Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

kosmetyki

kosmetyki

(19 wyników)
  • Powiedzcie mi kochani jak to jest z przewozem kosmetyków. Słyszałam coś o 100 ml i teraz nie wiem czy kupować takie miniatury w drogeriach? Może jednak pozwalają przewozić normalne opakowania? Chodzi o szampon, żel pod prysznic, perfumy, krem do opalania itp.
  • Hej mam pytanie, czy kosmetyki przewozi się w bagażu podręcznym czy rejstrowanym? Zaopatrzyłam się w saszetki z kosmetykami o pojemności każdej ok 10 ml. I jeszcze jedno pytanko, czy urządzenia podłączane do prądu ( chodzi dokładnie o lampę UV- do paznokci) przewozić mam w podręcznym czy rejstrowanym :) dzięki!
  • Dziś dowiedziałam się, że WizzAirem w bagażu rejestrowanym nie mozna przewozić płynów (co jest idiotyczne, ale niech tam). I mam zagwozdkę, czy kosmetyki to tez płyny? Tonik pewnie tak, ale np. kremy? Jeśli tak, to czy mam je wszystkie wwalić do podręcznego?
  • Czy na lotnisku w Warszawie są dostępne woreczki na kosmetyki /lecę Wizzair z bagażem podręcznym/ i czy są one gratis czy muszę za nie zapłacić-poproszę o info. Dziękuję PS Nie jestem blondynką, lecę nie pierwszy raz samolotem, /w tym Wizzair-ale kiedyś tak nie było/, nie jestem ograniczony umysłowo itd dlatego poproszę tylko o poważną odpowiedź, kogoś kto wie z autopsji jak to wygląda.
  • Czy dobrze rozumiem, ze lecac Ryanairem tylko z bagazem podrecznym, mam prawo zabrac plynne kosmetyki w opakowaniach do 100 ml, zapakowane razem w przezroczysta torebke? bo bez tuszu do rzes sie nigdzie nie rusze ;-)
  • Czy ktoś ma doświadczenia z zabieraniem tylko bagaży podręcznego? Wiem że można zabrać 1 litr płynnych-półpłynnych substancji (kosmetyki) w opakowaniach po 100 ml maksymalnie. Czy w terminalu Etiuda w Warszwie można nabyć torebkę plastikową i spakować w nią kosmetyki przed odprawą? Pozdrawiam
  • Witam:) z góry przepraszam jak powtarzam watek, próbowałam to wszystko przeczytać co znajduje sie na tym forum i mam taaki mętlik w głowie że szok. Potrzebuje wiedzy w pigułce Lecę z lotniska we Wroclawiu do Belgii<Bruksela>. Zastanawiam się jak się ma sprawa z kosmetykami < perfumy, soczewki kontaktowe, płyn do soczewek>..to wszystko wkładam do bagażu, nie do podręcznego? I jak to jest z odprawą?na stronie lini lotniczych pisało coś o odprawie on line...czy ...
  • Witam ,lecę niedługo z gdańska do rzymu z wizzair, czy leki powinnam miec w bagazu podrecznym czy zdac je w walizce? oraz czy moge przewozić ,,spożywkę"-tzn. chleb, wędliny, ser itp. w walizce?jak z kosmetykami-w walizce czy podrecznym?dzieki za odp:]
  • wiem, że do 10 kg i że można miec kosmetyki ale ile dokładnie i czy jakoś zabezpieczone...czy można miec pilniczek i prostownice do włosów?
  • witam, wybieram sie w krotka podroz i lece tylko z podrecznym, nigdy tak wczesniej nie podrozowalam, wiec chcialabym sie zapytac jak to z tym podrecznym jest? chcialabym wziasc troche kosmetykow; kremy, malowidla, odzywke do wlosow, jak to przewiez? pomyslalam, ze moze powkladam do malych pojemniczkow, tylko teraz pytanie, czy mozna takie plyny, w niepodpisanych opakowaniach, otwarte wczesniej, wogole wniesc na poklad? poradzcie co zrobic, jak zrobic, zeby bylo dobrze.
  • czy sa jeszcze jakies ograniczenia co mozna zabrac ze soba na poklad? Chodzi mi glownie o kosmetyki i laptopa.
  • po podniesieniu cen za bagaż odprawiany rzecznik Ryanair powiedział, że linia chce zachęcić pasażerów do podróżowania wyłącznie z podręcznym. Ok, idę na to, tym bardziej że mam po dwa loty w każdą stronę i naprawde tania podróż zdrożałaby mi o 80%. No i teraz uważam z płynami czyli kosmetyki w małych opakowaniach i do zamykanej torebki foliowej. Dam radę. Ale bawię się tak pierwszy raz i wolę uniknąć wywalenia mi połowy rzeczy na bramce kontrolnej.Czy ktos ma doświadczenie takie...
  • No ktoś mi dał do przewiezienia 2 słoiczki miodu i dwa chrzany. Czytam, że płynów przewozic nie wolno, a ten miód jest raczej lejacy się. Boje się, że jak mi się Anglicy przyczepia do tego miodu, to wywalą i zrobia rewolucję w torbie. No więc czy miód to płyn?
  • Witajcie, mam takie pytanie: Wczoraj na trasie lotu WAW - RZE zgubiono połowie pasażerów bagaże. Prawdopodobnie są w Warszawie i mają przyleciec dzis lub jutro. Na nieszczęscie lotem tym lecieła 3 moich przyjaciół Hiszpanów. Wylądowali w Rz bez bagażu. Nie mają odzieży, bielizny, kosmetyków, książek, nic - no porostu całego bagazu. Tylko laptopy i dokumenty z podręcznego. Wypełnili druki o zagubionym bagazu na lotnisku. Mam do Was pytanie, bo wczoraj z przejęcia o tym nie po...
  • Witam ,lece w piatek z Wroclawia do Monachium. Lufthansa/LOT-em. mam pyatnie jak to jest z tymi kosmetykami, czy musza byc wszystkie do 100ml, czy tez dotyczy to tylko tych ktore sa przewozone w bagazu podrecznym? Musza one znajdowac sie w przezroczystej torebce, nawet jesli sa w tradycyjnym bagazu, czy dotyczy to tylko bagazu podrecznego? Sa jakies limity objetosciowe dla wszystkich kosmetykow? Mozna w bagazu podrecznym lub zwyklym przewozic jedzenie (kanapki, itd.)- nie ma to jak dom...
  • Mam pytanie:co mogę zabrać ze sobą na pokład samolotu? torebkę podręczną? jakąś mniejszą torbę? nie mam o tym pojęcia bo nigdy dotąd nie leciałam. czy mogę mieć telefon przy sobie?
  • Lece 1 raz i mam pytanie. Co tak wlasciwie moge wsadzic do bagazu podrecznego? Czy ubrania, kosmetyki a moze jakies zupy w proszku itp. ? Czy taki bagaz zawsze sie otwiera i pokazuje szczegolowo jego zawartosc? Przepraszam za takie naiwne pytanie i z gory dzikuje za odpowiedz :)
  • prosze o informacje jakie duze jest lotnisko w Heraklionie, jakie sa ceny, co oplaca sie kupic.
  • Lot z Warszawy do Salzburg 25.03 15:00 ukradli mi kosmetyki za okolo 200€.Moze jakies sugestie co z tym fantem zrobic?W walizce byl totalny kipisz: ( Jestem pewien,ze to bylo w Warszawie.Pozdr.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.