licea

(14 wyniki)
  • szukam dobrego liceum z klasą o profilu biologiczno-chemicznym i dobrym dojazdem z Wawra dla dobrego ucznia. niestety rankingi w gazetach nie są takie szczegółowe, a punktacja z testów nie mówi nic o nauczycielach.
  • Stoję przed wyborem liceum. Mam dosyć dobre oceny. Interesuje się naukami społecznymi, językami obcymi, lubie też matematykę. Jakie liceum polecilibyście na Pradze płd?
  • Co sądzicie o tej szkole ? Ile trzeba miec pkt. żeby się tam dostać ??
  • Jaka jest Wasza (praktyków:) opinia o tym liceum,;- ja słyszałem różne, nie zawsze pochlebne i w rankingach też się ono nie wybija. Ale i tak najbardziej miarodajna jest opinia uczniów/świeżych absolwentów. A więc warto tam składać papiery? Jaki jest poziom i atmosfera? Interesuje sie nim, bo jest b. blisko mojego domu, ale z drugiej strony nie chciałbym wdepnąć w wiadomo co;). Pozdr M
  • Ochrony chciała Rada Rodziców. Ich dzieci natomiast mają odrębne zdanie. Czyżby młodzi ludzie poczuli na sobie kaganiec, którego nie są w stanie zapewnić im inaczej ciężko pracujący rodzice??
  • co to za szkola ? jaki tam jest poziom? cos o towarzystwie i nauczycielach.. uczniowie oraz absolwenci odezwijcie sie! pozdro
  • A może próbować do jednego z tych liceów;- również proszę o opinię. M
  • Witam! W przyszłym roku kończę gimnazjum i wybieram się do liceum. Problem polega na tym, że kompletnie nie mam pojęcia gdzie są licea w Warszawie. Chciała bym pójść do klasy humanistycznej. Mam pytanie - czy moglibyście polecić mi jakieś dobre licea, znajdujące się nie daleko Falenicy? Myślałam o Alpejskiej ale dojazd nie jest najlepszy i nie znam żadnych opinii na temat tej szkoły. Polećcie mi inne ( mogą być nieco dalej ale żeby dojazd był bezpośredni) Z góry dziękuję za odpowiedzi
  • co to za szkola ? jaki tam jest poziom i atmosfera? cos o towarzystwie i nauczycielach..
  • Które teraz Waszym zdaniem jest najbardziej godne polecenia??? Ja swego czasu chodziłem do "Mickiewicza". Była to szkoła z "wymaganiami". Wielu się "wykruszało" przenosząc się do innych szkół. A jak jest teraz, czy "Mickiewicz" nadal "groźny" :))) ????
  • Proszę o opinie na temat liceum Powstańców Warszawy na ul. Zbaraskiej, chodzi mi przede wszystkim o nauczycieli, atmosferę w szkole, jaki poziom, zalet i wad oraz ogólnie czy wybranie tej szkoły to dobra decyzja. Bardzo zależy mi na Waszych opiniach... Dzięki!
  • czy ktoś wie coś na jego temat? bardzo proszę o odpowiedzi
  • Co myslicie o tym ogolniaku.. tchnie troche prowincją?
  • Dziś mieści po „lepszej” stronie Wisły, przy ul. Solec. Ale w przeszłości zawitało na Grochów. W przewodniku po Warszawie z pierwszej połowy lat 80. XX w. znalazłem informację, że placówka rezydowała w pałacyku Wierzbickiego przy Grochowskiej w parku przy Kwatery Głównej. Byłoby to więc pierwsze - i jak dotąd jedyne - muzem na terenie prawobrzeżnej W-wy. Czy wiecie o tym coś więcej? Ile czasu MAiP egzystowało na Grochowie? Jak wyglądała działalność? Były jakieś ekspozycje w...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się