Forum Nauka i edukacja Studia Studia
ZMIEŃ
      lublin

lublin

(21 wyników)
    • Witam wszystkich! Mam wielki dylemat ponieważ dostałem się zarówno na Finanse i Rachunkowość do Lublina na UMCS jak i na UE we Wrocławiu wydział nauk ekonomicznych kierunek EKONOMIA. Mam dylemat ponieważ nie wiem co wybrać, która uczelnia jest bardziej prestiżowa i gdzie są lepsze perspektywy? Jak wygląda życie studenckie, mieszkania, akademiki? Proszę o wypowiedzi ludzi z jakąkolwiek wiedzą na ten temat. Pozdrawiam i dziękuje.
    • hej, czy ktoś z Was studiuje na Akademii Rolniczej w Lublinie? Interesuje mnie jak tam jest z nauką, czy bardzo "cisną" :) no i jakie kierunki tam polecacie. Bede wdzięczna za każdą informację o tej uczelni i o tym jak tam sie studiuje :) pozdr
    • Wiecie moze czy będzie na jakiś uczelniach w Lublinie,drugi nabór?
    • ktos sie wybiera na chemie srodkow bioaktywnych i kosmetykow na umcs w lublinie? jak widzicie szanse swoje?
    • To wlasnie mnie interesuje. Jak wygladaja kolokwia, egzaminy(1 i 2gie terminy), jaka jest ich forma - ustne/pisemne(testy, czy moze otwarte pytania). Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje. Mozna tez pisac na maila gigantt@o2.pl :) Pozdrawiam
    • bede czegos szukala,ale niewiem czy z kims czy sama czy ktos tez czegos szuka????
    • piszcie na co skladacie i ile macie punktow! lublin, towaroznawstwo-719pkt krakow, jesczenie wiem co- 274pkt
    • Chciałabym tam studiowac ale nie mam zadnych informacji jakie sa tam warunki. pomocy
    • Tu jest artykuł na ten temat, polecam także dyskusję pod artykułem: lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,8589224,UMCS__Albo_nauka_albo_jedzenie__w_auli_wydzialu_prawa.html Również z moich osobistych doświadczeń wynika, że obecni studenci nie odbiegają poziomem od absolwentów zasadniczych szkół zawodowych sprzed 20 - 30 lat. Takie samo chamstwo, co drugie słow na "k", więcej czasu chleją piwo w pubach niż siedzą w bibliotekach itd. Co z wami, studenci?
    • słyszałem wiele opinii o tym mieście, i dobrych i złych. Jedni mówią o świetnej atmosferze, knajpkach i że jest bezpiecznie, tanio. Nie ma wyścigu szczurów, tak jak w wawce. Z drugiej , jednak strony: "zadupie, wschód", kiepskie perspektywy, mały prestiż. A co wy sądzicie? Żałujecie studiowania w Lublinie?Jeśli studiujecie na AM szczególnie proszę o opinie! Z góry dzięki za odp. i powodzenia na sesji!
    • Czy ktos studiował prawo na KULU w Lublinie?Jak tam jest i co możecie powiedziec ogólnie na temat uczelni,kierunku i wykładowców?
    • Czy ktoś,kto bedzie studiwał na tej uczelni ma zamiar mieszkać w akademiku??? Ja tam bedę studiowac weterynarię:) Jeśli jest ktoś w tej samej sytuacji,to wpisujcie sie!!Pozdrawiam:)
    • jw
    • czy ktos wybiera sie na studium medyczne w Lublinie, lub już tam się uczy? jak jest i czego sie spodziewać? (kierunek masażysta)
    • zastanawiam sie, jezeli sie dostane, ktora AM wybrac, AM w warszawie czy w lublinie ? studenci AM wypowiadajcie sie :) pozdrawiam :)
    • Lublin

(5)
      Cosik mało na tej stronce!:)
    • lubicie lublin??
    • czy moglby mi ktos podac jakie byly progi na fizjoterapie na akademiach medycznych w polsce? i co było brane pod uwage z gory dziekuje
    • przyszli studenci czy wy cos wiecie o naszym przyszłym studiowaniu na prawie ??? czy umcs podal juz wstepne informacje o rozpoczęciu rokuitp...
    • Lubelskie stare miasto jest niesamowite, jedno z najpiękniejszych w Polsce. I choć nieco zaniedbałe, to wciąż ma w sobie niepowtarzalny czar i po renowacji odzyska swój dawny blask. Zabytkami Lublin nie ustępuje Krakowowi, liczbą studentów i uczelni również. I choć miasto nie należy do najczystszych to jednak swoim urokiem potrafi zahipnotyzować każdego. Maturzyści, gorąco polecam studia w Lublinie, przekonacie się,w tym mieście warto żyć, uczyć się i bawić. jeśli ktoś chce zabrać gł...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się