lipiec

lipiec

(158 wyników)
  • Kto jeszcze bierze ślub 10 lipca?? Juz niedlugo!! a ja jeszcze nie mam butów i i wielu rzeczy:((
  • KTO I GDZIE 15 LIPCA 2006 BIERZE SLUB. a MOŻE KTOŚ MA W TYM DNIU URODZINY. TAK JAK MÓJ PRZYSZŁY ....
  • no właśnie! nudzą mnie róże, nudzą zbyt popularne ostatnimi czasy kalie... chciałabym czegoś innego, nawet niemodnego... jakie kwiaty polecacie do bukietu? Jakich kwiatów jest dużo w lipcu? Suknię będę miała taką (ecru): suknie-slubne.pl/pl/lasposa.php?s=sala&nr=1 Butki (chyba - bo jeszcze nie zdecydowałam) złote sandałki. Wesele utrzymane w klimatach lat 30. Doradźcie! :)
  • Uświadomiłam sobie, że to juz mniej niż sześć miesięcy i będę SHONĄĄĄĄ! :) Jejku, nie mogę się doczekać, a tu jeszce tyle spraw nie załatwiony :) My ślubujemy 9 lipca 2005 :) Lipcowe dziewczyny napiszcie jak z Waszymi przygotowaniami, a może ktoś ślubuje tego samego dnia co my? :) Pozdrówka i caluski dla wszystkich :)) Agusia :)
  • Z tego co zaobserwowałam na forum większość dziewczyn już ma swoje typy, a nawet zakupione kreacje ze sporym wyprzedzeniem! Ja natomiast czekam na nowe kolekcje, może kupię uzywaną suknię... Zacznę szukać czegoś w styczniu. Chyba nie będzie za późno? ;-))) Poza tym boję się, że jak kupię teraz sukienkę to do lipca przestanie mi się podobać :-) A jak jest u Was?
  • Czy ktoś z Was bierze ślub 17 lipca? Odezwijcie się, plisss...
  • I bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać... Co zrobić żeby przyspieszyć czas?? Pozdrawiam wszystkie panny, które tak jak ja w sobotę przestaną nimi byc, a staną się paniami.
  • To już tak niewiele czasu zostało a ja jeszcze nie wiem jak się uczesać, pomalować i połowa rzeczy jeszcze nie załatwiona. A jak u Was przygotowania? Pozdrawiam
  • Hej,hej!!Czy ktoś tak jak ja ślubuje 30 lipca??A jak tak to gdzie??Piszcie!!! Ja nie mogę sie juz doczekac to jeszcze 237 dni!!!!!!!!
  • Jeśli to czytasz, to znaczy, że prawdopodobnie data 1 lipca 2006, tak samo jak u mnie, wywołuje u Ciebie miły dreszczyk emocji:) Tak, za rok i trzy miesiące będziemy ślubować:))) Nie wiem jak to jest w innych miastach, ale w Warszawie z której pochodzę już dawno zaczęto rezerwować terminy sal na przyszłe lato. My także mamy jedną salę na oku. I to by było tyle z przygotowań na dzień dzisiejszy:) A jak to jest u Was? Może macie jakieś kalendarium przygotowań przedślubnych i przedwe...
  • ślub w lipcu, a mnie od tego zamieszania tylko głowa boli. przygotowania nie mają końca. nie mam już siły. Wy też tak macie?
  • to juz tak niedlugo, nie mamy jeszcze garniuturu i butow :) moj mowi ze garnitur kupuje sie w pierwszym sklepie ale ja juz bylam w kilku i nic fantastycznego nie widzialam, dziewczyny wpisujcie sie, moze wspolnie nam sie uda wszystko dopiac na ostatni guzik :))))))))))))
  • Wczoraj późnym wieczorem odeszła po ciezkiej i dlugiej chorobie moja Babcia Wszyscy jesteśmy pogrążeni w żałobie Długo wyczekiwany ślub 14 lipca dj, sala, kościół, fotograf wszystko zamówione odwoływać ślubu raczej nie będziemy, musielibyśmy (ze względu na terminy) przełożyć go na 2008-2009r. czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Babcia nic nie mówiła -żeby ślub był czy żeby go odwoływać, czy się bawić czy żyć w żałobie. o Boże nie umiem w to uwierzyć Aga
  • -skończyłam sesję, jadę po wpis w sobotę -obrączki leżą w pudełku i kuszą do mierzenia :) -dzis musimy odebrać karteczki z zapowiedzi (juz wisiały) -pierwsza spoweidź już za nami -winietki się "robia" (musiałam przekonać teściową, wrrr..) -nadal nie zamówiłam bukietu! -jutro fryzura próbna -zaczynam modlić się o pogodę... jeszcze 17 dni!!! mam wrazenie, ze to całe zamieszanei w ogóle mnie nie dotyczy i nie dociera do mnie, że to ja jestem panna młodą.
  • biorę ślub 30 lipca a wy??????????? jak przygotowania?????????? fotografa zamówiłam już w lutym kamerę też, zespół już od marca. byłam dzisiaj na próbnym koku jest ok. 18 mam poprawkę sukni mam z AGNESsu obrączki APART b01
  • Dzień 14 lipca zaczął sie bardzo wcześnie. Wstałam przed 7 a i tak za dużo się nie wyspałam. Zjadłam pół kromeczki i nic więcej nie chciało mi przejść przez gardło. Byłam bardzo podekscytowana tym co mnie czeka :) Przed 8 pognałam do kwiaciarni domówić kwiatki dla mam a później udałam sie do fryzjerki. Pani zrobiła mi bardzo fajną fryzurkę i wpięła welon. Zadzwoniłam po tate żeby podjechał ze mną do kosmetyczki która miała mi zrobić delikatny makijaż. Z niego też byłam zadowolona i w f...
  • Poszukuję dj na wesele na 30 lipca br miejsce - warszawa, nie chcę żadnej tandety,bez oczepin itp
  • Witam wszystkie panny i mężatki. Ja od niedawna należę do tych drugich :-). Nasz slub był przecudwny, masa przygotowań z rocznym wyprzedzeniem, ale warto było, wszyscy goście zadowoleni, mówia, że jeszcze na takim weselu nie byli. Teraz gdy glądam zdjęcia i film to aż łezka sie w oku kręci, że to już po. Chciałam wkleic kilka fotek, by pokazać Wam te wspaniałe momenty, moja drugą połówke, moje szczęście ale nie moge sobie poradzić z www.iamgeshack.us/ . Ciągle wyskakuje kmunikat, ż...
  • Widziałyscie pogode na 22 lipca??? ja sie złamałam. Maja byc deszcze i burze. Koszmar. Pogoda zepsuje wszystko

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.