kwiaty

kwiaty

(762 wyniki)
  • czy oglawianie klematisu Blekitny Aniol ma sens - tzn czy wplynie pozytywnie na dluzsze/ponowne kwitnienie w tym samym sezonie?
  • jaką roslinę można kupić,która będzie"pełzała"po kamieniach? Macierzanka?
  • Mam młodą różę na pniu, pięknie pomarańczową, kwitnie obficie i długo. niestety po kilku dniach kwiaty od brzegów płatków do środka płowieja, bledną jak wypłukane z kolorów. wygląda to beznadziejnie!! Producent (znany specjalista od róż, hmm :-/ póki co nie odpowiada na mail-e, a mnie szlag trafia, bo to kolejna pienna róza, która mi "nie wychodzi". Róża rośnie w pełnym słońcu, nie podlewam, nic jej nie robię - jak i innym różom, które maja się świetnie. Co Wy na to?
  • mam ogródek przy mieszkaniu i chciałabym odgrodzić sie od sąsiadów kwiatami (mogą być byliny). chciałabym mieć szpalerek kwiatów a nie iglaków bo ich nie lubie. zastanawiałam sie nad ostróżkami lub daliami a może coś jeszcze innego, pomóżcie.
  • Ciekawa jestem czy ktoś sadził kwiaty w żelu, chodzi mi o posadzenie w naczyniu szklanum np tulipanów żel ma być kolorowy. Czy mogę kwiaty posadzone w ziemi przesadzić do żelu. Czy nic im się nie stanie jak je wypłuczę z ziemi i włożę potem do żelu. Widziałam tak posadzone kwiaty w TV. Kompozycja przepiekna na komodę.
  • Już kolejny rok. Został posadzony 3 lata temu z kwiatami. I od tamtej pory nie zakwitł ani razu. I teraz też widzę, że nie ma żadnych zawiązków kiści :-( W słońcu, jest podlewany, krzak rośnie, przycinam go trochę, a kwiatow nie ma. Coś robię nie tak???
  • Witahcie! Od niedawna mieszam w nowym domu.Główny pokój który zajmujemy z mężem leży niestety od strony pólnocnej, więc prawie przez cały dzień jest tam cień(na upały idealnie:)). W dodatku nie mam miejsca na parapecie więc ewentalne kwiatki mogą stać jakies 2-3 metry od okna i to w cieniu! Stąd moja prośba - doradzcie jakie kwiatki zniosą takie warunki? Bardzo mi zależy , bo jakoś smutno mi bez kawałka zieleni :(( Jak macie jakieś sugestie to będę wdzięczna za każdą radę!!!.
  • Może ktos ma wieksze doswiadczenie w uprawie róż i może zna odpowiedź na nurtujace mnie pytanie co sie dzieje z moimi rózami i jak mogę je ratowac. Posadziłam calkiem sporo odmiany Natalia - połaczenie koloru żółtego i rózowego, róza rabatowa, pelne kwiaty. Rośnie sobie od strony wschodniej (słońce ma gdzies do 13stej). Podlewam co dzień wieczorem nie lejąc na kwiaty tylko na ziemię, sypnnęłam na wiosne nawozem dla róż Substral w granulkach o powolnym uwalnianiu. Obecnie kwiaty ...
  • Witam,czy moge wsadzic do gruntu kłącza,ktorych nie moglam wkopac od razu,a czekając w donicach na parapecie- wypuścily lodygi i liście i rosna z predkością ...niedorzeczna!Maja w domu doczekac wiosny,czy moge je wsadzic do ziemi po 3 tyg.bytowania na parapecie?Pozdrawiam wszystkich!
  • Zielone kwiaty pieknie wygladaja zmieszane z kolorowymi krewniakami tego samego rodzaju. Nie mam jeszcze zadnych zielonych kwiatow (oprocz chwastu - wilczomlecza), ale sie szykuje na kilka. A czy Wy macie zielone kwiaty w Waszych ogrodach? Podobaja mi sie zielone tulipany, albo calkiem zielone jak Evergreen Tulip Breck's albo bialo-zielone, jak Spring Green czy Exotic Emperor Tulip (tez Breck's). Linki sa angielskojezyczne, bo nie moglam znalezc polskich artykulow o zielonych tu...
  • Dostałam na imieniny piekne słoneczniki w doniczce, w wiklinowym koszu.Chce je trzymać na balkonie. W zwiazku z tym mam pytanie, czy powinnam je przesadzić do skrzyni, czy mogą zostać w doniczce. Jak powinnam o nie dbać, by jak najdłużej cieszyły oko. Główny kwiat słonecznika chyba już przekwitł, bo płatki mu zwiędły (czy powinnam je oberwać?).Roslina ma sporo nowych pączków,z których pomału wychodzą zółte płatki..;-))) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
  • Czy sa rosliny z brazowymi kwiatami?
  • Jak się usuwa przekwitłe kwiaty róży? Czy obciąć łodyżkę tuż pod kwiatkiem z zalążkiem owocu? Pozdrawiam Agis
  • Moja hortensja kwitnie, ale przyrosty zeszłoroczne - zdrewniałe, są bardzo cienkie i pod ciężarem kwiatostanów całe łodygi zwieszają się do ziemi i odkształcają. Mam zamiar je podwiązać, ale co robić z kwiatami? Obcinać? Czy czekać aż przekwitną, zwiędną i nie ruszać? Jeśli obcinać to w którym miejscu? Dzięki za rady.
  • mozecie cos polecic, zamin kupie nieodpowiedni? na pewno sa takie, ktore beda sie dobrze czuly w mojej lazience mam scianke od prysznica i widze tak cos wiszacego... dzieki! pozdr.
  • bardzo prosze o pomoc. potrzebuje wychodowac kwiaty( obojetnie jakie ) w kilka dni.... czy jest na to jakis sposob???
  • Dlaczego mój milin nie kwitnie? Mam go od 5 lub 6 lat, rośnie w słońcu i nie zakwitł ani razu.
  • Witam Widziałam sadzonki w sklepie chińskiej odm.Prima Vera.Czy faktycznie jest żółta, czy na obrazku 'podkolorowali' np. kremową? Ma ktoś może? Dziekuję
  • juka

(15)
    kiedy podzielić jukę. Zagęszczona ale nie kwitnie.pozdrawiam krysta

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.