Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

lutym

lutym

(16 wyników)
  • czesc, wybieram sie w lutym do Malagi a jako że zimą jeszcze nigdy tam nie byłam nie mam zielonego pojęcia odnośnie temperatury tam. Wiem że ma być powyżej 10 stopni ale jakie ciuchy najlepiej zabrac? Bardziej nasze zimowe czy może wiosennie już?
  • Czy wyjazd na weekend do Barcelony w końcu lutego ma sens ? Czy jest tam już zielono, czy też jeszcze wczesna wiosna. Chcemy jak najwięcej zwiedzić. Zielona roślinność dodaje uroku a o to też nam chodzi. Jeżeli macie jakieś użyteczne informacje to proszę o odpowiedź.
  • Witam, tak się zastanawiam czy nie wybrać się córką w lutym w czasie ferii zimowych (11-25.05)do Hiszpanii na Costa del Sol? Nastawiałabym się raczej na zwiedzanie. Posprawdzałam pociagi i jakoś tak mi sie zdaje, że po sezonie to jeżdzą jakoś rzadziej.W sezonie widziałam ze jeżdził Andaluzia Expres teraz na stronie Renfe nie widzę. Nie mam prawa jazdy więc odpada wypożyczenie samochodu. Interesowałyby mnie jednodniowe wycieczki do Sewilli, Cordoby, Grenady, Kadyksu organizowane ...
  • Właśnie zastanawiam się nad wyjazdem w lutym. Cz Barcelona będzie dobrym pomysłem? A może Lizbona? Czy ktoś może był tam w takim czasie? Pozdrawiam.
  • czy warto pojechać na urlop w połowie lutego? Proszę o praktyczne informacje bywalców Teneryfy [bo prognozy są takie sobie - że pada, że temperatury 20-22 stopni...] z góry dziękuję, m
  • Proszę o informacje czy opłaca się jechać na Majorke w tym okresie? tzn jaka jest tam pogoda? napewno jest cieplej niż w Polsce :) ale chyba o kapieli w morzu to chyba o tej porze moge zapomnieć?:(
  • Czy ktos z Was wie jaka jest przeciętna pogoda w tym regionie poczynając od września? Wybieram się tam na pół roku od wrzesnia do lutego i niebardzo wiem czego się spodziewać... ;) Jak kształtuje się temperatura? jak wygląda zima w Cordobie? Ps. A może znacie jakąś stronkę, gdzie mogę poczytac o pogodzie w tym regionie? Bo nie mogę znaleźć :(
  • Czy ktoś z was był w lutym na Teneryfie. Jaka była pogoda? Czy często padał deszcz? Czy temperatury wystarczyły na plazowanie?
  • kto jedzie do playa de las americas i ma ochote pogadac przy kawce lub drinu ,,
  • Witam wszystkich Może ktoś był? i zechce podzielić się wrażeniami, napisać czego można się spodziewać, na co zwrócić uwagę przy ewentualnym planowaniu trasy wyprawy : pogoda, specyficzne święta ... wszystko co może urozmaicić lub pokrzyżować plany
  • Witam, jak w temacie, jaka jest odczuwalna temperatura teraz w Barcelonie i Madrycie? jakie ubrania zabrać na wyjazd Barcelona 16-20.01.2009 i Madryt 21- 24.01.2009. W prognozach krótko terminowych w Barcelonie ma byc ok.15 stopni a w Madrycie 17-18. Pozdrawiam, Asia
  • witam, interesuje mnie ten oto wlasnie hotel Hesperia Playa Dorada na Playa Blanca czy byl tam ktos?mozecie mi cos o nim powiedziec? dzieki
  • Witam! Może ktoś podpowiedział by nam jakiś niezły hotel na Gran Canarii, niekoniecznie blisko plaży, ale za to z podgrzewanym basenem (a jeszcze lepiej z kompleksem basenów). Planujemy wyjazd w lutym, a z doświadczenia z wyjazdu na Teneryfę dwa lata temu w tym samym okresie wiemy, że cieplutka woda w basenie się przydaje. Szczególnie, gdy w najmłodszej na widok wody budzi się kacza natura i nie ma siły żeby ją wyciągnąć z basenu. Pozdrawiam i czekam na jakieś info!
  • czy ktos z was byl na costa del sol? wybieram sie tam w lutym i nie wiem czy warto... poza tym jaka tam jest pogoda w lutym?
  • czy ktos tak jechal autem? Jaki jest dojazd i ile to km.?
  • Wybieramy się z niemowlakiem na południe Hiszpanii na przełomie lutego i marca. Samolot mamy do Malagi i szukamy jakiejś przyjemnej miejscowości w okolicy, gdzie można miło spędzić czas i od czasu do czasu zrobić jakąś wycieczkę samochodową do Malagi, Grenady czy na Giblartar. Czy ktoś z was może coś polecić? Może również jakiś przyjemny i niezbyt drogi nocleg? Będę wdzięczna za każdą sugestję.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.