kleszcze

kleszcze

(2 wyniki)
  • Preparat do zwalczania pcheł i kleszczy - działa przez okres 1 miesiąca. Cena atrakcyjna, mam 6 opakowań po 5 kapsułek. Preparat bardzo skuteczny z dluga datą ważności (kwiecień 2011) (39zł za jedno opakowanie- 5 ampułek)
  • Pomocy!!!Nie mam już pojecia co robić.... Mam pieska rasy York ,który po przeprowadzce zaczął sikać w całym domu.Nie wiem dlaczego to robi skoro wieczorem koło 24 jest wypuszczany na ogród i kolo 7 rano wiec bez zalatwiania musi wytrzymac maksymalnie 7 godzin.Macie może jakieś sposoby na oduczenie? (w tym domu mieszkam juz od 3 lat a problem caly czas trwa)Aha...i nie ma chorego pecherza. I tak jeszcze przy okazji - moj piesek ma uczulenie po kleszczach ktore objawia sie w pos...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.