Forum   kontuzje

kontuzje

(522 wyniki)
  • Witam, Uprawiam intensywnie kolarstwo górskie od około 7 lat. Przez te 7 lat nie miałem praktycznie żadnych kontuzji czy problemów zdrowotnych, aż do teraz... Od jakiegoś miesiąca borykam się z następującym problemem. Bardzo mocno puchnie mi łydka i stopa w lewej nodze. Różnica obwodu między lewą, a prawą łydką to aż 3,5 cm... Dodatkowo pojawił się ból śródstopia, które to też spuchło. Najśmieszniejsze w tym jest to, że ból występuje tylko przy chodzeniu. Mogę jeździć na rowerze bez jakichk...
  • Nie przed meczem ale już w trakcie meczu. Dokładnie w 3 minucie.
  • Może trener w tej sytuacji poprosi (powoła) Mariusza Wlazłego i skończy się ta nikomu nie potrzebna sytuacja.
  • Witam, Opowiedzcie o swoich doświadczeniach związanych z powrotem do uprawiania sportu po kontuzji. Wyleczyłam kontuzję, ale gdzieś w głowie pozostała bariera :( Że znowu się coś stanie.. wsłuchuję się w swój organizm, czy boli, czy wszystko normalnie pracuje. Jestem przewrażliwiona, czy to raczej norma? Bardzo to uciążliwe i chciałabym sobie z tym poradzić, bo sport jest moją pasją.
  • Ja miałam taki dziś. Ostatnie 500 metrów przeszłam. Dłonie mi spuchły, twarz miałam w kolorze jaskrawego różu, byłam tak mokra, jakbym przebiegła Saharę. Ani jednej chwili nie było fajnie. Biegłam po infekcji. Wielka mi niby rzecz, wiele razy biegłam po przerwie chorobowej i zawsze było ok, a dziś, masakra to za małe określenie na to co dziś czułam:( Mieliście kiedyś tak? Normalnie jestem podłamana.
  • I dlatego siatkówka w PL rządzi i jeszcze długo rządzić będzie. Bardzo Panom dziękujemy. Co i w jaki sposób mówią nasi piłkarze i trenerzy piłkarscy można z głębokim podziwem czasem usłyszeć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się