mężczyzna

mężczyzna

(229 wyników)
  • ...kobieta ma okres? Mój facet miał traumę wypisaną na twarzy gdy okazało się w czasie stosunku dostałam właśnie okresu i był ubrudzony ;) Rozumiem że to może nie jest super świadomość że jest sie tam umazanym we krwi itd. Ale jesli są chęci, jest pragnienie seksu..? (nie chodzi mi o oralny- zresztą w tej sytuacji to ja jemu co najwyżej mogę zrobić dobrze) Mnie jako kobiecie to by naprawdę nie przeszkadzało w seksie że mam okres, jeśli akurat mam ochotę, ale wiadomo że nie będ...
  • kontakt z kobieta = seks. Czy możliwe jest jedynie wsparcie rada, czy zawsze mężczyźnie widzą w kobiecie jedynie waginę.
  • Mujerka napisała: Zauważyliście, że faceci uwielbiają podkreślać, że są w czymś najlepsi nawet jak tego nie robią? Są najlepszymi kucharzami ale w domach gotują kobiety. Są najlepszymi nauczycielami ale w szkołach pracują kobiety. Są najlepszymi opiekunami ale w sądy przyznają dzieci matkom. Zaciekawił mnie ten wpis. Jak to jest z ta motywacją? Dlaczego widzę dookoła siebie jak znajomi rozwodzą się lub zakochują poza związkiem i zaczynaj inaczej się ubierać, dbać, ćwiczyć, biegać ich...
  • Nie chcemy być traktowane jak zabawki seksualne - laleczki dostępne na życzenie dla rozładowania rozmaitych męskich napięć, ale same traktujemy naszych partnerów jak misie pluszaki, w których ramiona wtulamy się, gdy jest nam zimno, smutno i źle, szepcząc przy tym: "Chcę się tylko przytulić... Taka jestem nieszczęśliwa... Na nic nie mam siły". Żądamy, by nasz nowoczesny partner rozumiał, że bliskość fizyczna może być wyrazem nie tylko pragnień seksualnych, ale i czułości, natomiast same...
  • W idealnym układzie - ile razy w tygodniu lub ile razy dziennie ;-) by Wam się marzyło?
  • Warto przeczytać kobieta.onet.pl/1337288,0,1,felietony.html
  • uwodzi nieustajaco swoją kobietę, dba o dom, taszczy wory pieniedzy dla swojej samiczki, zaspokaja jej WSZYSTKIE potrzeby.... ale na pewno nie przesiaduje godzinami na forum o braku seksu w małżństwie. hmmm, tak mi wpadło do głowy.
  • To taki mój temat dyżurny na przemyślenia w pochmurne dni. Jak to jest, kiedy kochacie się z partnerką, to chodzi wam o tą konkretnie, czy o kobietę wogóle? Pytanie niby proste, ale... No, skąd kobieta ma to wiedzieć? Ach, tak, uczucia i tak dalej. Tak. Ale...
  • Spotkałem 6 msc temu pewną kobietą online. Spotykaliśmy się w realu, było cudownie. W łóżku nie było mi cudownie. Jest osobą spokojną, wyrozumiałą - właśnie taką jaką szukałem. Mówiła mi, że jest starsza ode mnie o 10 lat. (ja mam 31 obecnie). Ale kilka tygodni okazało się, że ona ma 48 lat. Przyznam szczerze, że było to dla mnie dużym zaskoczeniem (ona ma ciało 20-latki, z twarzy wygląda na więcej niż 40 lat, ale tłumaczyłem sobie to jej ciężki życiem jakie doświadczyła. Tłumaczyła m...
  • No właśnie, czy mężczyzna inteligentny iz pozycją jest w stanie przezyć życie z jedną kobietą -równolatką (powiedzby dbajacą o siebie i lubiącą sex, tez z ciekawą pozycją zawodową). Czy kiedy kobieta wejdzie w okres menopauzy, to taki facet nie poszuka sobie młodszej. Skoro teraz na około taka moda? Skoro jego koledzy starsi - wiekszość zmienia sobie parytnerki na młodsze, on to widzi i nie neguje tego. O co Wam faceci chodzi, czy tylko o to młode ciało, o nowe ciało, czy może o i...
  • Witam, podczytuję Was od dłuższego czasu, a dzisiaj stwierdziłam, że w zasadzie muszę się uaktywnić. Przyczyna bezpośrednia jest taka, że chłop mnie doprowadza do szału, a ja chyba prosta jestem i widocznie coś przegapiam. Może ktoś z Was z wyżyn obiektywizmu coś mi podpowie:-) Jesteśmy razem od 3 lat, on jest dziesięć lat starszy. Trudny to związek, bo oboje jesteśmy trudni, ale wiele przeszliśmy i ostatni rok było naprawdę świetnie więc myślałam, że wszystko zmierza ku lepszemu. On ...
  • Tu poproszę Panów o ofiarowanie swojego spojrzenia na tę sprawę:) Co robi facet a czego nie robi gdy naprawdę zależy ma swojej dziewczynie czy też żonie.Przy czym nie mówię tu o tej początkowej fascynacji, nie mam na myśli przyspieszonego bicia serca i spoconych rąk, mówię o dojrzałej, pełnej miłości.
  • WITAM WSZYSTKICH.MAM TAKĄ OTO SPRAWĘ.ODESZŁAM OD MĘŻA PO CZĘŚCI DLA INNEGO MĘŻCZYZNY.MAŁŻEŃSTWEM BYLIŚMY PRAWIE ROK(WOOOOOW-TO CUD ŻE TYLWE WYTRZYMAŁAM) MAMY ROCZNA CÓRKĘ.TEN DRUGI MĘŻCZYZNA JESTE ODE MNIE STARSZY O PONAD 10 LAT.TO Z NIM ZDRADZIŁAM MĘŻA(CZEGO NIE ŻAŁUJĘ)ITAK PO PÓŁROCZNEJ PRZERWIE W NASZYCH KONTKTACH JESTEŚMY W JAKIMS SENSIE RAZEM.NIESTETY ON JESTE ZA GRANICĄ WIĘC TĘSKINIĘ I TĘSKNIĘ.A CO MNIE MARTWI.FAKT IŻ ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONA PÓŁ ROKU TEMU I W DUŻEJ MIERZE BYŁA TO...
  • witam, kilka słów tytułem wstępu, mianowicie - mężczyzna 34 lata u którego wystapiły problemy z erekcją, byl u specjalisty, dostal stosowne leki które zażywa.leki maja to do siebie że należy ja zażyc odpowiednio wczesnie, co w pewien sposób wplywa np. na spontaniczność kontaktów. i pytanie jest nastepujące, czy dla kobiety świadomość że mężczyzna posiada taka dysunkcję jest problemem? (leki umozliwiają normalny stosunek).
  • Kto waszym zdaniem częściej zdradza kobieta czy mężczyzna -ale w związku małżeńskim? I czemu do niej dochodzi? Czy można (czy da się) wybaczyć? Kto wybaczy szybciej mężczyzna czy kobieta?.
  • (...) w wielu przypadkach powtarzają się te same przyczyny, które Aneta Radziejowska, zajmująca się problemem zdrad, usystematyzowała tak: • zemsta za prawdziwą lub domniemaną niewierność żony, • długotrwałe poczucie odrzucenia, brak uczestniczenia w życiu rodziny, która świetnie sobie radzi bez męskiego przywódcy, • niezaspokojone w małżeństwie potrzeby uczuciowe, seksualne lub duchowe, • chwilowa potrzeba ucieczki od konfliktów lub problemu, którego nie potra...
  • Witam serdecznie- to mój pierwszy post na tym interesującym i pouczającym forum:) Pomimo, że tendencja tutaj jest raczej taka, iż zjawiają się tu głównie forumowicze z problemem tytułowego (braku) chciałabym zadać pytanie tym, którym "udało się" trafić na partnera, z którym na polu seksualnym osiągają spełnienie. Pytanie to kieruję w szczególności do Pań. Czy nie jest trochę tak, że kobieta spełniona seksualnie to kobieta odrobinę "podporządkowana", "brana" raczej niż "biorąca"? Czy pro...
  • Podczytuję to forum od czasu do czasu i myślę, że jest wyjątkowe - dojrzałe, mądre, ciepłe. Temat mój niezupełnie zgodny z forumowym, ale bardzo ciekawa jestem Waszych opinii. Wszyscy przecież wiemy, jak bardzo seks, miłość, czułość, emocje i sprawy codzienne są ze sobą powiązane. Wsrod wszystkich watkow jakie sie tu przewijaja pojawia sie watek „dobrego meza“ - to ten facet, ktory co prawda (juz?) nie kreci, ale przytuli, dobrze zarabia, dzieci wychowa… N...
  • bierze sobie do łóżka kobiete taka jaka chce. i tyle. zdrada to wymysł kobiet które chca miec wszystko na własność. panowie nie dajmy się. mółcmy póki młockarnia sprawna.
  • Syty głodnego nie zrozumie jak mówią. Czy to nie pomysł zbliżający punkty widzenia? 4 razy w tygodniu to zbyt wygórowane minimum? 11:36, 17.08.2009 /BBC News W Afganistanie można głodzić żonę za brak seksu Prawo reguluje życie rodzinne szyitów, którzy w Afganistanie są mniejszością. Pozwala odmawiać kobiecie jedzenia, jeśli nie współżyje z mężem. Szyitka nie może też pracować, jeśli nie pozwoli jej na to mąż. Wyłączne prawo do opieki nad dziećmi mają ojcowie i dziadkowie. Organizacje pr...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.