klasy

klasy

(98 wyników)
  • Liczę na wasze pomysły. Nasze dzieci kończą 3 klasę i 4 klasę rozpoczynają w nowym składzie (część dzieci odchodzi do klasy sportowej). Doradźcie proszę co można kupić na pamiątkę. Mamy 10 do maksymalnie 20 złotych na dziecko. Moje pomysły: 1. książka ale fajna taka którą rzeczywiście dzieci czytają typu seria detektywistyczna Lassego i Maji itp 2. koszulka lub kubek z pamiątkowym zdjęciem czy napisem 3. długopis z pamiątkowym napisem Czekam na wasze kreatywne pomysły, już jutro mamy s...
  • Jakie macie doświadczenia z podręcznikami szkolnymi? W następnym tygodniu mam spotkanie w szkole, gdzie będzie można zakupić pakiet podręczników, niestety nie wiem w jakiej cenie i jakie podręczniki, więc nie jestem w stanie porównać ceny już dziś. Będę musiała od razu się zdecydować i nie wiem czy olać to czy zapłacić w ciemno? Jak to u Was w szkołach bywało? Rzeczywiście najtaniej można było tam kupić podręczniki czy można okazyjnie gdzieś przez internet jeszcze kupić taniej?
  • W dniach 6-7 kwietnia będzie -20% rabatu na plecaki, hasło: styloweplecaki (info z Twojego Stylu) podpowiedzcie jaki plecak wybrać dla chłopca do 4 klasy?
  • jw
  • Co kupić dla wychowawczyni na pożegnanie , na koniec 3 klasy podstawowej. To ważny moment i szukam pomysłów , jak klasa może podziękować za 3 letnią opiekę. Mamy około 400 zł.dziękuję
  • proszę o opinie z użytkowania. z góry dziękuję
  • ratunku, pomocy! syn został zaproszony na urodziny do koleżanki z klasy - ja zupełnie niekumata jestem jeśli chodzi o dziewczyńskie gadżety! syn tym bardziej :) co się kupuje takim dziewczynkom ?? to 1 klasa szkoły podstawowej, żeby nie było wątpliwości.... urodziny już w piątek, więc czasu mam mało z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
  • Tak wiem - ostateczną decyzję podejmie dziecko ale i tak chciałam zapytać co polecanie bo w sklepach to same dziecięce widziałam?
  • jak się sprawdza u dzieci które chodzą do szkoły na piechotę? mam wrażenie że w zimie będzie cały zabłocony. czy ciężko taki nosić w szkole z klasy do klasy? tym bardziej że chodzi o 4 klasę gdzie zmienia się sale w ciągu dnia. w szkole są zamykane szafki w których można zostawiać podręczniki, ale zapewne jeśli jakiś przedmiot jest np 2xtyg to i tak trzeba brać książkę do domu żeby odrobić lekcje?
  • może macie jakieś pomysły na prezenty dla dzieci z 2 klasy (wszystkie jednakowe, może być podział na płeć) na mikołaja? składka tylko 20zł na 1 prezent.
  • Wiem, że to temat na topie :) Szukam plecaka do IV klasy dla córki. Chce coś lekkiego, ze sztywną podłogą i lekko usztywnianymi plecami. Znalazłam taki " target="_blank" rel="nofollow">www.snowboard-online.pl/plecak-roxy-outta-dots-roxy-stg/]PLECACZEK Widział ktoś takie plecaki na żywo? Czy plecak o pojemności 24l jest odpowiedni? Dziecko ma 130cm wzrostu, jest drobne, ale książek będzie miała tyle samo co jej więksi rówieśnicy :) więc nie może być za mały, ale też nie chciałabym aby ob...
  • Córka jest teraz w 2 klasie, i jej plecak powoli robi się za mały. Chcę jej kupic większy, ale wybór teraz jest bardzo mały, a nawet żaden :( Spodobał mi sie Hama All Out- juz doczytałam, że będzie za duży. Topgala żaden się nie podoba. Oglądałyśmy plecak ecco, bardzo córce się spodobał, ale ja mam wątpliwości co do jego jakości i trwałości. Fajny, lekki, duży, ale jakis taki bardzo delikatny. Może któraś z Was miała do czynienia z tym plecakiem? Ew. na jaki jeszcze patrzeć? Córka nie je...
  • allegro.pl/herlitz-tornister-plecak-be-bag-5-wzorow-gdynia-i2535251830.html Ja już mam głowę kwadratową z tymi plecakami:( Za duży wybór,a poza plecak,który według mnie jest dobry,według moich dziewczyn - niekoniecznie. Ja muszę kupić 2 plecaki: dla pierwszoklasistki,która koniecznie chce "puszkę" i dla 4-klasistki,której wzornictwo topgala się nie podoba,jansport też nie. I bądź tu mądry człowieku!
  • ...ktoś zakupiony przez siebie? Nasz poszedł do reklamacji i dostaliśmy zwrot kasy, ale problem został. Plecak ma być dla chłopca 150 cm wzrostu, szczupłego. Zależy mi na usztywnionym spodzie-waga książek jest znaczna.
  • polecacie jakies ksiazeczki edukacyjne do uzupelniania, ortografia i zadania matematyczne, jakies logiczne łamigłówki? Dla przedszkolaków tyle tego było a teraz nie wiem za jakimi patrzec. Młoda skończyła wlasnie I klasę jako 6latka i chciałabym jej coś na wakacje kupić żeby nie zapomniała o szkole i czasami coś jednak porobiła. Liczenie do 20 śmiga w prawo w lewo. Pisze generalnie całkiem nieźle, ortografia trochę do poćwiczenia.
  • Mam dylemat, co z nimi zrobić? Wiadomo, że nikt z nich już nie skorzysta - są powypełniane, pokolorowane, z naklejkami itp. Przechowywać, wyrzucić? Co Wy z nimi robicie? A prace przedszkolne dzieci? Przechowujecie na pamiątkę, wszystkie, wybrane? O Boże, ile ja tego wszystkiego mam... Szkoda tylko, że miejsca nie aż tak dużo:)
  • Witam, Co można kupić chłopcom w III klaskie na Mikołajki, cena do 30 zł. W zeszłym roku dostali Bionicle w tym roku nie mam pojęcia, mój syn praktycznie niczym sie juz nie bawi, wszelksie figurki juz go nie interesują nie wiem jak innych chłopców. Pozdrawiam Dorota
  • tak z ciekawosci, wiecie ile wazy plecak pierwszego z brzegu ucznia? ja mam dziecko w zerowce, ale ma zakaz noszenia plecaka ciezszego niz 2kg i zastanawiam sie jak ten problem rozwiazac we wrzesniu, kiedy do zabawek i jedzenia dojda inne ciezary samo picie wazy min 0,5kg a plecak pewnie powyzej kilograma, do tego piornik, zeszyty i mamy 2kg! i ksiazki juz wypadaja z kolejki...
  • Polecicie jakieś ?
  • Jakie buty kupujecie dla dzieciaków? U nas ma być biała podeszwa. Nie wiem czy kupić dwie pary - inne na wf, inne do chodzenia po szkole? Lepiej adidasy czy tenisówki?
« poprzednie 1 2 3 4 5

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.