Forum Sport Fitness
ZMIEŃ
      kopenhaga

kopenhaga

(14 wyniki)
    • Przymierzam się do kopenhagi i jak zwykle muszę poznać wszystkie za i przeciw,akurat ta dieta podoba mi się i sądze że podołam. Sporo już o niej przeczytałam na tym forum i mimo zapisu żeby jej restrykcyjnie przestrzegać znalazłam kilka modyfikacji dlatego też poproszę o "naprostowanie" jeżeli coś źle pojęłam. 1-szpinak można zamienić na brokuły 2-kawy można nie słodzić 3-kompot można zastąpić np. jabłkiem 4-można żuć gumę bezcukrową 5-w 5 dniu bodajże zamiast marchewki możn...
    • bo samej to tak troche nudno sie glodzic, a w towarzystwie to zawsze przynajmniej jest komu sie wyplakac w rekaw (albo w posta)....
    • W perspektywie dwóch tygodni - która dieta pozwoli więcej zrzucić??? Kopenhaga - 4-5 kg, a atkins? W której bedzie to głównie woda lub głównie tłuszcz? Na której bedzie mi się chciało ćwiczyć, na której mniej? Podkreslam - chodzi o efekt po dwóch tygodniach. Dzieki za odpowiedź. Malika
    • zaczynam drugi raz w tym roku (styczeń - 7 kg (+3).w sobotę jestem na weselu a poniedziałek na wczasach w Kopenhadze!!!!Czy komuś odpowiada ten termin. 170/75
    • podrawiam serdecznie z NY i mam pytanie...jakos nie lapie "1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców (ugotowac kompot) - prosze o wyjasnienia - czy ten kompot sie kupuje w puszczce i potem gotuje (jej ja nie widzialam kompotu w puszczce nio chyba ze zle patrzylam" czy mam wziac jakies owocki i z nich ugotowac kompot...hm moze to pytanie jakies dziwne sie wyda ale ja na prawde nie rozumiem... pozdrawiam goraco i duuuszno... Patka
    • Rozpoczynam jutro. Mam pytanie, dotyczy ilości spożywanych warzyw tj. szpinaku, sałaty i brokułów. Czy sałata to cała główka? Czy brokuły to jeden brokuł? A szpinak to ile? I jeszcze jedno. Czy jogurt naturalny można zastąpić zsiadłym mlekiem lub kefirem? Czy można wodę mineralna zastapić herbatkami ziołowymi lub owocowymi. Teraz jest chłodno , więc wolałabym pić coś ciepłego.
    • Proponuję od czwartku, co Wy na to??? Już raz przez to przeszłam, ale chcę jeszcze, spodobało mi się hihi:-)
    • chciałabym przed wakacjami zrzucić zbędne kiloski \:))od poniedziałku- 05.05.03 zaczynam kopenhagę, jesli ktos się chce sie dołaczyc bardzio proszę dać znać :)
    • Witajcie! To już 5 kilo mniej!Trudno mi samej w to uwierzyć, ale sprawdzałam na 2 wagach Dziękuje wszystkim którzy piszą na tym forum! Pozdrawiam, i polecam diete młodym mamom! Oleńka
    • no właśnie. klamka zapadłą. zaczynam od jutra, a dzis wprowadzam się w temat. czytam zwierzenai tych, co już w to weszli. decyzję już podjęłam,a co będzie dalej? bez cukru, bez soli, bez mleczka... a wodę gazowana można? lili
    • Dzisiaj. zaczęłam. Rano i w południe było OK. Ale teraz zaczynam byc głodna. Prosze o wsparcie. Jogger jesteś ????????
    • Witam, Czy ktoś z Was mógłby polecić w Warszawie prawdziwego sprawdzonego dietetyka? Chciałabym, żeby ktoś spróbował dociec co się dzieje w moim organiźmie, że już przestaję chudnąć (schudłam 15 kg, ale do wagi optymalnej brakuje mi jeszcze 5 kg). Zależy mi, żeby lekarz układając menu uwzględniał moje preferenje żywieniowe i możliwe pory posiłków wymuszone przez godziny pracy. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Marcyszka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.