kuchnia

kuchnia

(174 wyniki)
  • zastanawiamy się nad kupnem jej naszej 2-letniej córeczce, ale nie potrafie sobie wyobrazić kuchni o wys 60cm?? Czy tym da się bawić? Chyba tylko na siedząco? to chyba niezbyt wygodne? Co o niej sądzicie? www.allegro.pl/item467316637_kuchnia_smoby_mini_tefal_cheftronic_elektroniczna.html
  • Czy ktos w was zamawiał kuchnie w ikeii? Wybieramy sie z mezem w niedziele do ikeii w krakowie. jak to u nich wyglada? czy projekt robiony jest na miejscu? czy sama sobie wymyslam? czy sa gotowe segmenty tylko wybieram z danego systemu? czy długo czeka sie na meble?czy odrazu sie odbiera? jak z transportem?
  • Umówiłam się z rodzicami naszej chrześniaczki, że kupimy jej w prezencie zabawkową kuchnię. Dziewczynka ma 2 latka, a mieszkanko w którym mieszkają nie jest zbyt duże. Proszę doradźcie posiadaczki kuchenek, jakie brać pod uwagę? Ważne dla nas: 1. Bardzo dobrej jakości plastik i wykonanie 2. w miarę dużo akcesoriów typu garnuszki, czajnik itp 3. możliwość jakiejś manipulacji (coś przekręcić, otworzyć..) 4. Rozsądne wymiary kuchenki ( ze względu na malutki pokoik dziewczynki) tzn nie całki...
  • Nie wiecie czy w takiej dajmy na to Conforamie to meble kuchene robią pod wymiar czy kupuje się jeno gotowe zestawy? I po drugie czy któraś ma takie coś i się nie rozpadło? I po trzecie może któraś ma namiary na producenta szafek kuchennych który mi zrobi niebanalną kuchnię w stylu prowansalskim (mazowieckie)?
  • Jak uważacie, czy kuchnia do zabawy, pasuje dla chłopaka (3 latka). Chodzi mi o taką kuchnię dużą, np. takiego typu: www.allegro.pl/item414955566_little_tikes_kuchnia_od_3_lat_super.html Za każdym razem, jak jestem w "Krainie zabaw", synek długo się bawi w takiej kuchni, przygotowuje pizzę, zaparza kawę. Zastanawiam się, co o tym sądzicie?
  • Czy któraś z was ma moze meble kuchenne z Ikei? Pytam,bo zamierzam kupić,ale wiem,że Ikea ma to do siebie,że często meble się szybko niszczą lub są marnie wykonane. Polecacie czy nie?:)
  • na pewno któraś dziewczynka dostała w prezencie kuchnię. Proszę o opinię i rady jaka kuchnię warto kupić. Dziękuję!
  • www.allegro.pl/item669440645_nowa_firana_roza_firanka_firanki_firany.html
  • Czy ktos ma te kuchnię www.allegro.pl/item282723437_kuchnia_elektroniczna_studio_tefal_smoby_tv_.html mam pytanie czy jest fajna? funkcjonalna ? czy piekarnik się dobrze otwiera? czy jest w nim w miarę duzo miejsca ? Czytałam o kuchaniach tefala ale o tej znalazłam niewiele. Będę wdzieczna za odp. od osób które widziały ją "na żywo".
  • Witam, proszę o radę doświadczone mamy. Chciałabym kupić mojemu synkowi w prezencie gwiazdkowym kuchnię z akcesoriami. Od ciotek i dziadków pewnie dostanie sporo typowo męskich prezentów, dlatego taki pomysł. Co o tym sądzicie? Kuchnia dla chłopca? I jeszcze jedno jest parę takich imitujących normalne np. www.allegro.pl/item278984331_olbrzymia_kuchnia_z_2_blatami_oka pem_akcesoriami.html lub taka z motywami Kubusia Puchatka www.allegro.pl/item278189327_smoby_mini_kuchnia_elektro...
  • Mam pytanie do tych którzy podiadają tą kuchnię, czy w piekarniku też świeci się światełko tak jak w tej mniejszej, bo nigdzie nie mogę znależć informacji. A dla mojego dziecka to podstawa:) - www.allegro.pl/show_item.php?item=270036591&msg=Tw%C3%B3j+e- mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.- Wiktor 17.11.2007 Julia 06.10.2006
  • Kiedyś będąc w jakims klubiku dla dzieci mieliśmy okazję z synkiem bawić się super zestawem pluszowych produktów spożywczych. Była tam deska mały nóż (z materiału) plasterki wędliny, warzyw, jakieś owoce, ciastka. NIgdzie niestety nie mogę tego namierzyć a chętnie bym kupiła. Może ktoś z was wie o co mi chodzi i doradzi gdzie to znaleźdż. PS. Koszyczek z ikei widziałam. Ale to nie to.
  • czy takie istnieja. Chodzi mi o taka zeby dziecko nie musiało klęczeć tylko mogło stac. Juz miałam kupic Tefala bo jest super, no ale do zabawy na kolanach. Czy ktos cos doradzi?
  • Czy juz ktoś kupoował i powie czy warto??? www.allegro.pl/item259906656_smoby_kuchnia_elektroniczna_tefal_cheft_tania_wys.html Bedę wdzieczna za podpowiedzi
  • Poradźcie proszę, jaką wybrać kuchnię dla 2 letniej dziewczynki? Które są solidne i się nie niszczą szybko, mają otwierane pierkaniki itp?
  • dziewczyny na 3 urodziny cory chcemy sie zlozyc i kupic jej kuchnie, najbardziej wpadly mi w oko dwie: Duza tefala www.allegro.pl/item426470255_najwieksza_kuchnia_smoby_tefal_exellence_40el_gw.html i Little tikes www.allegro.pl/item425397529_little_tikes_450b_elektroniczna_kuchnia_z_grilem.html Ta druga jest co prawda sporo drozsza, niz tefala ale moze warto doplacic i ja kupic? Kuchnia bedzie sluzyc z czasem tez mlodszemu synkowi. Prosze poradzcie ktora wybrac a moze jeszcze ...
  • prosze o Wasze opinie, którą byście wybrały, kuchnia może być do kwoty ok 350 zł, zależy mi żeby była stabilna (w domu jeszcze małego rocznego synka) i bezpieczna, Oczywiście wysoka (zabawa na kolanach to jakaś pomyłka), z allegro wybrałam takie: allegro.pl/item271973714_tefal_wielka_kuchnia_jedyna_na_allegro_tanio_.html#photo allegro.pl/item269088504_kuchnia_little_tikes_wysylka_gratis_.html allegro.pl/item271889352_little_tikes_4111_kuchnia_elektroniczna_najtanie.html allegro...
  • www.dekoria.pl/offer/product/1572/Zaslonki-Romantica-ecru-z- magnesami-kwiatki takie chcialam kupic, ale zastanawiam sie, czy mając szybę o szerokosci 60 cm, wystarczająca bedzie ta firanka, bo ma szerokosc 80 cm. Co myślicie?
  • Zastanawiam się czy nie kupić mojej prawie dwuletniej córce kuchni do zabawy. Nie jestem jednak przekonana czy jej się spodoba ;) U was sie sprawdziły? Warto zainwestować tak do 150zł i kupić większą z większą iloscią bajerów?
  • Proszę o poradę. Piszę tutaj, bo na tym forum najwięcej osób może mi poradzić. Czy ktoras z was ma panele w kuchni? Czeka nas remont i nie za bardzo chcemy zakladac plytki. A widzialam na zdjeciach panele. Powiedzcie, czy sa panele specjalne do kuchni, czy sa to normalne panele? Jakie najlepiej kupic? I czy nie beda puchly - wiadomo, w kuchni jest wieksza wilgotnosc. Dzieki za rady.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.