książki

książki

(72 wyniki)
  • sukienki

(5)
    Cześć Szukam wzorów na sukienki dla mnie i mojej córki Zuzi (1,6roku), ponadto może ktoś ma wzór na plisowaną spódniczkę. Przyjmuję wszystko druty lub szydełko Dzięki i pozdrawiam IZWI
  • Wiem, ze stara ale moze ktos ma te ksiazke... warto? www.allegro.pl/item125771045_wzory_serwet_na_drutach_ksiazka.html U tego allegrowicza jest tez kilka juz "zabytkowych" ksiązek drutowo- szydełkowych
  • Robótkowanie zajmuje tak dużo czasu że nie ma cudów, odbywa się ono jakimś kosztem czasowym. Dawniej, gdy byłam młodsza to kosztem snu a teraz to najwyraźniej kosztem sprzątania.Gdy zabiorę się za robótkowanie to sprzątanie wydaje mi się mniej ważne.Ważniejsze jest zrobienie np. kolejnego motywu. Zresztą same wiecie jak to zajęcie wciąga i trudno się oderwać. Jak to jest u was?
  • Ja mam już tę książkę,dałam 37,- Polecam,zobaczcie jaka okazja: allegro.pl/show_item.php?item=80909509 allegro.pl/show_item.php?item=80922547 Ela.
  • właśnie zamierzam wrobić moją ciotkę w kupno dla mnie książek drutowych (w Ameryce). poleć coś proszę.
  • Znalazlam kilka stron szydelkowych(po niemiecku) do popatrzenia bo nie ma do nich opisow. Chyba ze potraficie bez opisow. Bardzo mi sie podobaja te kwiaty na szydelku. www.andrea-sticken.ch/ www.kunststricken.ch/galerie_tracht.html www.kunststricken.ch/galerie_deck.html www.kunststricken.ch/galerie_ei.html I jeszcze jedna stronka z roznosciami: truskawki, gwiazdki, aniolki, jajka itp. www.teddys-handarbeiten.de/haekel-tipp-eingang.htm
  • Nie słyszałyście, czy gdzieś w Warszawie odbywają się kursy kroju i szycia, projektowania i szycia odzieży itp? Parę miesięcy szukam, ale nic nie mogę znaleźć. Zakład Doskonalenia Zawodowego niestety nie organizuje. Może w jakimś osiedlowym Domu Kultury? Albo kursy robót ręcznych, tkactwa, makramy, patchworku, frywolitek, CZEGOKOLWIEK, bo tak naprawdę to zależy mi na tym, żeby wyjść z domu i jedno popołudnie w tygodniu spędzić w miłym damskim towarzystwie na nowoczesnym "darciu p...
  • Mieszkam w USA, gdzie robienei na drutach pzrezywa prawdziwy boom. I wlasnie kolezanka zapytala czy mam cos z polskiego folkloru, jakas ksiazke np z wzorami swetrow "goralskich". Nadal goralki je sprzedaja tylko gdzie znalezc te wzory? czy znacie moze ksiazki, czasopisma gdzie cos takiego by bylo? Czy grozi mi raczej spedzenie nastepnego urlopu w Polsce w archiwum przegladajac stare "Pzyjaciolki" i "Kbiety i Zycia?
  • Witam serdecznie forumowiczki (forumowiczów też, jeśli są)(a są?). Jestem pełna podziwu dla Waszej pracy i zdolności! No właśnie... przeszukuję archiwum i przeszukuję, ale nie potrafię znaleźć, może dlatego, że jestem tu dziś pierwszy raz, a może dlatego, że wciąż wczytuję się w kolejne ciekawe wątki. Coż za cudowna kopalnia wiedzy! A jaki miły pożeracz czasu :) Potrzebuję jakichś stron z katalogiem wzorów do robienia na drutach - najlepiej ażurowych, ale nie tylko. Chodzi o d...
  • widzialam kiedys na jakims filmie ... dziewczyny, czy ktoras z Was dzierga bez przekladania robotki, czyli nie z lewego druta na prawy, przelozyc i znowu z lewego na prawy ALE z lewego druta na prawy a nastepny rzad z prawego na lewy? czy tak jest szybciej? czy tego da sie nauczyc? na pewno cisna sie odpowiedzi: da sie nauczyc tylko po co, a ja sobie wymyslilam, ze taki sposob moze byc przydatny przy dzierganiu duzych rzeczy co Wy na to?
  • Od dawna zamierzałam zabrać się za szydełkowanie i robótki na drutach ale jest jedno "ale"...nie ma mnie kto tego nauczyć.Czy możecie coś polecić?Jaką stronę,pismo,ksiązkę. Za każdą odpowiedź będę wdzięczna. Aga
  • Malgoha

(14)
    Adres strony gdzie można zamówić książkę i szybko przyślą - www.morex.com.pl Pozdrawiam Jola-te
1 2 3 4 następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.