licea

(20 wyników)
  • Liceum dla doroslych w Chełmnie na ul Dominikańskiej w jakie sa dni zajecia? Ile sie płaci ? Prosze o opinie
  • proszę o jakieś opinie, informacje itp. z góry dziękuje
  • Co się działo dzisiaj w liceum?? Czy jutro odbędą się normalnie lekcje?? Czekam na odpowiedź...
  • Witam. Słyszałem, że poziom szkół średnich w Chełmnie i okolicy bardzo się różni. Chciałbym się dowiedzieć jakie są opinie uczniów tych szkół. Słyszałem, że w LO w Grubnie jest bardzo ciężko, za to w LO na ulicy Dominikańskiej jest podobno luzik, nie ma tyle nauki. Nie wiem jak na Szkolnej, ale mam nadzieję, że ktoś z tamtej szkoły napisze coś tutaj. Oraz uczniowie katolika, gdzie poziom jest podobno straszny. Ciekawe jaka jest różnica między katolikiem a Grubnem, gdyż wielu nauczycieli...
  • Czy jest w Chełmnie jakieś liceum dla dorosłych? Jeżeli tak to jakie i na jakich warunkach?
  • co sądzicie o tym liceum.prosze napiszcie mi bo jestem bardzo ciekawa czy to dobra szkola prosze o odpowiedz
  • zanosic znowu podania, bylo posiedzenie rady i starosta powiedzial ze bedzie
  • Jak to mozliwe ze panie dyrektorki przyjmuja na staz do zarzadzanych przez siebie jednostki swoje coreczki to zakrawa na kpine a nadzorujacy te jednostke pan Burmistrz to akceptuje jest to co najmniej naganne i nie do przyjecia
  • Sprzedam książki do III liceum tanio...jest ktoś może zainteresowany??
  • elo kto z was idzie do Liceum do Grubna? Ja też tam idę z kolezanką i chciałabym się dowiedzieć z kim będe chodzić do klasy pozdro:D
  • Problem stary jak świat a jednak nikt z nim nic nie robi. Na parerze przy dyżurce gdzie przesiadują sprzątaczki mówiąc krótko cuchnie papierosami. Nie sądzicie że dyrekcja powinna coś z tym robic? Osobiscie drażni mnie to niesamowicie ze nawet w szkole jestem skazany na dym papierosowy. Rozumiem że Panie są uznależnione ale niech nie palą kosztem nas! Czy w takiej instytucji jest w ogóle dozwolone coś takiego? Szczerze wątpie. Wpisujcie się wy którym to przeszkadza, może ktoś w ko...
  • Prosze o szczere opinie,bo mam dylemat do jakiej lepiej pójść.Dzięki.
  • idę do liceum na dominikańską i nie wiem z kim moge sie tam spotkać
  • piszczie swoje typy!
  • OPINIE!!!!!!!
  • Starostwo likwiduje najlepsze LO publiczne w powiecie chełmińskim.Czyżby nikt z radnych lub pracowników Starostwa nie miał już dzieci idących do szkoły średniej? Czy w ten sposób chce się podneść prestiż LO na Dominikańskiej? Starostwo i dyrekcjo LO im M Kopernika - nie tędy droga. Na prestiż trzeba sobie zasłużyć latami pracy. Pieniądze, wg założeń reformy oświaty, miały iść za uczniem do dobrej, wybranej przez niego szkoły. Jaki wybór będzie miała młodzież chełmińska: LO na ...
  • Waszym zdaniem jaka szkóła jest lepsza : "Kopernik" czy liceum w Grubnie ? Prosze o uzasadnienie swojej wypowiedzi.dzieki.
  • Poszukuje korepetytora z matematyki (zakres liceum) w Chełmnie.
  • Szkola

(19)
    Co sądzicie o gimnazjum nr4 sportowym w Chełmnie warto tam posyłać dzieci, jak tam jest???
  • POMÓŻCIE BO NIE WIEM!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się