kwiaty

kwiaty

(10 wyników)
  • marzy mi się slub ze słonecznikami tzn bukiet slubny, ozdoby, słoneczniki w wazonach na stołach itp. mial ktoś juz podobny wystrój albo np. jakies marzenie na inny wystrój kwiatowy?
  • Witam, moj slub koncem tego roku. Zastanawiam sie czy ktos sam dekorowal sale lub kosciol czy Wszyscy kozystaja z uslug profesjonalnych firm. Pochwalcie sie jak to bylo/bedzie w Waszym wypadku. Pozdrawiam
  • witam, bardzo proszę o kontakt osoby ,które miały bądź będą miały ślub w kościele w Kozach Centrum ( Św. App Szymona i Judy Tadeusza) Interesuje mnie ile płaciliście księdzu, organiście, siostrze i jak wygląda sprawa kwiatów do kościoła. czy zajmuje się tym siostra, czy samemu ???
  • Proponuje kompleksową oprawę dekoratorską uroczystości ślubnych:kościołów, sal weselnych, samochodów oraz bukiety ślubne Dekoracje z żywych kwiatów: W skład aranżacji, oprócz żywych kwiatów, wchodzą świeczniki, lampiony, świece, wazony, naczynia dekoracyjne, stojaki na kompozycje, tkaniny, pokrowce na krzesła, falbany do stołu oraz czerwony dywan Dekoracje z kwiatów sztucznych: Aranżacje ze sztucznych kwiatów, w zależności od potrzeb klienta, obejmują następujące e...
  • Witam! Co o tym sadzicie?Czy ktoras z Was bierze lub brala slub w zimie? Ja sie zastanawiam nad tym poniewaz bardzo mi sie podobaja zdjecia w zimowej scenerii. Wynalazlam sobie fotografa ktory ma wlasnie duzo zdjec z plenerow zimowych i bardzo mi sie podobaja. Stronka www.specialmoments.pl Czy polecacie kogos z okolic malopolskiego i slaskiego?
  • JUŻ PO:)

(5)
    Co polecam: sala: Dom weselny Państwa Steklów Jaworze Nałęże(w srodku lasu)mało znany bo nowy osrodek kwiaty:kwiaciarnia w wapienicy Margaretka..super i tanio, pełna obsługa garnitur:Bytom w Gemini obraczki:bardzo ładne i super cena na jednej z bocznych uliczek od deptaku 11 listopada w bielsku( za komplet zapłącilismy 1350 zł)a sa naprawde łądne makijaz;Pani Magda z Czechowic(REWELACJA z dojazdem do domu) minusy: hmmm...w sumie to tylko troche fotograf lipa... jak cos to pyta...
  • ktora kwiaciarnie polecacie i jezeli sie orientujecie to jaki jest koszt bukietu. Ja mysle o rozach i storczykach.
  • znacie jakieś stronki internetowe gdzie są ładne bukiety slubne? chciałam sobie wybrac jakiś projekt zanim pójde do kwiaciarni... a co do kwiaciarni to którą w bielsku polecacie? ja słyszałam ze kwiaciarnia 4pory roku jest całkiem niezła...
  • Zastanawiam sie nad podziekowaniami dla rodzicow, czy jest jakas inna opcja niz kwiaty? Kwiaty sa piekne, ale zwiedna, macie moze pomysl na cos bardziej trwalego? Wiem, mozna rodzicom wreczyc zaproszenie na weekend w jakims wypasionym hotelu, ale niestety na to nas nie stac. Znalazlam na Allegro cos takiego www.allegro.pl/item161412897_cudne_podziekowania_dla_rodzicow_tablice_gratis.html dla mnie pachnie to troche tandeta, ale rodzice maja inne gusta, moze im sie spodobac. Co my...
  • Help. Suknia ma byc dwukolorowa (Agnes 1630 - dla zaint. kolekcja I, str. 2): b.jasne ecru i b. jasny roz/losos - kolor ciezki do zidentyfikowania. Taki jakby budoniowo b.jasny roz..? Bukiet chce miec z cantedeskie, prosty, zawiazany wstazka do dolu, ewent. z jakims drucikiem z nawleczonymi mlecznymi koralikami. No i tu mam dylemat - moim faworytem jesli chodzi o kolor jest pomarancz, ale nie wiem czy nie bedzie sie 'gryzl' z kolorem sukni? Z drugiej strony nie chce mdlego bukiet...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.