licea

(34 wyniki)
  • hej mam bardzo wazne pytanie jakie lo w krakowie jest dobre? czy do V trzeba miec duzo punktów jesli sie nie jest laureatem? a jak jest z VII ? jakie były progi punktowe? z egzaminu bede miala ok.170 pkt i chcaialabym isc do klasy biologiczno-chemicznej. prosze o pomoc
  • Jeżeli ktoś uczciwie może napisać coś na temat liceum na Bednarskiej to bardzo proszę! Moje dziecko chciałoby tam pójść, ale dzisiaj usłyszałam taką opinię, że włos zjeżył mi się na głowie! Cytuję: (...) liceum prywatne, to prywatne podejście do ucznia, uczeń z nauczycielem jest na TY, uczeń z nauczycielem wspólnie chodzą na fajkę, uczeń z nauczycielem....itp. Jedno wielkie bagno! Odradzam! (...). To dziś usłyszane słowa, więc proszę napiszcie wszystkie swoje opinie, bym mogła w...
  • 3 idę do liceum i razem ze mną do klasy będzie chodziła moja koleżanka z klasy z gimnazjum.Wczoraj było spotkanie organizacyjne i Asiunia już na wstępie zaczęła robić sobie ze mnie żarty. Gdy przedstawiałam się nowym koleżankom,ona zaczęła puszczać chamskie komentarze o mnie. W pewnym momencie nowe koleżanki zaczęły ze mnie się chichrać!!! Boję się, że Aśka nie tylko będzie komentowała moje zachowanie, ale także rozpuszczała plotki na mój temat i "nakręcała " dziewczyny tak skut...
  • ale nie tylko pierwsze 10 lub 20 miejsc - te są wszędzie - może jakaś stronka ?
  • Proponujemy wam trzy profile w naszej szkole. humanistyczny, informatyczny oraz ogólny do wyboru (deklarację składa się bezpośrednio na zgłoszeniu do szkoły. Oprócz tego szkoła prowadzi siłownię, bardzo zresztą popularna wśród uczniów oraz salę gimnastyczną. Liceum prowadzi własną bibliotekę z czytelnią, jak również sklepik (art. biurowe, posiłki, kanapki, art. ogólnospożywcze bez alkoholu ani papierosów!!!) To nie wszystko – dodatkowo uczniowie samorządu mają możliwość pro...
  • Uważam ,że reforma ustanawiająca gimnazjum i 3-letnie liceum była poronionym pomysłem. Chciałabym powrotu normalnych liceów... A wy co na to?
  • W tym roku szkolnym kończę trzecią klasę gimnazjum. Czy możecie poradzić mi do jakiego liceum powinnam się wybrać? I proszę tylko nie piszcie o Batorym. Mnie najbbardziej interesują klasy plastyczne a z tego co narazie się dowiedziałam taka jest tylko w Cevantesie. Czy jest może ktoś kto tam chodzi? Jaki jest mniej więcej pró punktowy i na czym polega sprawdzian predyspozycji kierunkowych? Jeżeli nie ta szkoła to zastanawiam się nad profilem teatralnym w Tadeusza Boya lub teatraln...
  • Hej, za rok ide do liceum, więc już teraz zastanawiam się do jakiego liceum się wybrać. Czy jest tu ktoś z Warszawy? Chodzi mi o liceum, w którym będzie rozszerzona biologia, bo w przyszłości chciałabym studiować medycynę. Może jakieś liceum medyczne, pro-medyczne albo coś?... Proszę o pomoc. Dziękuję.
  • Witajcie! Powil zbliża sie dzień podjęccia ostatecznej decyzji, o dalszym kształceniu. Jeżeli jest tu ktos z Poznania to niech napisze kilka słów o swoim LO (np. jaka jest atmosfera w szkole, czy macie fajna, zgrana klasę, jak idą przygotowania do matury, czy jest wielee nauki?, ile mieliście punktów po gimnazjum itp..) z góry dziekuje!
  • Chciałam się zapytac jak traktujecie w swoim liceum osoby chodzące o kulach bądź kuli zwracacie na nie jakąś szczególną uwagę?Jest ich was jakoś żal czy wręcz przeciwnie nie zwracacie na nich żadnej uwagi
  • Pomóżcie - pod jakim adresem znajde w miare kompletny spis stron internetowych warszawskich liceów? Pozdrawiam spinkaa
  • Wypowiedz jednej z uczestniczek forum (niejakiej Pani Anny Klary) zainspirowała mnie do stworzenia nowego wątku. Piszcie co sądzicie o liceach państwowych a co o tych prywatnych. Które mają lepszy poziom? Czy może jest on równy?
  • tak przeglądam te wszystkie rankigi (jestem z białegostoku więc mam na myśli spostrzeżenia co do rankingów w moim miescie)szkół ponad podstawowych i wielce zastanawia mnie czemu nikt nie umieszcze w nich Liceum Plastycznego w Supraślu (choćby miałoby być na ostatnim miejscu). Fakt ze "Plastyk" nie podlega pod kuratorium oświaty, tylko pod Ministerstwo Kultury i Sztuki, ale to przecież szkoła taka jak inna wszak bardzo spepecyficzna. szkoda ze nikt nie umieszcza mojego liceum w ra...
  • Co sądzicie na temat "elitarnych" ogólniaków? Czy rzeczywiście poziom w nich jest naprawdę dobry, czy raczej renomę szkoły te zawdzięczają kilku zdolnym uczniom, którzy zajmują czołowe miejsca w olimpiadach?
  • Żałuje, że wybralaem ta szkole-to jak wiezienie. Niektore klasy nie moga sie usprawiedliwiac same, tylko mosza chodzic do sekretariatu po specjalny formularz, a potem osobiscie zaniesc go do jakiejs pracownicy administacji, ktora laskawie go przyjmuje, jesli akurat przez przypadek jest tam gdzie powinna, czyli w swoim gabinecie.jak nie dasz tego zwolnienia, to potem wzywaja cie na dywanik do dyrci za wagarowanie.
  • Co sądzicie o DWÓJCE i MM?
  • Ludzie za Kilka-dziesiąt dni powród do liceum!!!
  • Wiem ze jest dość dużo policealnych szkół ale nie wiem na którą możnaby się zdecydować. Czy ktoś może jakąś doradzić?
  • witam! chcialam sie dowiedziec,bo stoje obecie przed wyborem liceum.. co mozecie polecic.wlasciwie chodze do krzesin, nie wiem czy zostac,czy moze do marcinka startowac? a co wy uwazacie?czekam na sugestie.pozdrawiam:P

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się