logistyka

logistyka

(45 wyników)
  • Witam:)interesuja mnie studia na politechnice bialostockiej kierunek logistyka(zaoczne).Jest to calkiem nowy kierunek na tej uczelni i zbytnio nieznalazlem informacji na temat przedmiotow tego kierunku ,zwłaszcza mnie interesuje czy jest duzo matmy.Mysle jednak ze bedzie duzo przedmiotow typu ekonomia.Jesli wiecie cos wiecej na temat tego kierunku odzywajcie sie z gory dzieki pozdro:)
  • logistyka

(4)
    czesć wszystkim:) chciałbym sie zapyatc co nieco o logistyke, jest to nowy kierunen na polit. białostockiej. Jakie trzeba mieć predyspozycje i co trzeba lubić aby podołać temu kierunkowi? Zdaje geografie rozsz, polski podst i ruski podstawowy. Czy trzeba być osoba zdolną z matematyki? nie przepadam za nia ale durny jak but nie jestem i mniej wiecej lapie 5przez 10. Czy polecilibyśći mi ten kierunek czy mozę coś innego?
  • Witam serdecznie, mam wyższe wykształcenie, ale ze względu na brak perspektyw na rynku pracy po studiach magisterskich zapragnąłem jeszcze zrobić w trybie niestacjonarnym studia inżynierskie na ww kierunku? Mam zrobione co prawda studia podyplomowe w tym zakresie, ale chciałbym poszerzyć swoją wiedzę z tej dziedziny. Jaką szkołę w związku z tym polecacie? Z całym szacunkiem dla innych ośrodków myślałem o Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Krakowie, Stolicy lub Wrocławiu.
  • zastanawiam sie który kierunek wybrać transport (wydz. mechaniczny) czy Zarzadzanie i inżynieria produkcji specjalność logistyka(wydz. Organizacji i zarzadzania). Bardzo bym prosił o opinie o tych kierunkach...
  • Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych kierunków jak z waszego punktu widzenia który kierunek jest lepszy ? i dla czego ?
  • Witam chodzi mi po głowie studiowanie logistyki. Przeglądałam już przedmioty jakie są na tym kierunku studiów. Zdaję sobie sprawę, że to ścisły kierunek, ale niepokoi mnie troszkę matematyka, z której raczej nie jestem orłem...W związku z tym mam pytanie jaki jest dokładnie zakres matematyki na logistyce? Czy tylko osoby o ścisłym umyśle dają sobie radę z logistyką? Wiem, że wszystko zależy od studenta, ale bardzo chciałabym znać Wasze opinie na ten temat. A jak ktoś napisze z Wro...
  • Czy ktoś może wiem jak wyglądają egzaminy na Logistykę na Akademii Morskiej w Szczecinie? Zastanawiam się nad studiowaniem tam, czy to dobra uczelnia?
  • Logistyka

(8)
    No właśnie jest taka specjalność tylko przy kierunku Zarządzanie i Marketing i nie wiem czy to dobry wybór bo tyle jest osób po tym kierynku że to trochę odstrasza ale z drógiej strony świetna specjalność logistyka co tym myślicie warto ?
  • Witam!Chciałabym zacząć studia na kierunku logistyka w przyszłym roku akademickim!Jakie uczelnie polecacie?Gdzie można w ogóle studiowac ten kierunek...??Dziękują z góry za info.
  • Witam. Zastanawiam się nad tym kierunkiem i trzema specjalnościami: -rachunkowość i finanse przedsiębiorstw -funkcjonowanie i rozwój gospodarki współczesnej -gospodarka regionalna i lokalna Gdzie można pracować po tych specjalnościach, jako kto i która wydaje wam się najbardziej przyszłościowa? Oprócz ekonomii myślę też o logistyce, jak myślicie co będzie lepsze?
  • niestety nie mam matury z matematyki,a chciałbym jakiś kierunek związany z logistyką lub czymś podobnym,a na politechnikę mam małe szanse się dostać bez matmy i czy możecie powiedzieć,czy warto studiować inżynierię produkcji na UE wrocław,może są jacyś absolwenci tej szkoły,czy możecie powiedzieć jak z pracą po tej uczelni,myślałem jeszcze o logistycę na WSB.Z góry dziękuję za odpowiedż
  • Witam. Planuje wybrać się na studia dzienne licencjackie 3 letnie, a potem iść już do pracy bo nie chce być przez 5 lat na utrzymaniu rodziców. Myślałem nad logistyką jednak nie ma tam specjalności zadnej.Czy mam szansę znaleść wobec tego zatrudnienie. Może ktoś z was również ukończył studia bez specjalności i pracuje. Nie wiem może jestem w błędzie ale wydaje mi się że bez specjalności o wiele trudniej znaleść pracę w zawodzie.
  • Mysle nad rozpoczeciem studiow na logistyce. Teraz wiele sie mowi, ze to zawod z przyszloscia, ale mam do Was pytanie czy rzeczywiscie tak jest i czy mozna potem znalezc prace? Moze ktos w Was ma juz takie doswiadczenia? BARDZO PROSZE O POMOC bo nie wiem jak sie przygotowywac do egzaminow. Dzieki!
  • przeczytałem ostanio artykuł, że logistyk to zawód przyszłościowy, no ale jak wiadomo, takimi opiniami nie nalezy sie sugerować. tak więc czy warto studiować logistykę?? o wyrażenie opini szczególnie prosze osoby studiujace ten kierunek, przy okazji prosze też o opinie uczelni.
  • Gdzie można studiować logistykę? mogą być uczelnie prywatne
  • co wiecie na temat kierunków: bankowość, logistyka, ochrona środowiska, budownictwo, geodezja, telekomunikacja. lub podpowiedzcie coś ciekawego po matematyce głownie chodzi mi o zajecia przedmioty perspektywy praktyki osob ktore uczeszczaja na takie studia lub znaja kogos takiego przepraszam za braki interpunkcyjne jestem typowym ścisłym umysłem dzieki angel-of-fate.
  • gdzie polecacie? która uczelnia w wawie poza PW prowadzi jeszcze taki kierunek ?
  • Zastanawiam sie nad studiami ze spedycji lub logistyki. Czy ktoś z Was studiuje na takich specjalnościach albo pracuje w danym zawodzie? Bardziej mnie interesuje logistyka, ale czy są jakieś kursy czy zostaja tylko studia? jakie trzeba mieś predyspozycje?
  • Zastanawiam się nad trzema kierunkami administracja, rachunkowość i finanse, logistyka. Doradźcie mi który wybrać bo już sama nie wiem. Co mi się najbardziej będzie opłacało? który kierunek jest najciekawszy i nie ciężki na studia zaoczne.
  • Co myślicie o tym kierunku i uczelni ? Czy są jakieś szanse żeby dostac po tym kierunku dobrą prace ? I jak same studia ? Są trudne czy raczej mniej wymagające ?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.