klasy

klasy

(102 wyniki)
  • Czy ktoś ma taki tornister i mógłby napisać czy jest zadowolony? A moze ktoś widział na żywo? Tornister miałby być dla wysokiego sześciolatka www.google.pl/search?q=tornister+stmajewski&client=tablet-android-samsung&hl=pl-PL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=o75kVZb5CYGVsgGk7YHYAg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=800 Będę wdzięczna za opinie
  • Ja czytałam oczywiście opinie na forum dot. tych plecaków i wiedziałam, że są ciężkie, ale to co się robi po włożeniu do nich książki, zeszytów, piórnika, śniadania itd przeszło moje najśmielsze oczekiwania, nie sądziłam, że on będzie aż tak ciężki. Zastanawiam się czy zostać przy topgalu (bardzo odpowiada nam układ plecaka) ale ta waga mnie przeraża. Zastanawiam się czy jest sens zmieniać teraz na plecak o wadze połowę lżejszej, bo najlżejsze, które znalazłam ważą 0,5 kg.?
  • Jestem na etapie wyboru plecaka dla córki do pierwszej klasy. Córka nie jest z tych drobnych, raczej normalna wysoka dziewczynka. Pod uwagę biorę trzy firmy TOPGAL, HAMA, HERLITZ. O ile o Topgalu i Herlitzie cos na forum znalazłam nikt nic nie pisze o HAMIE :( Proszę podzielcie się jakie sa wasze opinie o tych firmach, który plecak będzie dobry, jak Wam się one sprawdzały. Będę wdzięczna za każdą informację. Jeżeli ktoś już zakupił to proszę tez niech się podzieli informacją. Może sa...
  • Liczę na wasze pomysły. Nasze dzieci kończą 3 klasę i 4 klasę rozpoczynają w nowym składzie (część dzieci odchodzi do klasy sportowej). Doradźcie proszę co można kupić na pamiątkę. Mamy 10 do maksymalnie 20 złotych na dziecko. Moje pomysły: 1. książka ale fajna taka którą rzeczywiście dzieci czytają typu seria detektywistyczna Lassego i Maji itp 2. koszulka lub kubek z pamiątkowym zdjęciem czy napisem 3. długopis z pamiątkowym napisem Czekam na wasze kreatywne pomysły, już jutro mamy s...
  • Jakie macie doświadczenia z podręcznikami szkolnymi? W następnym tygodniu mam spotkanie w szkole, gdzie będzie można zakupić pakiet podręczników, niestety nie wiem w jakiej cenie i jakie podręczniki, więc nie jestem w stanie porównać ceny już dziś. Będę musiała od razu się zdecydować i nie wiem czy olać to czy zapłacić w ciemno? Jak to u Was w szkołach bywało? Rzeczywiście najtaniej można było tam kupić podręczniki czy można okazyjnie gdzieś przez internet jeszcze kupić taniej?
  • W dniach 6-7 kwietnia będzie -20% rabatu na plecaki, hasło: styloweplecaki (info z Twojego Stylu) podpowiedzcie jaki plecak wybrać dla chłopca do 4 klasy?
  • jw
  • Co kupić dla wychowawczyni na pożegnanie , na koniec 3 klasy podstawowej. To ważny moment i szukam pomysłów , jak klasa może podziękować za 3 letnią opiekę. Mamy około 400 zł.dziękuję
  • proszę o opinie z użytkowania. z góry dziękuję
  • No niech ktoś mnie przekona, że będzie on dobry dla czwartoklasistki, 146cm wysokiej, szczupłej dziewczyny. Martwię się, że będzie za duży, a plecak nie dość, że bardzo mi się podoba, to jeszcze podoba się młodej. Ma czyjeś dziecko tego Deutera?
  • jak się sprawdza u dzieci które chodzą do szkoły na piechotę? mam wrażenie że w zimie będzie cały zabłocony. czy ciężko taki nosić w szkole z klasy do klasy? tym bardziej że chodzi o 4 klasę gdzie zmienia się sale w ciągu dnia. w szkole są zamykane szafki w których można zostawiać podręczniki, ale zapewne jeśli jakiś przedmiot jest np 2xtyg to i tak trzeba brać książkę do domu żeby odrobić lekcje?
  • ratunku, pomocy! syn został zaproszony na urodziny do koleżanki z klasy - ja zupełnie niekumata jestem jeśli chodzi o dziewczyńskie gadżety! syn tym bardziej :) co się kupuje takim dziewczynkom ?? to 1 klasa szkoły podstawowej, żeby nie było wątpliwości.... urodziny już w piątek, więc czasu mam mało z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
  • Tak wiem - ostateczną decyzję podejmie dziecko ale i tak chciałam zapytać co polecanie bo w sklepach to same dziecięce widziałam?
  • Wiem, że to temat na topie :) Szukam plecaka do IV klasy dla córki. Chce coś lekkiego, ze sztywną podłogą i lekko usztywnianymi plecami. Znalazłam taki " target="_blank" rel="nofollow">www.snowboard-online.pl/plecak-roxy-outta-dots-roxy-stg/]PLECACZEK Widział ktoś takie plecaki na żywo? Czy plecak o pojemności 24l jest odpowiedni? Dziecko ma 130cm wzrostu, jest drobne, ale książek będzie miała tyle samo co jej więksi rówieśnicy :) więc nie może być za mały, ale też nie chciałabym aby ob...
  • może macie jakieś pomysły na prezenty dla dzieci z 2 klasy (wszystkie jednakowe, może być podział na płeć) na mikołaja? składka tylko 20zł na 1 prezent.
  • Córka jest teraz w 2 klasie, i jej plecak powoli robi się za mały. Chcę jej kupic większy, ale wybór teraz jest bardzo mały, a nawet żaden :( Spodobał mi sie Hama All Out- juz doczytałam, że będzie za duży. Topgala żaden się nie podoba. Oglądałyśmy plecak ecco, bardzo córce się spodobał, ale ja mam wątpliwości co do jego jakości i trwałości. Fajny, lekki, duży, ale jakis taki bardzo delikatny. Może któraś z Was miała do czynienia z tym plecakiem? Ew. na jaki jeszcze patrzeć? Córka nie je...
  • ...ktoś zakupiony przez siebie? Nasz poszedł do reklamacji i dostaliśmy zwrot kasy, ale problem został. Plecak ma być dla chłopca 150 cm wzrostu, szczupłego. Zależy mi na usztywnionym spodzie-waga książek jest znaczna.
  • allegro.pl/herlitz-tornister-plecak-be-bag-5-wzorow-gdynia-i2535251830.html Ja już mam głowę kwadratową z tymi plecakami:( Za duży wybór,a poza plecak,który według mnie jest dobry,według moich dziewczyn - niekoniecznie. Ja muszę kupić 2 plecaki: dla pierwszoklasistki,która koniecznie chce "puszkę" i dla 4-klasistki,której wzornictwo topgala się nie podoba,jansport też nie. I bądź tu mądry człowieku!
  • Mam dylemat, co z nimi zrobić? Wiadomo, że nikt z nich już nie skorzysta - są powypełniane, pokolorowane, z naklejkami itp. Przechowywać, wyrzucić? Co Wy z nimi robicie? A prace przedszkolne dzieci? Przechowujecie na pamiątkę, wszystkie, wybrane? O Boże, ile ja tego wszystkiego mam... Szkoda tylko, że miejsca nie aż tak dużo:)
  • polecacie jakies ksiazeczki edukacyjne do uzupelniania, ortografia i zadania matematyczne, jakies logiczne łamigłówki? Dla przedszkolaków tyle tego było a teraz nie wiem za jakimi patrzec. Młoda skończyła wlasnie I klasę jako 6latka i chciałabym jej coś na wakacje kupić żeby nie zapomniała o szkole i czasami coś jednak porobiła. Liczenie do 20 śmiga w prawo w lewo. Pisze generalnie całkiem nieźle, ortografia trochę do poćwiczenia.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.