lipiec

lipiec

(158 wyników)
  • jw
  • KTO I GDZIE 15 LIPCA 2006 BIERZE SLUB. a MOŻE KTOŚ MA W TYM DNIU URODZINY. TAK JAK MÓJ PRZYSZŁY ....
  • Z tego co zaobserwowałam na forum większość dziewczyn już ma swoje typy, a nawet zakupione kreacje ze sporym wyprzedzeniem! Ja natomiast czekam na nowe kolekcje, może kupię uzywaną suknię... Zacznę szukać czegoś w styczniu. Chyba nie będzie za późno? ;-))) Poza tym boję się, że jak kupię teraz sukienkę to do lipca przestanie mi się podobać :-) A jak jest u Was?
  • kto slubuje w miesiacu lipcu?:)
  • Kto jeszcze bierze ślub 10 lipca?? Juz niedlugo!! a ja jeszcze nie mam butów i i wielu rzeczy:((
  • Uświadomiłam sobie, że to juz mniej niż sześć miesięcy i będę SHONĄĄĄĄ! :) Jejku, nie mogę się doczekać, a tu jeszce tyle spraw nie załatwiony :) My ślubujemy 9 lipca 2005 :) Lipcowe dziewczyny napiszcie jak z Waszymi przygotowaniami, a może ktoś ślubuje tego samego dnia co my? :) Pozdrówka i caluski dla wszystkich :)) Agusia :)
  • Kochane foremki, jak w tytule, zupełnie nie wiem gdzie szukać takich sukienek, może podeślecie mi jakieś fajne linki? Chciałabym taki fason odcinany pod biustem, a doł rozszerzany czy rozkloszowany. Slub z w w/w względów już w lipcu ;) Poszukuję też namiarów na dobrą krawcową, która uszyję taką sukienkę. Będę b. wdzięczna za sugestie i porady.
  • Czy ktoś z Was bierze ślub 17 lipca? Odezwijcie się, plisss...
  • I bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać... Co zrobić żeby przyspieszyć czas?? Pozdrawiam wszystkie panny, które tak jak ja w sobotę przestaną nimi byc, a staną się paniami.
  • To już tak niewiele czasu zostało a ja jeszcze nie wiem jak się uczesać, pomalować i połowa rzeczy jeszcze nie załatwiona. A jak u Was przygotowania? Pozdrawiam
  • ślub w lipcu, a mnie od tego zamieszania tylko głowa boli. przygotowania nie mają końca. nie mam już siły. Wy też tak macie?
  • Dziewczyny, Poszukuję pomysłów na bukiet ślubny. Ślub nad wodą, w lipcu. Bukiet powinien być w kolorach niebieski+ecru. Jakieś pomysły? Pozdrawiam, Magda
  • Hej,hej!!Czy ktoś tak jak ja ślubuje 30 lipca??A jak tak to gdzie??Piszcie!!! Ja nie mogę sie juz doczekac to jeszcze 237 dni!!!!!!!!
  • to juz tak niedlugo, nie mamy jeszcze garniuturu i butow :) moj mowi ze garnitur kupuje sie w pierwszym sklepie ale ja juz bylam w kilku i nic fantastycznego nie widzialam, dziewczyny wpisujcie sie, moze wspolnie nam sie uda wszystko dopiac na ostatni guzik :))))))))))))
  • -skończyłam sesję, jadę po wpis w sobotę -obrączki leżą w pudełku i kuszą do mierzenia :) -dzis musimy odebrać karteczki z zapowiedzi (juz wisiały) -pierwsza spoweidź już za nami -winietki się "robia" (musiałam przekonać teściową, wrrr..) -nadal nie zamówiłam bukietu! -jutro fryzura próbna -zaczynam modlić się o pogodę... jeszcze 17 dni!!! mam wrazenie, ze to całe zamieszanei w ogóle mnie nie dotyczy i nie dociera do mnie, że to ja jestem panna młodą.
  • Jeśli to czytasz, to znaczy, że prawdopodobnie data 1 lipca 2006, tak samo jak u mnie, wywołuje u Ciebie miły dreszczyk emocji:) Tak, za rok i trzy miesiące będziemy ślubować:))) Nie wiem jak to jest w innych miastach, ale w Warszawie z której pochodzę już dawno zaczęto rezerwować terminy sal na przyszłe lato. My także mamy jedną salę na oku. I to by było tyle z przygotowań na dzień dzisiejszy:) A jak to jest u Was? Może macie jakieś kalendarium przygotowań przedślubnych i przedwe...
  • Witajcie Dziewczyny, Na wstępie chciałam podziękować za wiele rad jakie znalazłam tu na forum, jesteście naprawdę Wielkie !!! A teraz w skrócie jak było:) 1) ślub-mega stres, ale przy wykonywaniu fryzury wyluzowałam się, wypiliśmy po lampce szampana i było ok, przysięga suuuuper, nie byłam zestresowana, ksiądz był przezabawny, więc mieliśmy uśmiech od ucha do ucha cały czas, poza tym po przysiędze ksiądz krzyknął "to teraz oklaski" co było dla nas zaskoczeniem, cały kościół klaskał:...
  • Wczoraj późnym wieczorem odeszła po ciezkiej i dlugiej chorobie moja Babcia Wszyscy jesteśmy pogrążeni w żałobie Długo wyczekiwany ślub 14 lipca dj, sala, kościół, fotograf wszystko zamówione odwoływać ślubu raczej nie będziemy, musielibyśmy (ze względu na terminy) przełożyć go na 2008-2009r. czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Babcia nic nie mówiła -żeby ślub był czy żeby go odwoływać, czy się bawić czy żyć w żałobie. o Boże nie umiem w to uwierzyć Aga
  • Dzień 14 lipca zaczął sie bardzo wcześnie. Wstałam przed 7 a i tak za dużo się nie wyspałam. Zjadłam pół kromeczki i nic więcej nie chciało mi przejść przez gardło. Byłam bardzo podekscytowana tym co mnie czeka :) Przed 8 pognałam do kwiaciarni domówić kwiatki dla mam a później udałam sie do fryzjerki. Pani zrobiła mi bardzo fajną fryzurkę i wpięła welon. Zadzwoniłam po tate żeby podjechał ze mną do kosmetyczki która miała mi zrobić delikatny makijaż. Z niego też byłam zadowolona i w f...
  • W trakcie weselnych przygotowań myślałam: "chciałabym żeby już było po wszystkim". A teraz żałuję że już po:) Wszystko się udało, piękna ceremonia i szalone wesele. Jakbym miała wszystko opisywać, siedziałabym przed komputerem do jutra:) Ponieważ tak często korzystałam z Waszych rad, teraz już po wszystkim też chciałabym coś dodać od siebie: 1. Nie przejmujcie się ilością gości - na naszym weselu było tylko 45 osób. I było rewelacyjnie: każdy z każdym porozmawiał, wszyscy się s...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.