mężczyzna

mężczyzna

(229 wyników)
  • kontakt z kobieta = seks. Czy możliwe jest jedynie wsparcie rada, czy zawsze mężczyźnie widzą w kobiecie jedynie waginę.
  • baardzo długo zastanawiałam się czy powinnam dzielić się swoim "problemem" ale sytuacja coraz bardziej napina sie i potrzebuje trzeźwych ocen sytuacji. Może od początku. Poznaliśmy sie ok 4 miesiące temu, to on aranzował spotkania, dzwonil pod byle pretekstem.. nie szukałam romansu... ale był codziennie, miły, usmiechniety, pociagający... lgnelismy do siebie strasznie. Tysiace smsów, godzinne rozmowy przez telfon. Po miesiacu zdecydowalismy sie na cos wiecej i nastąpiła jeszcze wieksza...
  • ...kobieta ma okres? Mój facet miał traumę wypisaną na twarzy gdy okazało się w czasie stosunku dostałam właśnie okresu i był ubrudzony ;) Rozumiem że to może nie jest super świadomość że jest sie tam umazanym we krwi itd. Ale jesli są chęci, jest pragnienie seksu..? (nie chodzi mi o oralny- zresztą w tej sytuacji to ja jemu co najwyżej mogę zrobić dobrze) Mnie jako kobiecie to by naprawdę nie przeszkadzało w seksie że mam okres, jeśli akurat mam ochotę, ale wiadomo że nie będ...
  • Warto przeczytać kobieta.onet.pl/1337288,0,1,felietony.html
  • W idealnym układzie - ile razy w tygodniu lub ile razy dziennie ;-) by Wam się marzyło?
  • uwodzi nieustajaco swoją kobietę, dba o dom, taszczy wory pieniedzy dla swojej samiczki, zaspokaja jej WSZYSTKIE potrzeby.... ale na pewno nie przesiaduje godzinami na forum o braku seksu w małżństwie. hmmm, tak mi wpadło do głowy.
  • Mujerka napisała: Zauważyliście, że faceci uwielbiają podkreślać, że są w czymś najlepsi nawet jak tego nie robią? Są najlepszymi kucharzami ale w domach gotują kobiety. Są najlepszymi nauczycielami ale w szkołach pracują kobiety. Są najlepszymi opiekunami ale w sądy przyznają dzieci matkom. Zaciekawił mnie ten wpis. Jak to jest z ta motywacją? Dlaczego widzę dookoła siebie jak znajomi rozwodzą się lub zakochują poza związkiem i zaczynaj inaczej się ubierać, dbać, ćwiczyć, biegać ich...
  • To taki mój temat dyżurny na przemyślenia w pochmurne dni. Jak to jest, kiedy kochacie się z partnerką, to chodzi wam o tą konkretnie, czy o kobietę wogóle? Pytanie niby proste, ale... No, skąd kobieta ma to wiedzieć? Ach, tak, uczucia i tak dalej. Tak. Ale...
  • No właśnie, czy mężczyzna inteligentny iz pozycją jest w stanie przezyć życie z jedną kobietą -równolatką (powiedzby dbajacą o siebie i lubiącą sex, tez z ciekawą pozycją zawodową). Czy kiedy kobieta wejdzie w okres menopauzy, to taki facet nie poszuka sobie młodszej. Skoro teraz na około taka moda? Skoro jego koledzy starsi - wiekszość zmienia sobie parytnerki na młodsze, on to widzi i nie neguje tego. O co Wam faceci chodzi, czy tylko o to młode ciało, o nowe ciało, czy może o i...
  • WITAM WSZYSTKICH.MAM TAKĄ OTO SPRAWĘ.ODESZŁAM OD MĘŻA PO CZĘŚCI DLA INNEGO MĘŻCZYZNY.MAŁŻEŃSTWEM BYLIŚMY PRAWIE ROK(WOOOOOW-TO CUD ŻE TYLWE WYTRZYMAŁAM) MAMY ROCZNA CÓRKĘ.TEN DRUGI MĘŻCZYZNA JESTE ODE MNIE STARSZY O PONAD 10 LAT.TO Z NIM ZDRADZIŁAM MĘŻA(CZEGO NIE ŻAŁUJĘ)ITAK PO PÓŁROCZNEJ PRZERWIE W NASZYCH KONTKTACH JESTEŚMY W JAKIMS SENSIE RAZEM.NIESTETY ON JESTE ZA GRANICĄ WIĘC TĘSKINIĘ I TĘSKNIĘ.A CO MNIE MARTWI.FAKT IŻ ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONA PÓŁ ROKU TEMU I W DUŻEJ MIERZE BYŁA TO...
  • Witam, podczytuję Was od dłuższego czasu, a dzisiaj stwierdziłam, że w zasadzie muszę się uaktywnić. Przyczyna bezpośrednia jest taka, że chłop mnie doprowadza do szału, a ja chyba prosta jestem i widocznie coś przegapiam. Może ktoś z Was z wyżyn obiektywizmu coś mi podpowie:-) Jesteśmy razem od 3 lat, on jest dziesięć lat starszy. Trudny to związek, bo oboje jesteśmy trudni, ale wiele przeszliśmy i ostatni rok było naprawdę świetnie więc myślałam, że wszystko zmierza ku lepszemu. On ...
  • Tu poproszę Panów o ofiarowanie swojego spojrzenia na tę sprawę:) Co robi facet a czego nie robi gdy naprawdę zależy ma swojej dziewczynie czy też żonie.Przy czym nie mówię tu o tej początkowej fascynacji, nie mam na myśli przyspieszonego bicia serca i spoconych rąk, mówię o dojrzałej, pełnej miłości.
  • Spotkałem 6 msc temu pewną kobietą online. Spotykaliśmy się w realu, było cudownie. W łóżku nie było mi cudownie. Jest osobą spokojną, wyrozumiałą - właśnie taką jaką szukałem. Mówiła mi, że jest starsza ode mnie o 10 lat. (ja mam 31 obecnie). Ale kilka tygodni okazało się, że ona ma 48 lat. Przyznam szczerze, że było to dla mnie dużym zaskoczeniem (ona ma ciało 20-latki, z twarzy wygląda na więcej niż 40 lat, ale tłumaczyłem sobie to jej ciężki życiem jakie doświadczyła. Tłumaczyła m...
  • (...) w wielu przypadkach powtarzają się te same przyczyny, które Aneta Radziejowska, zajmująca się problemem zdrad, usystematyzowała tak: • zemsta za prawdziwą lub domniemaną niewierność żony, • długotrwałe poczucie odrzucenia, brak uczestniczenia w życiu rodziny, która świetnie sobie radzi bez męskiego przywódcy, • niezaspokojone w małżeństwie potrzeby uczuciowe, seksualne lub duchowe, • chwilowa potrzeba ucieczki od konfliktów lub problemu, którego nie potra...
  • Podczytuję to forum od czasu do czasu i myślę, że jest wyjątkowe - dojrzałe, mądre, ciepłe. Temat mój niezupełnie zgodny z forumowym, ale bardzo ciekawa jestem Waszych opinii. Wszyscy przecież wiemy, jak bardzo seks, miłość, czułość, emocje i sprawy codzienne są ze sobą powiązane. Wsrod wszystkich watkow jakie sie tu przewijaja pojawia sie watek „dobrego meza“ - to ten facet, ktory co prawda (juz?) nie kreci, ale przytuli, dobrze zarabia, dzieci wychowa… N...
  • Witam serdecznie- to mój pierwszy post na tym interesującym i pouczającym forum:) Pomimo, że tendencja tutaj jest raczej taka, iż zjawiają się tu głównie forumowicze z problemem tytułowego (braku) chciałabym zadać pytanie tym, którym "udało się" trafić na partnera, z którym na polu seksualnym osiągają spełnienie. Pytanie to kieruję w szczególności do Pań. Czy nie jest trochę tak, że kobieta spełniona seksualnie to kobieta odrobinę "podporządkowana", "brana" raczej niż "biorąca"? Czy pro...
  • bierze sobie do łóżka kobiete taka jaka chce. i tyle. zdrada to wymysł kobiet które chca miec wszystko na własność. panowie nie dajmy się. mółcmy póki młockarnia sprawna.
  • Kto waszym zdaniem częściej zdradza kobieta czy mężczyzna -ale w związku małżeńskim? I czemu do niej dochodzi? Czy można (czy da się) wybaczyć? Kto wybaczy szybciej mężczyzna czy kobieta?.
  • witam, kilka słów tytułem wstępu, mianowicie - mężczyzna 34 lata u którego wystapiły problemy z erekcją, byl u specjalisty, dostal stosowne leki które zażywa.leki maja to do siebie że należy ja zażyc odpowiednio wczesnie, co w pewien sposób wplywa np. na spontaniczność kontaktów. i pytanie jest nastepujące, czy dla kobiety świadomość że mężczyzna posiada taka dysunkcję jest problemem? (leki umozliwiają normalny stosunek).
  • "Mężczyźni nie doceniają nigdy swych żon. Pozostawiają to zwykle innym." Uwielbiam Oscar'a Wilde'a. Podejrzewam, że prawda ta działa w obie strony. Uwielbiam pielęgnować nasz ogródek. Ale mam wrażenie, że najczęściej robię to sama. Moja Miłość nie chce w naszym ogródku wytyczać wspólnych ścieżek i nie chce też chodzić po tych, które ja wyznaczyłam. Kwiaty, które sadzę w naszym ogródku są deptane. A ja z zapałem sadzę nowe, bo może one się spodobają i nie zostaną zdeptane? ...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.