Forum Komputery SAP R/3
ZMIEŃ
      licencja

licencja

(4 wyniki)
    • Witam, Proszę o podzielenie się informacją na temat cen jakie obowiązują na rynku polskim za 1 licencje programu SAP oraz obsługę za m-c. Posiadamy centarlę w innym kraju, korzystamy z programu SAP w całej grupie i co miesiąc dostajemy fakturę z centali za licencje i obsługę programu, jednak nie jestem pewna czy cena która jest ustalona w umowie jest cena rynkową, zbilżoną do ceny jaką musielibyśmy zapłacić gdybysmy korzystali z usług podmiotu niepowiązanego, tak żeby urząd s...
    • Czy jest transakcja pokazująca datę ostatniego logowania na licencji ?
    • minisap

(6)
      No i zainstalowalem WAS ABAP na laptopie (1 GB RAM). Nie obylo sie bez bolesci, ale widze teraz kernel.exe i mnostwo innych sap services i nie moge za bardzo puscic nic innego, ale teraz pozostalo tylko zainstalowac moduly i mamy SAP w pigulce. Podstawowa korzysc to dostep do sap_all, co jest malo prawdopodobne, gdy instalacja jest u klienta. Nie udalo mi sie jeszcze odpalic SLD, ale na razie nie mam duzej potrzeby. Czy ktos juz probowal odnowic licencje po jej wygasnieciu (po 3 miesiac...
    • Witajcie serdecznie. Prośba i pytanie do osób stosujących SAP BW: Chciałbym zastosować ten software do zeskładowania i późniejszej analizy danych pochodzących z uczelni. Mam pomysł i chciałbym go zaimplementować w celach absolutnie nie komercyjnych. W swojej firmie stosuję od dwóch lat BW, ale zabroniono mi używać firmowego oprogramowania do innych celów niż businessowe, nawet w sprawach szkolnych. Czy w Waszych firmach jest inaczej? Czy istniałaby możliwość skorzystania z Waszeg...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się