licea

(27 wyników)
  • Co słychać w nowym liceum w Ciechanowie, które znajduje się w budynku Gimnazjum Nr 1 - jak nauczyciele i czy gimnazjaliści nie cierpią ze względu na dokoptowanie do budynku licealistów?
  • Witam Gdzie w Ciechanowie można zacząć naukę w trybie zaocznym w Liceum Ogólnokształcących dla Dorosłych?
  • Chciałabym się dowiedzieć jak jest na kierunku MI w dwójce? czy jest duży nacisk na matematykę, fizykę? jakcy są nauczyciele? ogólnie jakie jest wasze zdanie i opinia? Z góry dziękuję :)
  • Liceum

(9)
    Kończę teraz gimnazjum i nie wiem jakie liceum wybrać. Może jakieś propozycje ?
  • Nie dostałem się do żadnego liceum co dalej ??. Złożyłem podanie do I i II . Ale mnie nie przyjęli co muszę dalej zrobić jestem skazany na Staszica ??
  • Czy słyszeliście, że w Ciechanowie ma powstać prywatne LO? Co o tym sądzicie? Warto tam wysłać swoje dziecko?
  • Czy coś wiadomo o nowej szkole? dla mnie to super wiadomosc, jest alternatywa dla "Krasiniaka" i "Dwójki" dwóch najbardziej liczących się szkół w Ciechanowie.
  • Mam dylemat... Jestem w ostatniej klasie gimnazjum. Po jego ukończeniu chciałabym dalej kontynuować naukę. W grę wchodzi liceum, ponieważ w przyszłości planuję rozpocząć studia. Nie wie tylko, które ciechanowskie liceum wybrać. Słyszałam różne mity, opowieści o ciechanowskich ogólniakach,ale chciałabym zaczerpnąć opinii ludzi, którzy niedawno skończyli średnią szkołę, bądź obecnie się uczą.
  • ...ciekaw jestem czy chcielibyście mieć w Ciechanowie Liceum Plastyczne a może właśnie przy Akademii Humanistycznej ?
  • kto z was wie ile trzeba mieć punktów, żeby dostać się do staszica albo do bema?
  • Ręce opadają. Polowa ludzi pracujacych w tepsie podczas wakacji to przewaznie ludzie w wieku lat 18, czyli nie majacy ukonczonej szkoly sredniej. Ale oczywiscie ja chcac sie zatrudnic w obozie pracy, zostalam zaproszona na wstepna rozmowe wszystkio pieknie, i oczywiscie na drugi dzien raczyli zadzwonic do mnie ze niestety, ale nie mam ukonczonej szkoly sredniej i nie moge u nich pracowac. No kurde brak słów, bo skoro dopiero zweryfikowali moje CV to po kiego grzmota w ogole prosili na rozmowe...
  • co sie dzieje ze SPOLECZNYM LICEUM OGOLNOKSZTA.... ? CZY KTOS wie czy jeszcze istnieje ? co robi stary dyrektor Petryczko ? pzodr
  • Czy to prawda ,że prywatne liceum Pani Żmijewskiej przy ul.Orylskiej już na starcie jest tak uprzywilejowane,że "zepchnęło" młodzież tych GORSZYCH klas na zejęcia popołudniowo-wieczorne???!! Jeśli tak to zgroza...
  • Na jaką pracę może liczyć absolwentka ogólniaka na czas wakacji w Ciechanowie?
  • Jak w temacie - które jest najlepsze ??? Czy faktycznie Krasiniak ???? Jaki odsetek absolwentów poszczególnych szkół dostaje sie na państwowe uczelnie na studia dzienne ??? Jest gdzies taki wykaz ???? Bo chyba to jest jedynym obiektywnym miernikiem jakości nauczania w liceum.
  • Co sądzicie o Liceum Ogólnokształcącym nr.2 Proszę was o opinie.
  • Witam! Chciałbym poruszyć sprawę obchodzenia Halloween w tym właśnie liceum. Od razu mówię że nie mam pretensji że ktoś chce i lubi "bawić się" w Halloween... jest wolność wyznania w naszym kraju więc nikomu niczego nie można narzucać,chyba każdy się ze mną zgodzi... Ale chodzi właśnie o to narzucanie... wczoraj na lekcji informatyki dwóch chłopaków ogłosiło nam że w piątek tj. dzisiaj obchodzone w szkole będzie Halloween i, co jest najważniejsze, że [b]trzy osoby z klasy muszą się przebrać...
  • jak w tytule. co nowego?
  • niech ktoś mi napisze czy sadzi że szkoła jest za darmo? nie napisze w którym liceum sie uczę ale powiem że jest fajnie tylko dlaczego wszyscy chodza na kory. mnie na nanie niestać więc siedze nad zeszytami 2*więcej niż moi znajomi, albo lepiej najlepiej iść do swojego nauczyciela np., w pierwszym półroczu była 1 a teraz same piątki!!! za co?
  • Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką w naszym liceum na dzień otwarty - 25.04 - sobota, o godz. 10.00. Spotkanie rozpocznie się na sali gimnastycznej, potem będzie możliwość "zasmakowania" mini-lekcji z kierunkowego przedmiotu, a także rozmowy z obecnymi uczniami Krasiniaka. Dzień otwarty to okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły, programem nauczania, poznania przyszłych wychowawców klas, obejrzenia sal lekcyjnych...i podjęcia decyzji. M.Z.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się