Forum Pomoc Forum o FotoForum
ZMIEŃ
      komentarz

komentarz

(14 wyniki)
    • Od wczoraj nie mogę wpisać komentarza pod swoim zdjęciem. co ciekawe, pod innymi zdjęciami mogę. Ktoś kiedyś tu pisał, że można sobie taką możliwość samemu niechcąco zablokować, ale nie umiem tego znaleźć. Podpowie ktoś?
    • ... pod zdjęciem? Tak z ciekawości pytam, bo rozebrać tego nijak nie mogę :( Przy jednym ze zdjęć, policzyłam na sztuki łącznie z moimi komentarzami, wychodzi mi 35. Bez moich - 21. W rankingu "najczęściej komentowane" przezentowanym np. na FF W-wa pod myszką (w "dymku" na żółtym tle) pojawia się w tej chwili 18. Koło południa było 22, a wieczorem 19 na zmianę z 21. Jest na to może jakieś wyjaśnienie? Bo już się pogubiłam...
    • Witam, wczoraj próbowałam wpisać komentarz pod zdjęciem 2 razy, bez rezultatu. Byłam zalogowana, komentarze nie zostały umieszczone. Dzisiaj chciałam dodać zdjęcie do istniejącego wątku, niestety nie pokazuje się. Ukazało się natomiast w mojej galerii /tytuł rozmnożenie/ Dodam, że moje posty i zdjęcia mogą się publikować automatycznie, a dotyczy fotoforum Poznań Kłamstwo okrąży ziemię, zanim prawda włoży buty...
    • Już od dłuższego czasu (chyba ok 2 miesiące) zauważyłam, że kiedy wystawiam komentarz do zdjęcia jako pierwsza i potem na to zdjęcie wchodzę ponownie to niestety komentarza nie ma. Proszę o sprawdzenie. Szkoda. Dużo poszło chyba w cyberprzestrzeń.
    • Pod moją fotografią "Nipstick, czyli - biust w odcieniu ust" zgubił się komentarz: fotoforum.gazeta.pl/3,0,1743278,6,1,2,2.html Ostatni post, który dodałem kilka minut temu, jest widoczny, gdy jestem zalogowany. Gdy wyloguję się, znika. Ponadto liczba w nagłówku "Komentarze" nie ma nic wspólnego z rzeczywistą liczbą wpisów.
    • Moi drodzy, mamy dla Was prezent na Gwiazdkę. Z przyjemnością informuję, że uruchomiliśmy mechanizm pozwalający na komentowanie zdjęć w galerii użytkownika. Przykład znajduje się tutaj: fotoforum.gazeta.pl/3,0,1600357.html Zapraszamy do korzystania i dzielenia się uwagami.
    • fotoforum.gazeta.pl/72,2,887,57711788,58693451.html
    • Od kilku dni nie przychodzą do mnie powiadomienia. Dlaczego? Czy to tylko mój problem? Dlaczego kiedy chcę zaznaczyć, na który adres mailowy chcę dostawać powidomienia, nie mogę "odhaczyć" kwadraciku przed adresem?
    • Mam dla Państwa małą robótkę. Oczywiście pilną, bo przywykłem już że FF działa znośnie i każdą zmianę na gorsze odczuwam jako dyskomfort:-) Ja wszystko rozumiem. Mu się bawimy a Wy musicie zarabiać pieniądze dla Firmy. Ok. Dodaliście ostatnimi czasy banery reklamowe przed komentarzami do zdjęć. Ok, pod warunkiem, że użytkownik obejrzy sobie reklamę a potem grzecznie ją zablokuje Adblockiem bo mu przeszkadza np. w czytaniu lub komentowaniu. Wszystko jest dalej dobrze, gdy zdjęcie ma pr...
    • Właściwie tak powinno się to nazywać. Będę zaglądał w miarę możliwości szczególnie dla kilku osób a na pewno dla takich jak "BESIR", które tu publikują a jego reporterskie zdjęcia są najlepsze jakie w życiu widziałem. Brakuje tego czegoś co nakręcało ten portal kilka lat temu - komercja odpycha pasjonatów (nie koniecznie profesjonalistów)- przynajmniej takich jak ja... :( Trzymajcie się i życzę wielu życiowych zdjeć.
    • Zastanawiam się dlaczego moje zdjęcia nie pojawiają się dzisiaj w tym rankingu. Ostatnie setne zdjęcie ma 16 odsłon. Spośród zdjęć, które wczoraj dodałam więcej odsłon ma 10 zdjęć. W rankingu są tylko dwa ( z czego jedno dwukrotnie). Dodaję zrzuty z ekranu z godz 20.25. pierwsze zdjęcie z 50 odsłonami powinno być na pierwszej stronie ( ok 9 miejsca ), drugie z 33 odsłonami na drugiej stronie ( ok 34 miejsca). Taka sytuacja zdarza się nie pierwszy raz, ale zwykle dotyczy pojedynczyc...
    • Wszedlem dzisiaj na fotoforum po raz pierwszy. Jestem pewien, ze i ostatni. Gazeta powinna jest zlikwidowac i to czym predzej, poniewaz ono bardziej szkodzi fotografii niz pomaga. Ludzie!!! Nie ma cie litosci, ze tak sie znecacie nad kims, kto posiada zmysl estetyki, wrazliwosc?! Zabrac wam aparaty i wyslac natychmiast do kamieniolomow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Na początek moja pierwsza. Czasem, a nawet często widzi się ciekawe zdjęcie, na które później trudno trafić. A gdyby tak dać możliwość każdemu zalogowanemu użytkownikowi robienia indywidualnej galerii z dowolnie wybranych zdjęć innych użytkowników?
    • Czy w nazwach ciekawych kluczy (teraz są przy "A w lesie wciąż jesień...") można jakoś uwzględniać dowolność końcówki? Część osób pisze nazwy w liczbie pojedyńczej, część w mnogiej. W tej chwili jest klucz "wiewiórki". Ale w kluczu "wiewiórka" jest nawet więcej fotek. Podobnie z innymi kluczami. Są grzyby i jest grzyb..... A gdyby tak istotny był tylko rdzeń wyrazu (tak to się chyba nazywa), wiewiórka i wiewiórki byłyby razem. W ogóle nazwa klucza powinna uwzględniać tylko rdzeń...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się