Forum Turystyka Europa Europa
ZMIEŃ
      kopenhaga

kopenhaga

(8 wyników)
    • Kopenhaga

(4)
      Warto jechać do Kopenhagi w drugi dzień świąt wielkanocnych? Zastanawiam się czy duńczycy pracują w tym czasie i czy cokolwiek jest wtedy owarte. Pozdrawiam
    • Mam pytanie do miłośników skandynawii;) w związku z mozliwością polecenia sobie na ciekawy weekend - tylko co wybrac?? chcąc spedzic czas od srody wieczora do niedzieli. Jestesmy parą 20-kilku latków. Lubimy pozwiedzac i pobawic sie. Slyszalam ze w kopenhadze jest fajnie, ale wizzair lata tam tylko z warszawy. A z katowic jest sztokholm - kto mi opowie cos o tym miescie - jak jest z klubami? Poradzcie ktore miasto wybrac please Pozdrawiam
    • Ktoś usunął ( nie wiem czemu) mój wątek z pytaniem CO WARTO ZOBACZYĆ W CZASIE KILKUDNIOWEGO POBYTU W KOPENHADZE? Ponawiam więc prośbę. Od kilku lat razem z mężem i synem ( dziś nastolatkiem) robimy wypady 2-3 razy w roku do różnych stolic europejskich. Z doświadczenia wiemy, że nie wszystko jest , nawet w najlepszym, przewodniku. Pozdrawiamy.
    • Jechał ktos może?Chodzi mi glownie o oplaty za przejazd mostami
    • Jeśli ktos z forumowiczow był w tym kraju , bardzo prosze o rady i podzilenie sie wrażeniami , szcególnie interesuje mnie archipelag Karlskrony, Kalmar, wyspa Olandia , i wypad do Kopenhagi . Na dzien dzisiejszy mój plan obejmuje te własnie miejsca , interesuje mnie rownież kwestia nolegow - brać ze soba namiot , czy sa niedrogie schroniska ?, pozdr
    • Będę 1 dzień w Oslo i 2 w Kopenhadze. Napiszcie proszę co warto zobaczyć w tych miastach -szczególnie mało inromacji mam w Oslo. Podobno w Kopenhadze można wypożyczyć rowery i w ten sposób pozwidzać ? Czkam na info, linki itp :-) Pozdrawiam i dzięki, Szymi
    • Norwegia

(4)
      Prosze o info jak sie dostac z Norwegii do Polski,bo mam okazje jechac w jedna strone za free,interesuja mnie zatem koszty i srodki transportu powrotu. Dzieki,Pozdr!
    • Jakie sa Wasze wrazenia? Wybieram sie tam w czerwcu. Jak najlepiej sie tam dostac? Czy sa polaczenia lotnicze czy tylko promem? Ewentualne koszty przejazdu? Dzieki za info.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.