Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
    komentarz

  komentarz

  (86 wyników)
  • Właśnie odnotowałem, że pod tekstami redakcji lokalnych wyłączyliście dyskusje na forum, a włączyliście komentarze. Ilość wypowiedzi związanych z tekstami już spadła, a o dłuższe dyskusje będzie ciężko, bo stare teksty szybko znikają gdzieś hen, na liście. Jest jakaś szansa na powrót do przeszłości?
  • Chcąc dodać komentarz pod artykułami loguje się i wtedy przestają się owe komentarze wyświetlać. Z pomoc_at_agora.pl po 5 dniach i dwukrotnym pytaniu o moje IP dowiedziałem się, że mój login został odblokowany. Niestety, dalej to samo. Miał ktoś taki problem? Ciekawi mnie czy to błąd czy blokada intencjonalna :D Jeśli jest jakieś inne forum zajmujące się komentarzami pod artykułami to po ochrzanieniu mnie za offtopa wskażcie adres :)
  • Zastanawiam się, czy one po jakimś czasie wygasają, czy tylko baza się Wam chrzani, że dziś przy komentarzach jest ze dwa razy mniej ocen niż było wczoraj wieczorem? W szczególności są takie, przy których wczoraj dałem plus, dziś są same minusy, a system twardo powtarza (słusznie poniekąd), że "już oceniałeś".
  • Jezu jak mi to działa już na nerwy! Dlaczego nie mogę dodawać postów? Wyświetla się kretyński komunikat "Zapomniałeś o wpisaniu komentarza :) " a ja wcale nie zapomniałam! Komentarz jest wpisany!!! Jak mam udowadniać że nie jestem wielbłądem? Zetknął się już ktoś z czymś takim? Doprowadza mnie to już do furii!
  • Chyba od niedawna to jest ? Pewnie to jaki bonus-odszczep ostatnich powiadomień :)) Pytanie czy na długo i czy na poważnie ? :)) Oj... Chyba nie w tę drogę zmierzacie. PS Dlaczego przechodząc z komentarzy z gazety.pl na forum logowanie się utrzymuje ?
  • Jako że nie mogę podbić wątku, to go zdubluję: forum.gazeta.pl/forum/w,299,131240602,131240602,logowanie_forum_komentarze_na_gazeta_pl.html Z punktu widzenia użytkownika to jest TEN SAM serwis i bardzo irracjonalne jest rozdzielanie logowania. Mnie osobiście zniechęca do sprawy, szczególnie w połączeniu z permanentnym wologowywaniem po paru minutach bezczynności... Domyślam się, że integracja nie jest na zawołanie, ale powinno się do niej dążyć.
  • Komentarze

   (13)
   Sport.pl - rozumiem, że tym też się opiekujecie ? Łapka przy ocenach przekształca się w pionowy "badyl". Celowa zmiana, czy błąd ?
  • W profilach jest informacja, kto zostawił ile komentarzy i ile postów. Do tej pory myślałem, że to jedno i to samo, a okazuje się, że byłem w błędzie. Czy mogę zatem prosić o wyjasnienie różnicy?
  • Dla zainteresowanych, bo wiem, ze większość z Państwa komentuje nasze artykuły. Wprowadziliśmy trochę zmian. - lekko zmienia się sortowanie - przy każdym wpisie jest teraz możliwość wygenerowania linku do konkretnej wypowiedzi - pod każdym wpisem pojawia się opcja: "odpowiedz", która skutkuje dodaniem komentarza ze znacznikiem @ i loginem usera, któremu odpowiadacie - możliwość wyróżniania przez redakcję wybranych komentarzy. Mam nadzieję, że się Wam spodoba, bo część zmian jest po...
  • Być może kiedyś już o tym pisałem. Zauważyłem, że niedobrze działa ocenianie komentarzy. Oceniam i ocena zmienia się. Następnie odświeżam stronę i okazuje się, że jest stan "sprzed". Gdy próbuję ponownie ocenić, to pokazuje się "już oceniałe(a)ś". Niechybnie jakaś lipa. Możecie dać znać komu trzeba ?
  • Ja wiem, że sposób działania algorytmu to tajne spec. znaczenia, ale powiedzcie algorytmowi, proszę, że jest debilem. Ostatnio parę razy przyglądałem się z uwagą, jakie komentarze z forum dobiera pod tekstami, i pracowicie wybierał te najgłupsze (lub spośród najgłupszych). Te inteligentniejsze cierpliwie pomijał (oczywiście mam na myśli komentarze zalogowanych uczestników forum). PS. Ponieważ chodzi o dobieranie komentarzy z forum, to myślę, że wątek jednak jest na właściwym mie...
  • Swego czasu na pytanie o to, kto wybiera te komentarze z forum, które pojawiają się pod komentowanym tekstem, brzmiała: coraz mądrzejszy automat. Śledząc relację z Igrzysk na zczubie, zauważyłem właśnie, że komentarze te się zmieniają cyklicznie po każdym odświeżeniu. Czyli automat wybiera sobie pewną grupę komentarzy uważanych za odpowiednie, a potem za każdym razem z nich losuje? Za wyjaśnienie tej kwestii jak zwykle z góry dziękuję.
  • komentarze

   (12)
   [b]Czy komentarze można edytować lub usuwać ??[/b]
  • jestem jakas ciemna, bo nie umiem zaczac dyskusji tak, zeby ukazala sie pod konkretnym artykulem, jakos nie widze takiej opcji, w POMOCY tez nie widze instrukcji. Jak to sie robi? pozdr
  • W ustawieniach - wyszukaj najnowsze, ostatnie komentarze pokazuja sie z 06-12-2010 a po tej dacie nic, co sie dzieje ? Może to ktos naprawić ?
  • Ja wiem, że komentarze to nie całkiem Forum, ale możecie przynajmniej zgłosić, żeby nie zadawało durnego pytania o chęć publikacji komentarza na FB, jeśli mam defoltowo ustawione "Wyłącz publikację komentarzy na FB"? Bo mam wrażenie, że po każdym zalogowaniu się pyta od nowa.
  • kometarze

   (14)
   Chciałem odpowiedzieć na pewien komentarz. Kliknąłem "odpowiedz", potem zalogowałem się zgodnie z wymogiem widocznym na ekranie. Następnie napisałem komentarz, który ostatecznie zatwierdziłem do wysłania. I co ? Komentarza brak. Nie zdarza się to pierwszy raz i nie mnie jedynemu. Zdajecie sobie sprawę ile w ten sposób ginie tekstu, chęci itd. ?
  • No wlasnie. Jak w tytule. Jak dodac komentarz do artykulu Gazety? Gdy juz sa jakies komenatrze do mam przy artykule na stronie przycisk "dodaj swoja opinie". Natomiast gdy do artykulu jeszcze nikt nic nie napisal, mam tylko link do "podyskutuj na forum" (nie mam przysicku "dodaj swoja opinie"), ale to nie powoduje dodania komenatrzy do artykulu, tylko wrzucenie ich na forum. A wiec jak dodac pierwszy komentarz?
  • Czy ktos wie w czym rzecz? Pod jednym z artykulow: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12925723,Rodzice_juz_nie_zdecyduja__Edukacja_seksualna_bedzie.html?order=najfajniejsze_odwrotnie&v=1&obxx=12925723#opinions moj komentarz ma -1 (oceniano 19 razy) a w tym wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12925723,Rodzice_juz_nie_zdecyduja__Edukacja_seksualna_bedzie.html?order=najfajniejsze&v=1&obxx=12925723#opinions ma +3 (oceniano 5 razy). Obie zakladki zostaly odswiezone rownoczesnie. J...
  • Komentarze do artykułu o strzelaninie w Magdalence wklejane sa na forum ...sport...w sumie czemu nie ..komentowanie tego na forum aktualnosci czy kraj albo nawet warszawa było by zupełnie nie na miejscu... A sport - wiadomo sport to zdrowie...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się