lublin

lublin

(9 wyników)
  • OSK RABBIT GLOBUS UL.FILARETÓW - MOŻE KTOŚ Z WAS UCZYŁ SIĘ WŁAŚNIE W TYM OŚRODKU? KTÓRY INSTRUKTOR JEST NAJLEPSZY?PISZCIE CZY WARTO ZAPISAĆ SIĘ WŁAŚNIE TAM,POLECAJCIE LUB ODRADZAJCIE CZEKAM NA WASZE OPINIE.
  • Witam chciałbym żebyście podzielili sie uwagami które was spotkały a osk driver na nadbystrzyckiej w lublinie
  • co sądzicie o tej szkole? mam zamiar sie zapisać ale słyszałam ze panie pracujące tam sa tylko milutkie jak sie płaci a potem to już łaskę robią.czy ktos tam skonczył kurs i ew.gdzie warto robić kurs na prawko w lublinie? z góry dzięki
  • Zdawał ktoś egzamin z prawka w lublinie to może podzieli sie wrazeniami. Ja dopiero rozpoczynam jazdy do egzaminu troche daleko
  • Hej szukam nauki jazdy w lublinie, ktos moze doradzic co brac pod uwage? Czy ktos ma jakies doswiadczenia z nauka jazdy naukajazdy.lublin.pl ? please o info!
  • chce wybrać szkołę jazdy, ale nie wiem którą,Mieszkam na czubach i nie zależy mi na tym żeby ośrodek byl blisko, ale żeby dobrze uczyli.ile gdzie kosztuje?
  • Mam pytanie dotyczące egzaminu praktycznego po tygodniu od zapisania sie na egzamin teoretyczny przupomnialam sobie ze nie zastrzegłam sobie zdawania egzaminu na Toyocie czy mozna jeszcze to zmienic bo ja uczylam sie tylko na toyce i z tego co wiem to troche inaczej sie jezdzi na corsie i inaczej na chevrolecie ja jestem przyzwyczajona na toyotce?
  • bede bardzo wdzieczna za udzielanie rad i czy PKS to dobry osrodek??????
  • Czy ktoś orientuje się może, jaka jest: (1) NAJLEPSZA szkoła jazdy w Lublinie? (2) NAJTAŃSZA szkoła jazdy w Lublinie? (3) najlepsza w relacji "JAKOŚĆ do CENY" szkoła jazdy w Lublinie? Chciałbym w tym tygodniu zapisać się na prawo jazdy, ale nie wiem zupełnie, którą szkołę wybrać.. Baaardzo proszę o pomoc Forumowiczów z Lublina...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.