kobiety

kobiety

(907 wyników)
  • Intryguje mnie caly czas jedna sprawa. Czy moze istniec przyjazn pomiedzy kobieta i mezczyzna? Taka "czysta" przyjazn bez podtekstow sexualnych, bez wyladowania w efekcie w lozku?
  • Zacznę od małego rysu historycznego. Nigdy nie byłem facetem przesadnie uczuciowym, poza jednym epizodem, nie miałem nigdy ochoty na trwały związek. Moje związki z kobietami sprowadzały się do krótkotrwałych znajomości ( mam nadzieję, że z przyjemnością dla obu stron:)). Zawsze potrafiłem nawet w fajnej dziewczynie znaleźć coś, co mi nie pasowało (chodziło zwykle o małe sprawy, jednak dla mnie wtedy stanowiące wystarczający pretekst, aby się wycofać). Sama myśl o czymś trwalszym niż kilkuspot...
  • opis mego wygladu moze brzmi zbyt zniechecajaco skoro brak odpowiedzi.chodzi mi o meskie postrzeganie kobiety.tak przyznaje sie ze mam niska samoocene.moje oczy widza kobiete ze zbyt grubymi nogami szczegolnie w kolanach .cellulit i brzuch zrozstepami.wstydze sie ze brakuje mi 4 zebow wiec ,mam wstawione sztuczne z lukiem nas podniebieniu.zegar biologiczny bije boje sie starosci,boje sie ze nikt mnie nie pokocha ,nikt nie zakceptuje,nikt nie zechce..rresztki inteligencji nawet te...
  • Halo halo jak tu zaspokoic dziewczyne w 2 strefach po pierwsze ich zachcianki i grymasy sa naprawde niedozniesienia ciagle cos nie tak a jak maja wiecej to i tak im malo a po drugie w luzku....tam juz jest lepiej :P wtedy to juz ma sie swoje sposoby ale przeciez i tak co by niebylo .......... to my chlopcy je kochamy :) ps.moze jaies dobre pomysly z obu dziedzin macie??
  • Mam 48 lat. Bylam w podrozy samolotem i czesto mi sie zdarzalo byc w sytuacji gdzie musialam dzwigac walizke itd. Oczywiscie nikt z panow sie nie kwapil. Natomiast mlodsze kobiety zawsze mogly liczyc na pomocna meska reke. Przykre...To samo obserwuje przy przejsciu przez ulice. Musze czesto bez konca czekac na jaks litosciwa dusze. Mlodsze kobietki sa przepuszczane kurtuazyjnie.
  • lat 31 i nigdy nie mial kobiety. Czy to normalne ??
  • Mam 20 lat.No i jestem bardzo nieśmiały a właściwie jeszcze zakompleksiony.Nie jestem przebojowy tylko normalny,studiuję,ucze się,chodze czasami do kina czy teatru.Ale np. nie chodzę na dyskoteki - bo chyba nie umiem tańczć- nie chodzę do klubów studenckich - bo głupio iść samemu itd Koło się zamyka.Jestem normalnym facetem ale jakoś bez szczęścia do dzieczyn.Co mi się któraś spodoba i zabiorę się w sobie by do niej zagadać po kilku zdanich okazuje sie ze jest zajęta. Może ktoś...
  • Mam przyjaciółkę. Ostatnio wszędzie chodzimy razem, bo tak się składa, że nie mamy nikogo, a każde z nas lubi teatr, kino, koncerty itp. Opowiadamy sobie o nieudanych randkach, brzydkich facetach i głupich kobietach, o poprzednich związkach, bo każde z nas jest po przejściach. Wszystko było OK. Ale ostatnio... chyba się w niej zakochałem. Po prostu wciąż o niej myślę. A ona... cóż, no chyba nie pała do mnie miłością, bo gustuje w innych facetach. I co teraz?????
  • Do tej pory nie wierzyłem że mozna kogoś tak polubić rozmawiajac na czacie, od tygodnia rozmawiam z dziewczyna, która zachwyciła mnie swoja osobowoscia, czekam na nasze rozmowy, i wciaz myśle o Niej. Bardzo mądre ma podejscie do życia, mam ochote mówic Jej o tym co mysle, o czym marze, no o wszystkim. Rozmawiałem na czacie z najrózniejszymi dziewczynami, i nigdy nie czułem tego co teraz. A nie jestem nastolatkiem, mam 31 lat. Od razu zaznaczam, ze jestem wolny, oczywiście marze ...
  • Czytając zamieszczone tutaj rózne historie życiowe i ja postanowiłam napisac.Niebardzo wiedziałam jaki dac tytuł,ale nie o to chodzi,tylko o to co sie w danej chwili przeżywa.Jestem dopiero po rozwodzie ,ale to zamknięty rozdział mojego życia.Jest mi cieżko i trudno z innego powodu.Brakuje mi drugiej połowy,miłości ,ciepła i kogos kto poprostu będzie obok mnie cały czas.Potrzebuje stworzyć od nowa rodzinę i to szczęsliwa.Niestety nie jest to proste.nie mam tak duzo lat bo zaledwie...
  • I zastanawiam sie czy nie bedzie to przyczyna zerwania zwiazku (z jego strony). No. Kochani, powiedzcie mi jak znosicie widok swoich DAM z samego rana, z zapuchnietymi oczami, z niedoskonalosciami cery....
  • Proszę o potraktowanie tego co pisze poważnie, dla mnie to duży problem.Otóż: nie lubię kumpli mego męża.Oni wszyscy są jeszcze stanu wolnego , jeszcze chca korzystać póki mogą:imprezy, co miesiąc inna panna( mają po 25 lat a te panny od 16-19!!)Najogorsze jest to, że na imprezy wyciągają mojego ukochanego.On, chynba z lojalności ,gdy już postanawia iść , zabiera mnie ze sobą... a mnie tam potem szlag trafia. Wysłuchuję tych wszystkich bredni jego kumpli o pannach , o ich kontakta...
  • Uprzedam: zadanie na miare nagrody Nobla w naukach ekonomicznych. Czy mozna jakos oszacowac statystycznie, czestotliwosc wystepowania napadow histerii u dziewczyny? Pytam powaznie. Jakie zmienne, wchodzily by w gre? I jak dlugi, czasookres badan, aby uzyskane wyniki byly statystycznie istotne. Pytam, bo znajomosc takiej funkcji regresji znacznie ulatwilaby mi zycie, a juz z cala pewnoscia zaoszczedzila, skiepszczonych Swiat i skiepszczonego Sylwestra. Czy tez statystyka element...
  • Ktos tu kiedys napisal (i byl to mezczyzna), ze mezczyzni nie mowia kobietom prawdy, mowia tylko to, co kobiety chca uslyszec. To jak to z Wami w koncu jest, mozna Wam ufac, czy nie? :-/ naiwna m_ona
  • Czy w Warszawie można w ogóle spotkać naprawdę FAJNEGO faceta? ja już kompletnie tracę nadzieję :-(. Nie mówię, że ma to byc jakiś książe z bajki, ale kilka podstawowych kryterów powinien spełniać. Po prostu musi być połączeniem ciekawego wnętrza (na pewno musi być inteligentny, co wcale nie znaczy, że ma skończyć 10 fakultetów i mieć tytuł profesora :-) z ciekawą powłoką zewnętrzną (bo kto powiedział, że tylko mężczyźni są wzrokowcami). A tu w Warszawie, nie dośc, że tych ciekawy...
  • Ciekawe czy ktos cos napisze?
  • widzimy się codziennie, mijamy nw korytarzu, w dzwiach, przelotne spojrzenia itp. On jest zajety, ale od niedawna i ta kobieta jest ASEKSUALNA. Ak go uwieść, jejku, on staje się jakąś obsesją...
  • Witam Moj post to troche nawiazanie do poprzedniej wypowiedzi. Otoz jakis czas temu spotkalem na czacie dziewczyne,ktora jak sie pozniej okazalo mieszka w tym samym miescie (woj.pomorskie,calkiem duze misato). Problem polega na tym ze oboje jestesmy w stalych zwiazkach i raczej sie nie zanosi ze kiedykolwiek bedziemy razem. Jednak oboje dazymy sie bardzo cieplym uczuciem,i rozmawiamy codziennie ze soba pomimo tego ze..............nigdy sie nie spotkalismy i nawet zadne z nas ni...
  • Jednego nie rozumiem... Wyznania miłości, uwielbiania a potem propozycji przyjaźni. Czy możliwa jest przyjaźń, kiedy traci się nadzieję na szczęście? Czy mężczyzna może przestać kochać z dnia na dzień? I jeszcze prosić o stały kontakt? A gdzie jest miejsce na ból kobiety po tym wszystkim?
  • czy to , że jestem puszysta dyskryminuje mnie w oczach mężczyzn, czy moe przez to czuć się mniej kochana?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.