klej

klej

(5 wyników)
  • Parkiet z lat 60, średnio zniszczony, czy po demontażu można by go jeszcze ułożyć fragmentarycznie w kuchni i na głębokich parapetach? Zabezpieczyć jakimś olejowaniem? Bardzo mnie kusi taki prawdziwy, stary parkiet.
  • Zlikwidowałam rolety z okien. Niestety na plastikowych ramach został klej z taśm mocujących. Czym go usunąć, żeby nie zniszczyć ram okiennych? P.S. Próbowałam szukać w wyszukiwarce ale nic mi nie znalazło, ale pamiętam, że był jakiś czas temu taki wątek i nie mogę go znaleźć :(.
  • Dziewczyny, czy w Castoramie albo Leroy Merlin kupię pistolet z klejem na gorąco? Wie któraś? Nie chciałabym jechać na drugi koniec miasta na próżno :)
  • Mam na wannie ponaklejane naklejki antypoślizgowe ale w miejscu gdzie lała się woda jedna zaczęła się odklejać i mąż jednym szarpnięciem ją usunął. Po akcji mężowskiej pozostał oczywiście klej z tej naklejki - czym go usunąć? Mam wannę akrylową - boję się trochę potraktować ją zmywaczem bezacetonowym - bo w sumie nie wiem co tam producent nalał.
  • W jaki sposób można usunąć taśmę w dwustronną z średnio-grubego papieru nie niszcząc przeciwnej strony plakatu? Na forum odszukałem wasze porady na podobny temat: forum.gazeta.pl/forum/w,49213,126450116,,klej_po_tasmie_dwustronnej.html?v=2 Odnosi się on do paneli. Czyli zupełnie innej materii. Może jesteście w stanie wskazać, które z tamtejszych pomysłów można wypróbować na plakacie nie obawiając się jego zniszczenia? Może macie własne pomysły? Z przyjemnością wysłucham waszych porad...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.