kupno

kupno

(17 wyników)
  • Raczej nikt na Ciebie nie poczeka, juz w kolejce czekaja inni kupcy z sakiewka pelna gotoweczki - ale wszytko do czasu ----------------------------- warto sprawdzic: www.Pasazfinansowy.pl polecam
  • Proszę o jakieś opinie. Mam dylemat czy kupić 4 pokojowe mieszkanie czy budować dom. Co prawda znalazłem dość ciekawy artykuł na ten temat - www.budowlane24h.pl/budowlane_kupno-mieszkania-czy-budowa-domu-trudny-problem-porady-10.html , ale wciąż nie potrafię się zdecydować
  • Witam, zastanawiam się nad zakupem segmentu w stanie surowym zamkniętym. I tu moje pytanie czy do jego wykończenia - postawienia ścian działowych, zrobienia wszelkich instalacji potrzebuje planów, jakiegoś nadzoru, kierownika robot czy mogę to robić wg. swojego uznania. jakie beda koszty pow.150 m2 Proszę o pomoc.
  • witam!interesujemy sie kupnem domu wybudowanego w latach 80-tych.dom jest w stanie surowym czesciowo,tzn góra(piętro) jest otynkowana i ma okna a dół(parter)stan surowy,okna zabite deskami.Budulec: cegła i pustak pianowy, stropy żel-bet. podobno dom w stanie surowym moze stac do 3 lat tylko bo jesli stoi dluzej to zawilgoceja mury.czy to prawda??cena jest przystepna ale czy oplaca siem kupowac czy szukac czegos nowszego?prosze o rade.
  • Witam! Zamierzam kupić działkę budowlaną na obrzeżach miasta, ale budowę planuję zacząć dopiero za kilka lat. Moje pytania: 1. Czy można kupić działkę budowlaną i kompletnie nic przy niej nie robić przez kilka lat? 2. Jeśli tak to co np. gdy sąsiedzi będą chcieli podłączyć kanalizację czy cokolwiek. Czy ja będę musiał teraz za to płacić? 3. Jakie są formalności związane z kupnem działki? 4. Na co powinienem zwracać uwagę przy wyborze działki? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
  • mam mozliwosc kupna domu z lat '70. Ma wymienione wszystkie instalacje (oprocz elektrycznej), okna oraz dach. Nie zauwazylem zadnych pekniec na scianach (choc czesc jest przykryta boazeria a sufity kasetonami). Wlasciciel twierdzi, ze dom budowal z cegly. Dom jest ocieplony. Na co jeszcze nalezy zwrocic uwage przy ocenie stanu tech. domu? Czy wymiana instalacji elektrycznej jest konieczna (brak gniazdek z uziemieniem) i czy wymiana znaczy procie scian? Bede wdzieczny za wszelkie kom...
  • prosze o rade.za tydzien mamy podpisac umowe wstepna kupna domu z lat 70 tych.Dom nie ma odbioru budowlanego, ma numer,jest na terenie zalewowym,zalany powodzia w 97 roku,jeszcze sa korniki w podlodze i jednym na razie slupie na poddaszu...nie znam fachowej nazwy slupa....nie moge mezowi przetlumaczyc ,ze to nie ma sensu....prosze o opinie!!!!!Dziekuje serdecznie.
  • Zastanawiamy się na kupnem domu, jest duży ok.200m. Może ktoś mi podpowie jaki jest koszt w przybliżeniu oczywiście ocieplenia takiego domu, ściany to jedna warstwa pustaka ceramicznego.
  • Co się może spie... popsuć przy kupnie, montowaniu i użytkowaniu siłownika?
  • Chcę kupić dom z początku XX w. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Dom jest niezamieszkany od kilku lat, a sprzedający zaznacza, że jest do remontu. Chodzi o osobę, która pomoże określić stan budynku i zakres niezbędnych prac remontowych. Proszę o namiary na dobrego fachowca (od starych domów) z okolic Krakowa, albo o informację, gdzie takiej osoby szukać.
  • Dom ładnie zaprojektowany, do wykonczenia. Dzialka ladna. Jakich informacji powinnam sie domagac od sprzedajacego przed podjeciem decyzji o kupnie domu?
  • www.rzeczpospolita.pl/dodatki/nieruchomosci_060306/nieruchomosci_a_27.html
  • witam, czy ktoś z Was orintuje się jak to jest z zakupem działki budowlano-rolnej? Jestem zainteresowana kupnem takiej działki i wszystko wydawało się OK, mam umowę przedwstępną ze sprzedającym, wpłaconą zaliczkę i chcę się umówić do notariusza na spisanie umowy sprzedaży. Dzisiaj dowiedziałam się, że przy sprzedaży działki budowlano-rolnej (wg ustawy), prawo pierwokupu ma Ag. Modernizacji i Rozwoju Rolnictwa, dlatego sprzedający powinien wpierw do niej się zwrócić czy chce kupić...
  • czy wiecie jak to jest z tą ulgą,niektórzy mówią ,że tylko przy kupnie domu/mieszkania od developera,inni ,że przy budowie systemem gospodarczym również przysługuje. Jak to jest faktycznie?
  • Witam Zakupiłam przysłowiowego kota w worku. Zaczęliśmy remont domu i wyszły niespodzianki, począwszy od spruchniałych stropów po najgorsze tzn. BRAK FUNDAMENTÓW !!! nie ma nawet ławy betonowej, nic, kompletnie nic. Cegła była stawiana na 10-15cm warstwie kamienia, a w niektórych miejscach bespośrednio na gruncie, jak wygląda cegła w tym miejscu można sobie wyobrazić. Niespodzianka ta wyszła po zerwaniu podłóg i wykopaniu gruntu na ok 10-20cm, więc przed zakupem nie byliśmy wstanie teg...
  • zastanawiam sie nad kupnem zmywarki do zabudowy Gorenje GVI 682 S1 lub WhirpoolADG 9763. obie sa bardzo podobne, zintegrowany panel, funkcja 70 stop C i pare innych, cena tez podobna. jak dla mnie roznia sie tylko firma i zuzyciem energii (Gorenje troche wiecej wiec ma klase BBC, Whirpool AAC). prosze o porade ktora i dlaczego zmywarke powinienem wybrac. wielkie dzieki, Marcin
  • Mój przedpokój jest w bo 78o azerii, chciciałabym go pomalować, tylko nie wiem na jaki kolor. Chciałabym raczej farbę matową , ale nie wiem jaka byłaby korzystniejsza. Przedpokój jest w kształcie małego prostokąta, chce aby było w nim jasno. Słyszałam , ze można dobierać tak kolory, aby pomieszczenie wydawało się większe.Prosze o pomoc. Pozdrawiam Aśka
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.