licea

(15 wyników)
  • Zdecydowałam się na naukę w takim liceum. Spotkało mnie wielkie rozczarowanie kiedy chciałam zrezygnować z nauki. Pani w sekretariacie nie chciała wydać mi świadectwa.Powiedziała że muszę zaliczyć 1 semestr i wtedy mi wyda.Na to ja dlaczego mi przetrzymują świadectwo i że potrzebuje je do podjęcia pracy, poprosiłam o tel do dyrektora.Kiedy się dodzwoniłam dyrektor i opowiedziałam o tej sytuacji n kazał sekretarce kserować moje świadectwo i powiedział do sekretarki ze mam zapłacić za 1 ...
  • Co sądzicie o Białym Liceum?
  • witam! jakie liceum najlepiej wybrać, gdzie idziecie po gimnazjum???? W ogóle warto się uczyć dalej w świeciu, czy lepiej dojeżdzać na przykład do Grudziądza albo Bydgoszczy???? Co wybieracie???? I w ogóle jak przed wtorkowym testem, bo ja mam stresa, szczególnie przed matematyczno- przyrodniczym Pozdro!!!!!!!
  • Witam. Chcialam się zapytac, co sądzicie o liceum uzupełniającym na ul. żwirki i wigury. Proszę o szybką odp.
  • KTÓRE LICEUM WYBRAĆ?
  • Mój kuzyn własnie zastanawia się nad wyborem średniej szkoły. Decyzja nie prosta, bo zaważyc może na całym jego życiu. Dlatego proszę o rady licealistów ze Świecia. Jaka szkoła jest dobra. Gdzie kadra powaznie podchodzi do pracy, gdzie jest miła atmosfera, gdzie dobre wyposażenie?
  • Witam,prosze o informacje na temat ponadgimnazjalnych szkół w waszym miescie,głównie chodzi mi o 3-letnie licea ogólnokształcace lub profilowane czy sa tego typu szkoły prywatne tz.niepubliczne jezeli tak prosze o odpowiedz
  • Jakie liceum jest wg was lepsze? Tzw. "biale" czy "czerwone"?
  • Jak sie Wam podoba w tej szkole? Jak sie czujecie w niej? Macie jakieś mankamenty? Proszę o szczere odpowiedzi, ponieważ jestem zainteresowana, przeniesieniem się właśnie do tej szkoły...
  • Mi tak strasznie żal czasów liceum (mam 21 lat).To dopiero było szaleństwo! I nie mam na myśli imprezowania czy jakichś używek, bo tego nie robiłam, ale ten luuz, ta młodość, zero stresów,wagary,szkolne miłosci, wielka przyjaźń....jak ja bym chciała jeszcze raz to przeżyć!!! Teraz też nie jest źle:studia, wreszcie prawdziwa miłość,praca,ale już nie ma tej wolności, tej swobody!Czas leci nieubłaganie,dzien podobny do poprzedniego.....Dobrze że sobie jeszcze studiuję, i że nie strac...
  • ...Prywatne Liceum Menedżerskie.NA PEWNO!!!!!!!
  • szukam znajomych z najlepszej klasy tego rocznika odezwijcie sie mija 5 lat od matury
  • Czy uważacie,że to się opłaca??? Czy wogóle można liczyć na to, że po skończeniu tej "uczelni" pracodawcy w naszym mieście będą poważnie traktować taki dyplom, czy będzie tak samo jak z liceum, które jest wręcz wyśmiewane przez wszystkich? A poza tym czesne jest chyba trochę za wysokie jak na uczelnię, która jest nieznana, niesprawdzona i wogóle niewiadomo jaka. Może ktoś z was się tam uczy i może się na ten temat wypowiedzieć.
  • Czy pamiętacie swój pierwszy dzień w szkole. Może starsi uczniowie chcieli Cię �ochrzcić�. A może było bardzo fajnie. Jak przyjmuje się �pierwszaków� w naszych świeckich szkołach?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się