Forum Zdrowie Migrena
ZMIEŃ
      lekarz rodzinny

lekarz rodzinny

(5 wyników)
    • Przez pół roku było -- nie dobrze, takie określenie to przesada -- ale nienajgorzej. A tu kurczę przyszedł luty, ciągłe odwilże i zamarzanie, wiatry, śniegi, słońce. I znowu łeb mi zatentego, nie będę się wyrażać. I znowu sięgnęłam po kodeinę, bo tryptany mi się kończą i nie mam się jak dostać do lekarza (do neurologa muszę mieć skierowanie, a żeby je dostać, muszę się dopchać do lekarza rodzinnego -- obłożenie straszliwe, pełno kaszlących i charczących ludzi, zapisy najwcześniej na za...
    • Czytam wasze posty i ciesze się ze trafiłam na to forum.Przedstawie moje dolegliwości i chyba to migrena zaczeło się to z 4 lata temu ból oka zaczyna się od tego póżniej dochodzi światłowtręt i po jakim czasie silny ból głowy że nawet przeszkadza mi brzek muchy,pulsowanie w głowie nie mówiąc o różnych odgłosach pomagał mi przepisany na nerwice belergot plus do tego brałam ibupron max pomagało ale dzięki belergotowi,ostatno doszło do tych obiawów drętwienie nóg i rąk oraz zesztyw...
    • Proszę o pomoc, bo już nie daję rady. Poszukuję dobrego lekarza, mój lekarz rodzinny mam wrażenie że bagatelizuje problem, twierdzi że bóle głowy mam z odwodnienia, że za mało piję płynów (fakt nie czuję potrzeby aby stosować tyle płynów co jest zalecane piję góra 1 litr płynów). zaczęłam pić więcej, ale to nie pomaga, bóle są nadal dodatkowo trwają 2-3 dni (kiedyś tylko były jednodniowe). Dostałam skierowanie do laryngologa (termin dopiero w lipcu). Będę jeszcze wymuszać skiero...
    • co jakiś czas bardzo boli mnie glowa, przeważnie z jednej strony.Czytam wasze posty i pasowało by mi to na migrenę.Jezeli zgłosze sie do lekarza rodzinnego jakie badania mi zleci aby potwierdzić czy to migrena albo co innego?Czy przepisze mi jakieś tabletki przeciwbólowe bo te zwykłe typu apap albo ibuprom mi nie pomagają?Proszę o odpowiedz i pozdrawiam
    • Juz od poczatku moich atakow zauwazylam ze musze spac na tej stronie po ktorej boli glowa. Jesli leze po przeciwnej to pulsowanie i uczucie mdlosci sie znacznie zwieksza. Od tego nauczylam sie spac podczas ataku na tym samym boku calutka noc... bardzo rzadko zdarza mi sie ze bol jest umiejscowiony na czubku glowy, wtedy najlepiej sie czuje jak leze na dwoch poduszkach i na plecach. Nie musze chyba dodawac ze po takich spaniach wstaje jak pokrecona... Venus

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się