kwiaty

kwiaty

(762 wyniki)
  • Bardzo proszę znawców o pomoc w zdiagnopzowaniu problemu z moimi pelargoniami bluszczolistnymi. Posadzone w czerwcu w świeżej ziemi, w skrzynkach bez dziurek, regularnie podlewane rano lub wieczorem, ale rozsądnie, zeby ich nie utopić, na balkonie od strony południowej (więc mocno grzeje słońce). Przez jakiś czas ładnie rosły i kwitły, ale od tygodnia kwiaty usychają i właściwie zostały juz tylko liście (zdrowe i nie przyschnięte). Usuwam zasyszone gałązki, ale nowych pączków jest...
  • Witam mam balkon na południowa stronę - słońce jest przez cały dzień, balkon jest raczej mało narażony na wiatr. Mam pytanie: jakie kwiaty doniczkowe mogę mieć na balkonie? Wien, ze dobre są petunie, kupiłam też lawendę. Mam do dyspozycji jeszcze dwie metrowe doniczki. Oprócz tego chciałabym w stojących okrągłych donicach posadzić jakieś szczzepione drzewko -- np kulę margaretek. Jakie jeszcze ewentualnie mogłyby być na słońce? Kwiatów nie chce siać, ale kupować już do sadzonki.
  • Witam Chciałabym kupić kwiaty na balkon,ale za bardzo nie wiem jakie??Niestety słońce świeci u mnie do 11 więc chciałabym kupić kwiaty, które nie potrzebują za wiele słońca.
  • drodzy forumowicze, pomozcie mi znalezc krzew o bialych kwiatach, wys. miedzy 2 a 3 m, ktory lubilby kwasna, wilgotna ziemie i popoludniowe slonce...miejsce jest dodatkowo osloniete od wiatru, wiec warunki chyba calkiem niezle krzew bedzie nieco wyeksponowany, wiec zalezy mi na tym, zeby to bylo cos ladego, dodatkowo moj ogrodek jest bardzo waski wiec nie moze to byc krzew bardzo rozlozysty, a jednoczesnie musi byc na tyle zwarty zeby zaslonil pewien nieciekawy kawalek muru...do ...
  • Znawców róż proszę aby podali mi nazwy kilku odmian róż pnących,które mają kwiaty średnicy nie większwej niż 4cm,ale za to tysiące.Niestety nawet panie w sklepach ogrodniczych nie wiedzą jak zwą się te róże.
  • tak sie sklada, ze zostalam jedyna wlascicielka sporego ogrodka, ktory w zamierzeniu mial byc dla dwojki (dwojki uprawiajacych, dwojki spozywajacych). W tej sytuacji rezygnuje z duuuuzej grzadki ogorkow (a kto mi to potem zje???), jarzynek bedzie co kot naplakal, dosadze ze dwie jablonki i bedzie duzo, duzo kwiatow. Zeby jednak te ponad-300 m zagospodarowac i nie zaharowac sie przy tym na smierc, chce posadzic jak najwieceju kwiatow zajmujacych duze powierzchnie. Narazie ma tylko p...
  • mozecie cos polecic, zamin kupie nieodpowiedni? na pewno sa takie, ktore beda sie dobrze czuly w mojej lazience mam scianke od prysznica i widze tak cos wiszacego... dzieki! pozdr.
  • mam ogródek przy mieszkaniu i chciałabym odgrodzić sie od sąsiadów kwiatami (mogą być byliny). chciałabym mieć szpalerek kwiatów a nie iglaków bo ich nie lubie. zastanawiałam sie nad ostróżkami lub daliami a może coś jeszcze innego, pomóżcie.
  • Czy znacie lub macie jakieś kwiaty które wydzielają nietypowe zapachy? Np. czekolady ponoć jest taki kwiat. Chyba że ktoś mnie w konia robił. :D
  • Witahcie! Od niedawna mieszam w nowym domu.Główny pokój który zajmujemy z mężem leży niestety od strony pólnocnej, więc prawie przez cały dzień jest tam cień(na upały idealnie:)). W dodatku nie mam miejsca na parapecie więc ewentalne kwiatki mogą stać jakies 2-3 metry od okna i to w cieniu! Stąd moja prośba - doradzcie jakie kwiatki zniosą takie warunki? Bardzo mi zależy , bo jakoś smutno mi bez kawałka zieleni :(( Jak macie jakieś sugestie to będę wdzięczna za każdą radę!!!.
  • Ciekawa jestem czy ktoś sadził kwiaty w żelu, chodzi mi o posadzenie w naczyniu szklanum np tulipanów żel ma być kolorowy. Czy mogę kwiaty posadzone w ziemi przesadzić do żelu. Czy nic im się nie stanie jak je wypłuczę z ziemi i włożę potem do żelu. Widziałam tak posadzone kwiaty w TV. Kompozycja przepiekna na komodę.
  • Witam Widziałam sadzonki w sklepie chińskiej odm.Prima Vera.Czy faktycznie jest żółta, czy na obrazku 'podkolorowali' np. kremową? Ma ktoś może? Dziekuję
  • Witam,czy moge wsadzic do gruntu kłącza,ktorych nie moglam wkopac od razu,a czekając w donicach na parapecie- wypuścily lodygi i liście i rosna z predkością ...niedorzeczna!Maja w domu doczekac wiosny,czy moge je wsadzic do ziemi po 3 tyg.bytowania na parapecie?Pozdrawiam wszystkich!
  • bratki

(10)
    kupilam przesliczne bordowe i pomaranczowe ( drobnokwiatowe) i cieszylam sie, ze sie ladnie rozsieja a tu guzik z petelka. Ani mysla zawiazywac nasion. Ki czort? Te z duzymi kwiatami nie maja problemow i zamierzaja sie rozmazac. Czy wam tez trafiaja sie takie jalowe?
  • fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ae/ah/2ab2/bVbZ6pki2HAPmtbGHA.jpg fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ae/ah/2ab2/uQyguaAVuWa6e04A3A.jpg
  • Zielone kwiaty pieknie wygladaja zmieszane z kolorowymi krewniakami tego samego rodzaju. Nie mam jeszcze zadnych zielonych kwiatow (oprocz chwastu - wilczomlecza), ale sie szykuje na kilka. A czy Wy macie zielone kwiaty w Waszych ogrodach? Podobaja mi sie zielone tulipany, albo calkiem zielone jak Evergreen Tulip Breck's albo bialo-zielone, jak Spring Green czy Exotic Emperor Tulip (tez Breck's). Linki sa angielskojezyczne, bo nie moglam znalezc polskich artykulow o zielonych tu...
  • Jak się usuwa przekwitłe kwiaty róży? Czy obciąć łodyżkę tuż pod kwiatkiem z zalążkiem owocu? Pozdrawiam Agis
  • bardzo prosze o pomoc. potrzebuje wychodowac kwiaty( obojetnie jakie ) w kilka dni.... czy jest na to jakis sposob???
  • Czy sa rosliny z brazowymi kwiatami?
  • Witam! Czy możecie mi polecić jakieś krzewy ogrodowe, które długo kwitną? Przynajmniej ze 2-3 miesiące, albo i dłużej jeśli takowe są. Jestem nowicjuszką jeśli chodzi o rośliny.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.