lublin

(21 wyników)
  • Co zabrac ze soba do szpitala dla dzidzi i dla siebie do porodu.Prosze o opinnie o szpitalu na alejach krasnickich w lublinie.
  • Cześć dziewczyny! Wiem że już nie jeden raz było zadawana pytanie, ale zależy mi na wypowiedziach "Świeżych" Mam ;-). Jakie są tam warunki...ja chcę mieć cc i mam wstępnie to umówione z lekarzem (już miałam 1 także 2 jest już wskazaniem-mały odstęp). Chodzi mi o sprawy typu czy można dokarmiać dzieci...bo po 1 cc pokarm pokazał mi się na 7 dobę i dokarmiałam cichcem dziecko flaszką (w szpitalu w którym rodziłam było to zabronione) tak jak i smoczek, nasadki do karmienia-nie mi...
  • Witam wszystkie mamy:) Mam nadzieje, ze sa wsrod Was takie, ktore pochodza z Lublina - poleccie prosze dobra szkole rodzenia, jest tu ich naprawde duzo, nie wiem kompletnie na co sie zdecydowac, o co pytac, na co zwracac uwage... Jestem w 12 tc, od kiedy w ogole trzeba sie zapisywac/uczeszczac? Czy warto z takich szkol korzystac? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
  • Witam wszystkie mamusie. Czy któraś może mi polecić godnego zaufania pediatrę i ortopedę dla maluszka? Interesują mnie raczej ci, którzy przyjmują w przychodniach, nie prywatnie. Oczywiście w LUBLINIE. Dziękuję za info i pozdrawiam.
  • Witam! Jest to moja pierwsza ciąża i jestem na etapie zastanawiania się nad wyborem szpitala. Jestem z Lublina i chciałabym rodzić w lubelskim szpitalu. Może któraś z Was, już obecnych Mam, mogłaby mi polecić któryś z naszych szpitali? Nie oczekuję niewiadomo czego, ale przyznam, że chociaż do pierwszego porodu (bo będzie to dla mnie całkiem nowe przeżycie) zależy mi na miłym personelu, który pomoże i podpowie jak i co robić aby dzieciątko sprawnie i bez problemów się urodziło. Nie jest...
  • Czesć wszytskim mamuśką:):) Mam pewnien kłopot oraz prośbe..:] gdzie najlepiej rodzić w lublinie?? i co myslicie na temat LUxmedu w Lublinie???
  • jak wrazenia?
  • CO SADZICIE O TYM SZPITALU?JAKIES RADY?MAM TERMIN NA 26 WRZESNIA.
  • jesyem w 30 tc i powoli zamierzam pakowac sie do szpitala poniewarz wiem ze nie donosze do konca ciazy. i chcialabym wiedziec co jest potrzebne do szpitala dla dziecka a bede w szpitalu na jaczewskiego lub krasnickich
  • Co prawda dopiero poczatek ciąży ale musze juz teraz zdecydować się na szpital,żeby wybrać na lekarza prowadzącego ciążę kogoś z tego własnie szpitala. Zdecydowałam się na zzo - powiedzcie mi w którym szpitalu lubelskim nie ma z tym problemów. Jako ,że zrobię wszystko aby zmniejszyć mój lęk rzed bólem porodowym- w grę wchodzi oczywiście również "prywatna" opłata. Z góry dziękuję:)
  • witam czy zdecydowac sie na porod w tym szpitalu moze ktos doradzi i podzieli sie wrazeniami wczesniej rodzilam na jaczewskiego
  • w ktorym szpitalu takie znajde???
  • poszukuje opinii o Krasnickiej bo tam bede rodzila
  • TAKIEGO NA PROWADZENIE CIĄZY I CO BY MIAŁ USG OD RAZU ,ŻEBY WSZYSTKO "ZAŁATWIĆ", ZE SIĘ TAK BRZYDKO WYRAŻĘ, W JEDNYM GABINECIE. śLICZNIE DZIĘKUJĘ. PS.NO I ŻEBY W SZPITALU JAKIMŚ NA PORODÓWCE PRACOWAŁ.
  • kto może mi polecić jakiś dobry szpital w Lublinie? proszę o odpowiedź. dziekuję
  • który z tych szpitali wybrać? w którym jest lepsza opieka? a ,może znacie jakiegoś lekarza z tych szpitali, którego mogłybyście mi polecićdo prowadzenia ciąży? Dzięki pozdrowienia lanni
  • Czy może ktoś pomógłby mi w wyborze SR w Lublinie - szczególnie chodzi mi o opinie o SR przy kościele garnizonowym
  • Przeczytałam już bardzo wiele Waszych opinii o lubelskich szpitalach i prawie zawsze pojawia się jeden problem: ZZo trzeba załatwiać "tajemnymi drogami" albo po prostu od razu wybijaja to ciężarnej z głowy mówiąć, że TO musi boleć. Napiszcie czy też odnosicie wrażenie ,że Lublin w porównaniu z innymi dużymi ośrodkami odstaje tutaj zupełnie. Dlaczego tak jest!!! Czy nie mamy prawa rodzić po ludzku ???
  • Witam. Zbieram informacje na temat szpitali w Lublinie i tego jakie są warunki porodu i opieka okołoporodowa. Proszę również o opinie na temat ginekologów, bo nie wiem którego wybrać oraz na jakie koszta się przygotować. Dziękuję za wszystkie informacje i pozdrawiam.
  • 3 mc temu urodziłam synka Michałka. Cała ciąże prowadziła mnie pani dr.Gulanowska ze szpitala na kraśnickich.Była ze mną podczas całego porodu ,pomagała mi bardzo,gdyby nie jej pomoc niewiem jak bym sobie poradziła - była fantasyczna.Podczas ciąży zawsze mogłam zadzwonić i zapytac i zawsze chętnie służyła radą.Ja chodziłam prywatnie, ale przyjmuje także w przychodni przyszpitalnej.Gdy będe rodżić drugiego dżidzusia ( a mam nadzieję że kiedyś tak ) to tylko u niej.Rewelacyjny lekar...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się