnych przedmiotów. matura z fizyki jest za trudna a z angielskiego za łatwa (ale fizyka nie jest obowiązkowa, można wybrać inny przedmiot). na maturze chyba bedzie "ciekawie".
  • Witam!! Mam pewien problem - ukończyłem pierwszą klasę LO. Mam same 4 i 5, jedną 3 i zaliczonego komisa z j. angielskiego. Miałem pewne problemy z moją wychowawczynią, co tu dużo kryć nie przypadliśmy sobie do gustu. Na koniec roku zemściło się to tym, że otrzymałem nieodpowiednie zachowanie.. żeby było śmieszniej również niesprawiedliwie (ale tego już nie mogę udowodnić w żaden sposób - w ostatnim tygodniu otrzymałem uwagi z góry za cały semestr :/ )... gdy się o tym dowiedziałe...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.