krople

krople

(2 wyniki)
  • dopiero raczkuje w homeopatii, ma ktoś może sukcesy na tym polu ? wiem że konieczny jest homeopata, ale zauważylem że można w aptece angielskiej kupić bez recepty. problem tylko w jakiej postaci, ile, jakie potencje, ile razy dziennie i w jakich dawkach www.helios.co.uk/cgi-bin/store.cgi?action=link&sku=Cand&uid=34364
  • Czy ktoś to stosował? Jeśli tak, to co o tym myślicie? Byłam kilka dni temu u lekarza konwencjonalnego, a zarazem homeopaty i izopaty. Po rozmowie ze mną lekarka podjęła kurację oczyszczającą organizm mojego synka. Pani dr podejrzewa, że u synka duży wpływ wywarły szczepionki. Byłam szczęśliwa, że mam zdrowe dziecko. Do ok. 1,5 roku rozwijał się przecież normalnie, gaworzył i nagle przestał. Śmailiśmy się z mężem, że mamy gadułę. Do tej pory mimo, iż ma 3,5 roku nie usłyszałam je...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.