laser

laser

(62 wyniki)
  • Witam Was serdecznie. W ubiegłą sobotę miałam pierwszy zabieg laserem i jak narazie mój naczyniak płaski na twarzy jest mocno zaczerwieniony i pojawiły sie strupki.Lekarz twierdzi,że pierwsze efekty widac po 2tyg więc cierpliwie czekam....powiedział tez ze na pewno będzie bledszy i ze zakrywanie go zajmie mi połowę mniej czasu niz przed zabiegiem. Ilość zabiegów okreslił na 4 razy. Oczywiście 1-szy zabieg miałam robiony około 40 min i na całości naczyniaka. Miałam 5tyś strzałów laserem....
  • Witam Chcialem tylko wszytskim tutaj zgromadzonym i przestraszonym mamom ze naczyniaki PLASKIE mozna usuwac. Dzisiaj jest to mozliwe ale drogie. W temacie napisalem jakiego lasera trzeba uzyc. To wazne bo zaden inny poprostu nie pomoze i szkoda pieniedzy. Mozna wyleczyc sie calkowicie. Zycze powodzenia
  • Czy jest ktoś kto leczył u dziecka (niemowlaka) naczyniaka jamistego laserem? Słyszałam, że robi to Pani dr Szpinger w Lublinie, ale czy u takich maeństw też? Prosze o odpowiedź
  • Gdzie na północy Polski - chodzi mi głównie o miasta Toruń, Bydgoszcz, Poznań ewentualnie Gdańsk usuwają naczyniaki za pomocą lasera pulsacyjno-barwnikowego? Przekopałam forum i niestety nie znalazłam informacji na ten temat. Większość wątków dotyczy klinik w Lublinie Warszawie i Łodzi.Czy tylko w tych trzech miastach jest możliwość usunięcia naczyniaka płaskiego w/w laserem?Pozdrawiam
  • chcialam zapytac o to czy w lublinie znajduje sie laser puls barw.?jesli tak to gdzie?barzdo prosze o odpowiedz osoby tore maja jakies inform. na ten temat. czy gzdies jeszce w Polsce jest taki laser?(oprocz warszawy..)
  • Witam mam takie pytanko, czy któreś z Was zna może jakąś maść, ewentualnie inny sposób na pozbycie się blizenek po laserze? Po każdym laserze zostaje ich trochę i uzbierało się ich dość sporo. Czy jest jakaś maść (blizenki nie są już takie nowe), dzięki której moja twarz mogłaby wyglądać gładko? Prawie pozbywszy się naczyniaka, chciałabym pozbyc się też jego "pozostałości", a więc tych blizn. Bardzo dziękuję za każdą odpowiedź.
  • chcialm ponowic pytanie jednej(o ile dobrze pamietam) Pani- czy wie ktos moze gdzie oprocz instytutu sherley w warszawie mozna znalezc laser puls-barw? przeczytalam wypowiedź Pana Dr ,w której stwierdził, że w polsce takich laserow jest ok 10 (?).ale gdzie? w warszawie( w sherley) lekarze twierdza ze jedynie oni maja taki laser... myśle ze to przekonanie rzutuje na ceny zabiegów..(np pare miesiecy temu za zabieg placilam 200 zl a ostatnio inny lekarz wzial ode mnie 400 zl za TO SAMO,z ...
  • Witam jestę mamą 3 letniej córki, która ma naczyniaka płaskiego na lewym policzku.Niestety zdięcia nie ma w albumie. Wczoraj byliśmy 1 raz na laserze w Sharley. Córka dała sobie zrobić tylko 1 strzał,pnieważ przeraziła się tym że musi mieć zakryte oczy.Po konsultacji z bardzo miłą Panią doktor zdecydowaliśmy, że nie będziemy robić tego na siłę i poczekamy jeszcze rok a może dwa. Proszę o Wasze opinie czy czekać, czy może robić to na siłę.? W miejscu po strzale jest sina kropka.
  • Witam, mam naczyniaka plaskiego na przedramieniu, czesciowo zachodzacego na dlon, ksztalt nieregularny, odcien umiarkowanie czerwony. Jakis czas temu zrobilem sobie probke IPLem w jedej ze znanych warszawskich klinik, dokladnej nazwy juz nie pamietam. bylo to jakies 3 miesiace temu. nastepnie jakies 2 tygodnie pozniej poszedlem na zabieg do Sharleya, bo m.in. sledzac wpisy na forum uznalem ze laser ktory maja bedzie jednak bardziej odpowiadal moim potrzebom. Zabieg przeprowadzal...
  • Witam! Jestem zapisana na wizyte pod koniec czerwca . Śledząc to forum zauważyłam , że kilka osób tez tam się wybierało. Bardzo proszę osoby, które już były niech się podzielą swoimi doświadczeniami?
  • Witam, Bardzo proszę o przedstawienie różnic pomiędzy tymi 2 rodzajami laserów wymienionych w temacie. Mieszkamy w pobliżu Krakowa, gdzie mamy możliwość leczenia naszej córki laserem KTP w przychodni ARS Medica. Byliśmy tam już na wstępnej konsultacji.Córka ma płaską malformacją kapilarną m.in. na twarzy (zdjęcia w albumie na 5 stronie). Tyle jednak dobrego zostało tu powiedziane o Sharley-u w Warszawie, że zastanawiamy się czy nie warto się ukierunkować na stolicę. Różnica w cenie za za...
  • Do wszystkich borykajacych osób sie z naczyniakem płaskim, pragnacych się go pozbyć. Ja sama mam ten problem kilka lat temu leczyłam się w C.D.I.T.L w Łodzi lecz te lasery nie są skuteczne i wszystko okzało sie na marne. Jednak od 2 lat lecze naczyniak w "Sharley" w Warszawie i stwierdzam że po efektach jakie widze zwalczanie naczyniaka laserem v - star photogenica jest to najlepszy laser w Polsce naprawde już po 1 zabiegu widac odcień naturalnej skóry, w porównaniu co miałam a co...
  • Szanowni Państwo; Dzięki utrzymywanym aktywnym kontaktom międzynarodowym, pojawiała się szansa zakupu lasera pulsacyjno-barwnikowego (FLPD) dla Kliniki Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest to urządzenie używane, oferowane przez firmę "Candela" za około 10% wartości nowego lasera. Oczywiście nawet 10% wartości stanowi kwotę ponad 20 tys. złotych i nie może być sfinansowane ze środków na codzienną działalność kliniczną. W takich sytuacjach właśn...
  • Dlaczego właściwie laserowe zabiegi są lepsze od usunięcia chirurgicznego? Czy chodzi tu o zamknięcie naczynka (ale skoro naczyniak już nie rośnie to chyba jest zamknięte), czy o coś innego? Moze nie ma sensu kilkakrotnie męczyć dziecka tymi zabiegami, skoro mozna raz usunąć chirurgicznie? Panie Doktorze, moze mi Pan odpowiedzieć? Chodzi mi głównie o przypadek Natalki. Strasznie boję się tych narkoz i dlatego tak długo zwlekam z decyzją, a chciałabym się do lata zdecydować na usun...
  • Zaczeliśmy leczenie... Karolinka jest po pierwszym zabiegu laserowym w Gdańsku u dr Wyrzykowskiego. Przed znieczuleniem musiała być na czczo przez kilka dobrych godzin - było to trudne ,ale daliśmy radę :):) Następnie sam zabieg. Po laserze powieka mocno spuchła uniemożliwiając widzenie. Był to dla niej duży dyskomfort. Jednak wbrew naszym obawom po 24h Karolinka jest tak samo radosna jak przed operacją, a opuchlizna zaczęła się wyraźnie zmniejszać. Nie cierpi. Nie podajemy jej żadnych śr...
  • Witam Jestem umówiona na konsultację u Pani Szpringer z córką która ma naczyniaka jamistego na brzuszku(Julka ma 1,5 roczku i jej naczyniak już nie rośnie ani też nie wchłania się). Mam w związku z tym pytanie czy powinnam przed wizytą zrobić córci jakieś badania? Czy możliwy jest na pierwszej konsultacji zabieg laserem? Pani w rejestracji nie poinformowała mnie o konieczności badań, natomiast w przypadku zabiegu laserem , podobno jest możliwy już na pierwszej wizycie. Proszę ...
  • Panie Doktorze moja córka ma rozległego naczyniaka płaskiego na twarzy na co się zdecydować? Usuwanie naczyniaka "na żywca" (ewentualnie maścią miejsco znieczulajacą) i ok. 20 a może i więcej zabiegów bo oczywiście pojedynczy zabieg będzie krótszy i mniejsza ilość strzałów czy może przy znieczuleniu ogólnym maksymalnie 3 razy w roku ale wtedy szybszy efekt? Nie mam pojęcia jakie są zagrożenia dla dziecka 2,5 rocznego poddanego takiemu znieczuleniu. Prosze o poradę.
  • My stosujemy okłady z kwasu bornego ale mam pytanie jakie jeszcze można stosować środki żeby zmniejszyć obrzęk po zabiegu laserowym? Może ktoś wie z własnego doświadczenia :-)
  • Witam! Od urodzenia mam rozległego naczyniaka płskiego usytuowanego na nodze.Kilka lat temu przebyłam zabieg krioterapi, po którym zostały tylko blizny.Następnie poddałam sie leczeniu laserem argonowym, po którym znamie jakby nieco zbledło.Ze względu na zbyt wysoki koszt leczenia i znaczną odleglość kliniki zrezygnowałam z dalszego leczenia.Minęło kilka lat a ja wciąż mam nadzieję, że znajdzie sie ktoś kto spełni moje marzenie i pomoże mi pozbyć się znamienia.Proszę o radę i pomo...
  • Cześć!Chciałabym dowiedzieć się o adres klinki zajmującej się usuwaniem naczyniaków płaskich w pobliżu Gorzowa.
« poprzednie 1 2 3 4

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.