kluczyki

(40 wyników)
  • Czy zdarzyło się komuś z Was aby kluczyki odmówiły posłuszeństwa..?? W serwisie powiedziano mi,że muszę dorobić nowe,poniewaz te uległy wytarciu.Czy to możliwe??..po 4 latach uzytkowania???
  • Wytłumaczcie proszę mnie prostej w kilku inżynierskich słowach to nadprzyrodzone zjawisko. Do tego auto często nie zapala przy gorącym silniku. Zakładam, że są to dwa odrębne problemy. A może zna ktoś dobry warsztat w Łodzi zajmujący się Renault, bo do magików w ASO nie mam już cierpliwości.
  • Co to może być? w seicento po zaparkowaniu, przekręceniu kluczyka (jakieś 20 sekund, a nawet wyjęciu go samochód jeszcze się trzęsie, tak jakby nie zgasł do końca. Kiedyś o mało nie walnęłam w tył samochodu zaparkowanego przede mną, bo puściłam pedał sprzęgła - kluczyk miałam już w ręce.
  • Kupiłem radio z cd, podłączono mi w sklepie, tzn. wypięto stare i wpięto nowe, wszystko fajnie, tylko, ze po wyjęciu kluczyka ustawienia zegara, zaprogramowane stacje szlag trafia. W instrukcji napisane jest, ze albo przepalony bezpiecznik (odpada), albo "przewody nie są właściciwe podłączone do złącza zasilania akcesoriów w samochodzie". Czy to chodzi o te kable z kostki? Co tu mozna pozmieniać? Wiem, ze posypia się na mnie gromy, bo pewnie już taki wątek był, ale jakos nie mogłe...
  • witam, odkąd temperatura spadła poniżej 0st nie działają mi zamki w samochodzie. jedyne drzwi, które da się otworzyć to tylna klapa. od środka klamką też nie da się otworzyć. smarowałam już zamki wd40 ale nie bardzo pomogło. czy mogę coś jeszcze zrobić bo do głowy przychodzi mi już tylko rozbieranie drzwi. jak samochód się rozgrzeje to nie ma problemu, ale jak ostygnie to dalej zamarza. proszę o jakieś sugestie. pozdrawiam
  • mam powazny problem mam 1997rok stara bmw3 automat .moj problem jest taki ze zaparkowalam do garazu i za 4dni nie chce odpalic przekrecam kluczyk a tam nawet dzwieku nic cisza.naladowalam akumulator i dalej cisza moj maz zobaczyl ze jeden czujnik sie przepalil wymienilismy i dalej cisz po przekreceniu kluczyka teraz mowia ze to moze rozrusznik . kolega sprawdzil na komputer ale nic mu nie pokazalo nie mogl sie za logowac nawet mimo ze kalbe byly dobre.on pokal w niego ale bez s...
  • Może ktoś mnie oświeci, co jest nie tak z moją toyotą yaris (2004). Kupiłam ją miesiąc temu i prawie nie używam, bo nie mam pewności, czy odpali. Po raz pierwszy miałam problem z odpaleniem, bo zostawiłam samochód z włączonymi światłami i stał tak około 1,5 godziny. Akumulator się rozładował. Czy to normalne, że tak niedługi postój z włączonymi światłami daje całkowitą niemożność zapalenia? Ale ok, to była sytuacja typowa, opanowana przez pożyczenie prądu. Po raz drugi - i tu już kompl...
  • wczoraj po raz pierwszy moj "dowoziciel" stracil moje zaufanie ;) Od 3-4 dni (garazowany, 2-letni akumulator Varta) aby sie uruchomic wymagal 2-3 podejsc ale zawsze reagowal jakims warknieciem tylko nie zawsze od razu skutecznie. Wczoraj po 9 godzinach wychodzac z pracy przekrecilem kluczyk i... nie dal sie slyszec ZADEN odglos. Powtorzylem ta operacje 4-5 razy wylaczajac wszelakie mozliwe zrodla poboru pradu, niestety z podobnym skutkiem. Zaznaczam ze wszystkie kontrolki palily sie j...
  • Witam, mam następujący kłopot: kupiłam samochód opel astra niestety po zakupie stał nieużytkowany przez 2 tygodnie, po tym czasie odpaliłam go i wyjechałam z parkingu, następnie po 6 godzinach wsiadłam i klops przekręcam kluczyk w stacyjce a tu nic rozrusznik nie drgnął, ale za to odrazu włączył się alarm. Pytanie: czy to jest kwestia słabego akumulatora, czy namieszałam coś w alarmie? Alarm to ankonda AR7-1Z?. Próba odpalenia samochodu poprzez kable podłaczone do innego samochod...
  • Witam serdecznie :) ! Mam problem z Toyotą Cariną E. Ostatni raz była odpalana w zeszła jesień, wszystko chodziło ok, były też robione wtedy pewne naprawy, m.in rozrząd, nastała zima, nikt go nie odpalił raz za czas, po pierwszej próbie odpalenia samochód nie miał w ogóle zasilania, akumulator się wyczerpał. Został naładowany po czym poleżał jeszcze w domu, i po podłączeniu do samochodu i probie odpalenia dzieje się tak: po przekręceniu kluczyka w stacyjce (ale nie do zapłonu) wszy...
  • Ostatnio usłyszałem że kluczyk może się zetrzeć (wyrobić). Czy to prawda? Chodzi mi o kluczyk z imobilaizerem do fiesty.
  • Zrobilem wczoraj bez zadnego problemu okolo 100km. Zaprowadzilem o 22.00 samochod do garazu, wyjalem kluczyk, zamknalem garaz i poszedlem do domu. Dzisiaj rano, o godz. 8.00 budzi mnie ojciec i krzyczy ze "roz****lilem" mu samochod :| Pytam dlaczego. Mowi ze nie mozna przekrecic kluczyka w stacyjce i kierownica jest zablokowana (tak jakbysmy ruszali kierownica bez kluczyka). Pytanie teraz co moglo sie stac przez noc? Przeciez samochod caly czas stal w garazu i nikt nie mial do nie...
  • Witam, pomóżcie... Kłopoty zaczęły sie od rozrusznika... nie będę opisywać nie potrzebnych rzeczy, przejde do szczegółów... W tej chwili nie odpala wcale... Bendix jest sprawdzony i jest ok, rozrusznik po wyjęciu i podpięciu pod akumulator też działa, więc wychodzi że jest ok. A mimo to po włożeniu go do samochodu i przekręceniu stacyjnik słychac tylko "cyk" i nie odpala... Natomiast jak się zewrze plus z minusem na bendixie i przekręci się kluczyk to działa i odpala...! Jakie...
  • mam seata cordobe rocznik '94. kupilem go niedawno i postanowilem podladowac akumulator. problem w tym ze teraz nie moge otworzyc drzwi (centralny zamek) co mam robic ? :( dziekuje z gory za wszelka pomoc
  • Witam Jestem szczęśliwym posiadaczem Seata Cordoby TDI 100 KM. Ostatnio na ekraniku gdzie pokazują się kilometry pokazał się kluczyk, a gdy odpali się samochód to pokazuje się OIL (dymyśliłem się że czas na serwis). Chciałbym się dowiedzieć jak skasować ten kluczyk (olej i filtry będę wymieniał sam). Czy trzeba ten samochód podłaczyć do komputera, czy w samochodzie trzeba coś po przyciskać? Dzięki z góry za pomoc.
  • Miałam raz problem z kluczykiem a sciśle mówiąc z immobilizerem (samochód nie chcial zapalić), w warsztacie daweoo podłaczyli mi mojego lanosika 1,5 16v do komputera i mialo byc ok. Jednak nie jest. Nie zawsze, ale często dopiero za 3-4 razem po przekręceniu kluczyka samochód zapala. W warszracie mówili, że to moze byc rozrusznik, ale nie chce mi się wierzyć.
  • Musiałam wyłączyć alarm samochodowy pod maską w Renault Clio (zginął mi klucz, a w drugim były słabe baterie), przez kilka dni otwierałam samochód ręcznie kluczykiem. Gdy ponownie użyłam klucza do otwarcia centralnego zamka (bez odblokowywania alarmu), alarm zaczął wyć. Użyłam kluczyka do wyłączenia go i po przejechaniu pewnego odcinka drogi chciałam wysiąść z samochodu i okazało się,że nie mogę wyłączyć świateł. Zgasiłam silnik a światła znowu się paliły. Po chwili zaczął wyć ala...
  • Czy głupie to się pewnie zaraz okaże. W moim SC ( podejrzewam ,że w każdym innym też ) mam niejednokrotnie problem z uruchomieniem silnika ( kierownica blokuje się i nie mogę przekręcić kluczyka w stacyjce. Obczaiłam, że by odpalić silnik kierownica musi być tak ustawiona , aby znaczek z napisem "Fiat" był prosto ustawiony. Nie zawsze jednak o tym myślę, gdy wyłączam silnik i stąd późniejsze problemy. Czy u was też się tak dzieje? Czy może jest na to jakiś inny sposób. Pewnie się...
  • Kupilam radio i zainstalowalam w samochodzie, ale problem jest bo gdy wylaczam stacyjkę to wszystkie ustawienia w radio się kasują. Poza tym radio wylącza się jak zgaszę stacyjkę. Jak zrobić żeby ustawienia byly podtrzymywane i radio gralo mimo wyjęcia kluczyka ze stacyjki. Radio jest fabrycznie nowe SONY
  • po nocy wsiadam do auta a tu swieci sie kontrolka sygnalizacyjna oleju. po włożeniu kluczyka do stacyjki i przekreceniu kontrolka gaśnie i zapala się dopier chwile po zgaszeniu samochodu. co moze być grane, poziom oleju sprawdzony jest OK. (a i ak sygnalizowałby po włączeniu go a nie tak:()

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.