lotnisko

lotnisko

(16 wyników)
  • Jak w temacie:) czy na bezclowym jest tanio czy drogo w porównaniu z cenami w naszych sklepach? albo może w porównaniu z berlińskim teglem? chcemy zrobić jakieś pachnące lub wysokoprocentowe zakupy i chcielibyśmy wiedzieć co i jak:) A taki rum na przykład-gdzie kupić najtaniej? Dzięki z góry za odp;) pozdrawiam
  • wylot mam z Berlina, mam zatem kupić bilet na pociąg na trasie Kraków do pierwszej stacji w Niemczech i dalej jadę na okazanie biletu TUI? w Niemczech pociągiem poruszam się już bez opłat, dobrze rozumiem? będę wdzięczna za pomoc.
  • Witam Liczę na pomoc osób które były na Dominikanie i mogą coś podpowiedzieć. Chcę się wybrać z mężem w połowie maja na Dominikanę Punta Cana hotel Grand Paladium. Czy to dobry termin-podobno zaczyna się tam pora opadów i huraganów, może ktoś był w tym czasie i powie jak to na prawdę wyglądało.Z tego co czytam to jedni bardzo sobie chwalą Dominikanę inni narzekają...już sama mam mętlik w głowie.czy tam jest na prawdę tak ładnie jak na folderach?I jak to jest z opłatą kiedy jest się już na...
  • Mam pytanie czy wyjezdzajac na Kube z UK zlatwialiscie wize sami czy przez biuro podrozy ? Ja lece z Virgin i powiedziano ze poniewaz nie mam brytujskiego obywatelstwa wszystkie formalnosci zalatwic musze sama. Macie jakies doswiadczenia w tej sprawie ? Wie ktos moze jaki jest czas oczekiwania ? Bede wdzieczna za odpowiedzi Pozdrawiam
  • No i chcę lecieć na Dominikanę za pośrednictwem Dreamtours - ktoś ma doświadczenia z tym biurem? Można im zaufać?
  • Czy ktoś z Was korzystał z tej opcji ? Jak to wygląda w praktyce ? Czy ,przykładowo, jadąc do Monachium,bilet kupuję do Berlina i tam się znowu przesiadam w pociąg,który ma podpisaną umowę z TUI ?
  • 7 marca lecę na kubę, właściwie leci nas 36 osób, taka mała prywata, chciałabym kupić walutę w Polsce, niestety wacham się pomiędzy dolarem kanadyjskim a euro, po wejściu na stronę narodowego banku kuby i przeliczeniu wychodzi, że nie właściwie różnicy i to jest ok. W kilku wątkach doczytałam się, że np. na lotnisku kurs kandola i euro jest identyczny w stosunku do CUC. Help, jak ma się rzeczywistość do tych informacji. Jakie są te kursy i gdzie się opłaca wymienić walutę. Będ...
  • Witam wraz z mezem wybieramy sie na dominikane jednak z biura z ktorego chcemy leciec sami musimy sobie zorganizowac transport z lotniska do hotelu.Czy jest ktos moze poinformowany jak to wygladA? Czy na lotnisku jest np jakis postoj taksowek??albo jakies busy? Jest ktos moze poinformowany jakie sa ceny taksowek?POZDRAWIAM
  • Przed chwilą, kobieta z biura tur. poinformowała mnie, ze Polacy potrzebują wiz na Kubę. Czy to prawda? Pierwszy raz o tym słyszę. I możliwość załatwienia tylko w Warszawie. Prawda to? M.
  • Wiem, ze temat byl juz poruszany na tym forum. Jednak dalej mam mentlik w glowie. Niektorzy pisza, ze wize dostaje sie na lotnisku, w informacjach biura podrozy wyczytalam, ze o wize trzba wytapic i kosztuje 22 dolary. Lece z Lipska w maju. Z gory dzieki za pomoc.
  • w listopadzie planujemy podroz poslubna na dominikane ale troszeczke nas martwi ta swinska grypa wiadomo ze w polsce rowniez mamy doczenia z nia ale wiadomo dominikana pelno turystow z calego swiata glownie ze stanow i blisko kolebki tej choroby(meksyku) troche sie boimy nie tylko on nas ze zachorujemy ,ale mamy tez dziecko ...nie boicie sie podrozawac?
  • Jak w temacie gdzie trzeba się starać o wizę czy kartę turysty na Kubę przy wyjeździe indywidualnym-czy w konsulacie,czy na Kubie na lotnisku? Proszę o odpowiedź.
  • Witam, czy ktoś się orientuje czy biura niemieckie wysyłają umowy faxem do Polski żeby wstępnie poczytać warunki, ( chcę lecieć na Dominikanę z Niemiec) szczerze mówiąc mój niemiecki jest kiepski, a chciałabym mieć identyczny egzemplarz umowy wczesniej przed podpisaniem na miejscu. Jak wyglądają te wszystkie formalności? kiedy najpóżniej można przelać pieniążki?Czy mieliście jakieś problemy?
  • Planujemy Kubę lub Dominikanę w lutym, to tam wysoki sezon i zastanawiam się czy ceny wycieczek są znacznie wyższe od tych jesienią. O pomoc proszę szczególnie tych, kórzy wiedzą jak wyglądają wtedy ceny last minute z biur niemieckich. Pozostaję wdzięczny za rady.
  • dominikana

(14)
    Właśie się tam wybieram w przyszłym tygodniu. Cel aktywne byczenie się na plaży + trochę zwiedzania. Jakieś uwagi / na co uważać itd. Z góry dziękuje.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.