kochany

kochany

(61 wyników)
  • kocham za bardzo swojego faceta
  • tzn. swojego faceta :P Właśnie pilnie się uczy gdy ja tylko myślę o Nim. Uwielbiam Jego zapach, smak, Jego piękne oczy, które tak naprawde są migdałowe, tylko w dowodzie wpisali Mu piwne. Urzędnicy się nie znają. Jest tak inteligentny, że zawsze czuję się przy nim kimś zwykłym - tylko miejącym troche więcej szczęścia - będąc przy Nim. Uwielbiam Jego smak i zapach - w zasadzie wszystkie zmysły mam bardziej wyostrzone, gdy jest obok.. Gdybym była ślepa, głucha, nie czuła nic, nie ...
  • jestem jedną z takich wlaśnie kobiet .Uswiadomiłam sobie to juz dawno po przeczytaniu kśiązki Robin Norwood pod tym wlasnie tytułem , jestem juz po rozstaniu z moim uzalez nionym partnerem , byłam w związku 13lat mam 32 lata ,dwoch cudnych synków . Byłam , a własciwie to jestem uzależniona od miłości ,kocham za bardzo ,od 4 miesiecy jestem sama , wygnałam partnera aczkolwiek z cięzkim sercem ,chodze na terapie ,życie straciło sens ale od jakiegos czasu powoli zaczynam byc troszk...
  • Jesteśmy małżeństwem po kryzysie chyba nadal trwa tylko wszystko jest juz jasne i mam pytanie do pań lub panów którzy maja długi staż małżeński i tez najlepiej są po zakrętach . my mamy 10 lat stażu dzieci i nie możemy żyć ani razem ani oddzielnie naprawdę proszę podpowiedź i nie chodzi mi o to że mówi bo mówi tylko jakoś w to nie wierzę .A dodam że nie jest to problem bicia maż nigdy mnie nie uderzył
  • To nie tak, że jestem tym "palcem między drzwiami". Nie tak. Spotkalismy się po 20 latach. Ułożone życie, rodzina, dzieci, pełna stabilizacja. I to szaleństwo, które na nas spadło! Potajemne smsy. Rozmowy, najczęściej telefoniczne i każdy rodzaj kontaktu, jaki umożliwia współczesna technika. W jego przypadku potajemne( mam ogromne wyrzuty sumienia), mój mąż wiedział, że do siebie pisujemy- zaufał mi i będę mu wdzięczna do końca życia za to!. Nie doszło do seksu( oboje tego chciel...
  • mam 21 lat, studiuje, kocham...bardzo kocham...ale rodzice sa przeciwni mojemu chlopakowi, twierdza ze on na mnie nie zasluguje i ze nic dobego mnie znim nie spotka i ze robie im wielka krzywde bedac z nim, ze ich zawiodlam..i wiele jeszcze slow poszlo..i to ostrych...m.in chodzi o to ze ja jestem na studiach a michal ma wyksztalcenie zawodowe i im to nie pasuje...wg mnie jest inteligentny i radzi sobie w zyciu mimo tego..a rodzice zagrozili (w domu jedna wielka wojna) ze jesli z nim bede to...
  • Mam kolegę, który twierdzi, że mnie kocha od dwóch lat i zrobiłby dla mnie wszystko. Na mówieniu się kończy, bo jeszcze nie zrobił nic. Ma problemy z alkoholem i staje się agresywny, gdy wypije, nie raz już wdał się w bójkę. Skończył studia, ratownictwo medyczne, ja pielęgniarstwo. Ostatnio powiedział mi, że my (pielęgniarki) myjemy tylko d... pacjentów i roznosimy tabletki w kieliszkach po wódce, a on może robić o wiele więcej, a będzie mniej zarabiał niż my. Potem przepraszam, mówił, ...
  • nigdy nie sądziłam, że mozliwe jest poczuc cos do dwóch facetów.zawsze wierzyłam w ta jedyna miłość, w ta najprawdziwszą i wieczna. dopóki nie spotkało mnie to straszne uczucie. mojego mężczyzne kocham bardzo i nie mogłabym dopuścic do tego, żeby go zranic, ale jest tez drugi, któego poznałam jakiś czas temu i się w nim chyba zakochałam. swojego mężczyzny nie zdradziłam z tamtym.mojemu męzczyźnie nawet powiedziałam o swoim uczuciu do innego.powiedział, że razem to przejdziemy. ale to ju...
  • Ostatnio przezywam gleboka rozterke. Jestem z moim ukochanym mezczyzna od ponad 3,5 roku. Wszystko niby jest wspaniale. Jest opiekunczy, dba o mnie, pomieszkujemy razem, ale... No wlasnie, mimo, ze czesto mowie mu, ze go kocham, od niego nie uslyszalam tego ani razu. On twierdzi, ze jest jak bohater z "Ghosta" ktory nie potrafi tego magicznego slowa wymowic. Mowi, ze o uczuciu swiadcza nie slowa, lecz czyny. Ale ja tak bardzo chcialabym uslyszec od niego "kocham cie". Czy facetom ...
  • Jak to jest?? Kochamy swoich facetow, mezow, ale bardzo czesto myslimy o swoich bylych. Wspomnieniami wracamy do przeszlosci i po cichutku marzymy. No tak, ale o czym? Marzenie scietej glowy......................................................................... ............
  • Podobno od przybytku głowa nie boli, a jednak...wkrótce wychodzę za mąż, piękne ukoronowanie długoletniego (5-letniego) związku i byłoby pięknie, gdyby nie to,że wciąż myślę o moim byłym narzeczonym (którego notabene porzuciłam dla obecnego), gdyby tylko skończyło się na myśleniu...spotykaliśmy się od czasu do czasu i było cudownie, dawne wspomnienia odżyły (dodam, że oboje pochodzimy z małej miejscowości, z której zresztą wyjechałam, a mój były jest marynarzem, co zresztą było jednym z...
  • Chciałam się tylko podzielić moim szczęściem, kocham mojego faceta, uwielbiam go, jest moją pierwszą i ostatnią miłością!! :))))))) Czy ktoś kogoś też kocha :)
  • Co to znaczy kochać mężczyznę? Jak kochacie swoich mężczyzn, kobiety? Jak chcecie być kochani, mężczyźni?
  • Jestem z moim chłopakiem już ponad 2 lata. Jestem z nim strasznie szczęśliwa i marzę o tym, że będziemy razem na zawsze. Czasem wyobrażam sbie, że mamy swój mały domek, ale póki co dostaję szału!!! Sprawa wyglada następująco...Oboje mieszkamy z rodzicami i przez to nie memy wcale prywatności. Całe dnie spędzamy w pracy, a po niej i tak nie ma mowy o niczym bo zawsze ktoś jest w domu. Jak Wy sobie z tym radzicie?? Niewiem, czy dopóki nie zamieszkamy razem czeka nas życie z rodziną ...
  • pomocy!

(4)
    witam serdecznie, w koncu odwazylams ie napisac bo moja sytuacja mnie przerosla. Ja z mezem i z 2 dzieic mieszkamy juz dobre pare lat u tesciow. Nigdy nie mowilam ze bedzie tak zawsez, marzylam o swoim domu, i zawsze zachecalam do tego meza, ale on milczal i mowil ze tu bedzie nam lepiej. Ale tesciowie sa po rpostu nie do wytrzymania. Tesc potrafi tak ionicznie dogadac ze odechciewa wam sie zyc. Tych sytuacji bylo juz mnostwo. A jesli ja cos pwoeim ze tesc lub tesciowa mnie zran...
  • Poznalismy sie gdy oboje byliśmy w związkach. ja 5-tnim on 4-letnim.Zakonczylismy zwiazki.Zakochalismy sie w sobie, zamieszkalismy razem. Razem pracujemy. Teraz on chcen zmienic prace... a ja? mam wątpliwosci.On zapewnia ,ze wszystko bedzie ok. Niby tak,nie wyjezdza przeciez nigdzie to tylko zmiana pracy. Ale to co mnie przeraza to to,ze bylam z nim w nowej pracy pelno tam ładnych dziewcza ,mlodszych. Jedna az perfidnie trzepała wlosami przed nim, wypinała się mimo,ze widziala ,ze jestem z n...
  • Ale prawdziwe. :( Nie wiem co zrobić. Dostaję smsy że szaleje za mną. Na gg karze mi opowiadac o moim życiu seksualnym... itd. Powiedzieć jej? Ja uważam, że nie powinnam. Nie chcę jej zranić, bo widzę że ona go bardzo kocha. On ją też. Rozmawiałam z nim o tym. Powiedział, że jest gotów dla niej zrobić wszytsko. Tylko czy jest gotów się ODkochać ode mnie? Chora sytuacja... Co sądzicie?
  • Witam Was Panie. Mam o to take story z mego życia - pomóżcie, za pomoc dziekuje. Znamy sie juz troszeczkę, planujemy przyszlość mieszkanie wspolne bo mamy osobne i ślub i wszystko takie co byc powinno w zyciu, wiem ze rozumiecie o co chodzi, ale pojawia sie maly problem... Ona jest oziebła w relacjach blizszych sadze ze takie slowo bedzie najlepsze w uzyciu, opisze jak miala a jak ma teraz wiec.... Ona jest rozwodka z dzieckiem ma 27 lat a maly ma 2 latka z chakiem w poprzednim wzwiazk...
  • ...w tabletkach czy nie? bo juz nie wiem co robic, skoro mowicie ze plemniki zyja tydzien....to mam sie nie kochac co miesiac przez 2 tyg, czyli na tydz przed 7 dniowa przerwa zeby plemniki wszystkie wyginac zdazyly?
« poprzednie 1 2 3 4

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.