lublin

(4 wyniki)
  • Witam! Mam pytanie do Pani..dzwonilam do lublina i zapisalam sie na zabieg na 11 maja..chcialam zapyatc jak Panstwo dojezdzacie z coreczką do Lublina z Krakowa?(czy w ogole z Krakowa?)i jak wygladaja zapisy na kolejne zabiegi? czy trzeba tez tak dlugo czekac? czy jesli pojade tam w maju to czy nastepny termin bedzie dopiero za 3 m-ce?i czy Panswo wracacie od razu po zabiegu do domu czy gdzies zostajecie? dziekuje z gory za odpowiedz na te liczne pytania:)pozdrawiam
  • czytam wiele waszych opinii i tak sie zastanawiam co wybrać lepsze opinie w przypadku naczyniaków płaskich zbiera laser puls-barwn. ale jesteście też zadowoleni z leczenia ktp, i teraz nie wiem bo do sharleja mam 300 km i to jest najbliższa klinika która go pasiada, a do Ars medica- mam 70 km -róznica spora zawłaszcza jak sie ma małe dziecko, takze koszty dojazdu dużo niższe, ale zależy mi głównie na efektach, poradzcie...
  • Witam, jestem mama 4-latka z naczyniakiem plaskim wokol lewego ucha. Wlasnie dowiedzialam sie, dzieki pani, o laserze puls.-barw. w lublinie i chcialam zapytac dokladnie, czy ta pani dr Sznajder przyjmuje w tej klinice dzieciecej na Chodzki, czy moze gdzies w poblizu tej kliniki. Chcialam jeszcze zapytac, jak pani corka znosi te zabiegi. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.
  • jak możesz to podziel sie namiarami na ten nocleg w lublinie, może byc na priv, wybieram sie 21 do kliniki i chyba pojedziemy w piątek zeby nie spedzić calego dnia w samochodzie. dziekuję i pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się