logistyka

logistyka

(45 wyników)
  • Witam, Waham się między logistyką na Politechnice Śląskiej a tej na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Z racji różnych 'profili' tych szkół, kształcenie w tym kierunku będzie pod innym kątem. Czy ktoś studiuje logistykę na politechnice/akademii ekonomicznej i może mi powiedzieć jak to wygląda od środka? Co waszym zdaniem będzie korzystniejsze?
  • logistyka

(4)
    czesć wszystkim:) chciałbym sie zapyatc co nieco o logistyke, jest to nowy kierunen na polit. białostockiej. Jakie trzeba mieć predyspozycje i co trzeba lubić aby podołać temu kierunkowi? Zdaje geografie rozsz, polski podst i ruski podstawowy. Czy trzeba być osoba zdolną z matematyki? nie przepadam za nia ale durny jak but nie jestem i mniej wiecej lapie 5przez 10. Czy polecilibyśći mi ten kierunek czy mozę coś innego?
  • zastanawiam sie który kierunek wybrać transport (wydz. mechaniczny) czy Zarzadzanie i inżynieria produkcji specjalność logistyka(wydz. Organizacji i zarzadzania). Bardzo bym prosił o opinie o tych kierunkach...
  • Witam serdecznie, mam wyższe wykształcenie, ale ze względu na brak perspektyw na rynku pracy po studiach magisterskich zapragnąłem jeszcze zrobić w trybie niestacjonarnym studia inżynierskie na ww kierunku? Mam zrobione co prawda studia podyplomowe w tym zakresie, ale chciałbym poszerzyć swoją wiedzę z tej dziedziny. Jaką szkołę w związku z tym polecacie? Z całym szacunkiem dla innych ośrodków myślałem o Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Krakowie, Stolicy lub Wrocławiu.
  • Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych kierunków jak z waszego punktu widzenia który kierunek jest lepszy ? i dla czego ?
  • Witam chodzi mi po głowie studiowanie logistyki. Przeglądałam już przedmioty jakie są na tym kierunku studiów. Zdaję sobie sprawę, że to ścisły kierunek, ale niepokoi mnie troszkę matematyka, z której raczej nie jestem orłem...W związku z tym mam pytanie jaki jest dokładnie zakres matematyki na logistyce? Czy tylko osoby o ścisłym umyśle dają sobie radę z logistyką? Wiem, że wszystko zależy od studenta, ale bardzo chciałabym znać Wasze opinie na ten temat. A jak ktoś napisze z Wro...
  • Logistyka

(8)
    No właśnie jest taka specjalność tylko przy kierunku Zarządzanie i Marketing i nie wiem czy to dobry wybór bo tyle jest osób po tym kierynku że to trochę odstrasza ale z drógiej strony świetna specjalność logistyka co tym myślicie warto ?
  • Witam!Chciałabym zacząć studia na kierunku logistyka w przyszłym roku akademickim!Jakie uczelnie polecacie?Gdzie można w ogóle studiowac ten kierunek...??Dziękują z góry za info.
  • Witam. Zastanawiam się nad tym kierunkiem i trzema specjalnościami: -rachunkowość i finanse przedsiębiorstw -funkcjonowanie i rozwój gospodarki współczesnej -gospodarka regionalna i lokalna Gdzie można pracować po tych specjalnościach, jako kto i która wydaje wam się najbardziej przyszłościowa? Oprócz ekonomii myślę też o logistyce, jak myślicie co będzie lepsze?
  • Czy ktoś może wiem jak wyglądają egzaminy na Logistykę na Akademii Morskiej w Szczecinie? Zastanawiam się nad studiowaniem tam, czy to dobra uczelnia?
  • niestety nie mam matury z matematyki,a chciałbym jakiś kierunek związany z logistyką lub czymś podobnym,a na politechnikę mam małe szanse się dostać bez matmy i czy możecie powiedzieć,czy warto studiować inżynierię produkcji na UE wrocław,może są jacyś absolwenci tej szkoły,czy możecie powiedzieć jak z pracą po tej uczelni,myślałem jeszcze o logistycę na WSB.Z góry dziękuję za odpowiedż
  • Witam. Planuje wybrać się na studia dzienne licencjackie 3 letnie, a potem iść już do pracy bo nie chce być przez 5 lat na utrzymaniu rodziców. Myślałem nad logistyką jednak nie ma tam specjalności zadnej.Czy mam szansę znaleść wobec tego zatrudnienie. Może ktoś z was również ukończył studia bez specjalności i pracuje. Nie wiem może jestem w błędzie ale wydaje mi się że bez specjalności o wiele trudniej znaleść pracę w zawodzie.
  • Mysle nad rozpoczeciem studiow na logistyce. Teraz wiele sie mowi, ze to zawod z przyszloscia, ale mam do Was pytanie czy rzeczywiscie tak jest i czy mozna potem znalezc prace? Moze ktos w Was ma juz takie doswiadczenia? BARDZO PROSZE O POMOC bo nie wiem jak sie przygotowywac do egzaminow. Dzieki!
  • przeczytałem ostanio artykuł, że logistyk to zawód przyszłościowy, no ale jak wiadomo, takimi opiniami nie nalezy sie sugerować. tak więc czy warto studiować logistykę?? o wyrażenie opini szczególnie prosze osoby studiujace ten kierunek, przy okazji prosze też o opinie uczelni.
  • Gdzie można studiować logistykę? mogą być uczelnie prywatne
  • co wiecie na temat kierunków: bankowość, logistyka, ochrona środowiska, budownictwo, geodezja, telekomunikacja. lub podpowiedzcie coś ciekawego po matematyce głownie chodzi mi o zajecia przedmioty perspektywy praktyki osob ktore uczeszczaja na takie studia lub znaja kogos takiego przepraszam za braki interpunkcyjne jestem typowym ścisłym umysłem dzieki angel-of-fate.
  • gdzie polecacie? która uczelnia w wawie poza PW prowadzi jeszcze taki kierunek ?
  • Zastanawiam sie nad studiami ze spedycji lub logistyki. Czy ktoś z Was studiuje na takich specjalnościach albo pracuje w danym zawodzie? Bardziej mnie interesuje logistyka, ale czy są jakieś kursy czy zostaja tylko studia? jakie trzeba mieś predyspozycje?
  • Zastanawiam się nad trzema kierunkami administracja, rachunkowość i finanse, logistyka. Doradźcie mi który wybrać bo już sama nie wiem. Co mi się najbardziej będzie opłacało? który kierunek jest najciekawszy i nie ciężki na studia zaoczne.
  • Co myślicie o tym kierunku i uczelni ? Czy są jakieś szanse żeby dostac po tym kierunku dobrą prace ? I jak same studia ? Są trudne czy raczej mniej wymagające ?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.