licea

licea

(19 wyników)
  • poszukuję pilnie informacji o liceum Milewicza - jaki poziom, atmosfera, podejście nauczycieli, zdawalność matur itp; zewsząd słyszę rozbieżne informacje (tzn. albo jest fajnie albo beznadziejnie), więc proszę o opinie od obecnych lub byłych już uczniów, i w ogóle piszcie wszystko, co wiecie
  • Co myślicie o klasach o profilu +/- humanistycznym w 'Norwidzie'? Ile punktów trzeba było mieć w ubiegłych latach, aby być przyjętą?
  • Bardzo proszę o opinie uczniów i rodziców na temat w/w liceum, a szczególnie zainteresowany jestem poziomem klasy biol-chem i mat- geo/hist. Szkoła bardzo dobrze wypada w tegorocznym rankingu jeśli chodzi o wyniki matur, ale czy jest również przyjazna uczniom ? Jeżeli chodzi o egzamin wstepny z jęz. angielskiego, to mając zdany FCE nie należy się go chyba bardzo obawiać ? Będę wdzięczny za wszelkie opinie i komentarze.
  • hello mam prosbe napiszcie mi cos o tym liceum?jacy nauczyciele, jaka atmosfera, jaki poziom itp.,itd. Bede wam bardzo wdzieczna, gdyz w tej skzole jest klasa,ktora mnie interesuje i do ktorej chcialabym chodzic, ale prawie nic o tej skzole nie wiem. z gory dzieki :)))
  • matura 85 r liceum norwida szukam klasa Kocańdy!!! ludzie odezwijcie się !!!!!!
  • Poszukuję informacji o liceach: Norwida, Sowińskiego, Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej. Które polecacie??? Czekam na wasze wrażenia.
  • Jestem absolwentką tego liceum i chciałabym poznać wasze komentarze na temat tego liceum. A moze ktoś po tej szkółce jest? Pozdrawiam. :)
  • Co o tym sądzicie???
  • No coz!... Zal ze taki niski poziom i ze brakuje wiary we wlasne umiejetnosci! Nie swiadczy to dobrze ani o rodzicach, ani o nauczycielach! Szkoda mi tych biednych, nieprzygotowanych uczniow, wystawionych na pierwsza linie frontu!!!!!!! Nie chcialabym byc w ich skorze! Szczerze wspolczuje!
  • siemka mam spory dylemat z podjeciem decyzji do jakiego isc liceum.interesuja mnie licea na woli m.in.:ORWID,SOWINSKI,BATALIONU ZOSKA,SNIADECKI.doradzcie mi-bardzo Was prosze. pozdrawiam papa :)
  • Mój syn idzie w tym roku do liceum. Złożył papiery do Norwida do klasy matematyczno-geograficznej. Chciałabym się dowiedzieć, jaki jest poziom geografii, matematyki i języków w tym profilu i w ogóle w tej szkole. I jakie macie w ogóle zdanie na temat tego liceum. Z tego, co wiem, nikt w zeszłym roku nie dostał się na SGH. Czy to znaczy, że się nie dostali, czy że po prostu nikt nie zdawał? Dziekuję.
  • W tym roku kończe gimnazjum, moja średnia będzie oscylować w okolicach 4,25, ale za cholere nie wiem gdzie iść do liceum. Chchaiłbym pójść do ogólniaka z poziomem w miare przyzwoitym, tak by dostać się na jakies studia. Czy na Bemowie, Woli czy gdzieś w okolicach istnieją dobre licea? Chodzi mi o ogólniaka, bez żadnych dodatkowych profili (no może informatyka, czy ekonomia, ale nie za wszelką cene).
  • Bardzo dobry pomysł!!!
  • 60-lecie Liceum Jose Marti - zjazd absolwentów 14-16 pażdziernika
  • Kto zna dokładne namiary na to liceum? Adres normalny, adres w necie itp. Moja córka się zastanawia nad wyborem w tym roku Sowińskiego, a ten adres, który jest podany w Informatorze o liceach po prostu nie wchodzi. I w ogóle - powiedzcie, czy warto iśc do tej szkoły. Czy jest tam atmofera dla humanistek z zacięciem internetowym, a nawet nieco informatycznym? Z góry dziękuje i podzrawiam spinkaa
  • Czy ktos chodzi lub chodzil do liceum nr 12 im. Henryka Sienkiewicza na Woli?
  • Mój syn kończy w tym roku gimnazjum.Jest raczrj niegłupi i nieźle się uczy (ale bez przesady).Które liceum na Woli polecacie?
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.