mężczyzna

mężczyzna

(191 wyników)
  • no właśnie, to moje pytanie. Czy raczej stosować zasadę ograniczonego zaufania? Co myslicie na ten temat?
  • marzący o rodzinie, domu z kominkiem i ogrodem i psem, nie palący, wiek 29-34
  • Jeśli kobieta czuje sympatię do mężczyzny: który jada rybę nożem; który zapomina złożyć jej życzenia w dniu urodzin, ale pamięta dobrze, ile lat skończyła; który wszczyna awantury z kelnerami w cukierniach; który znajduje, że jej suknia jest zbyt głęboko wycięta, ale spędza cały wieczór z panią X, wydekoltowaną o dziesięć centymetrów głębiej; który chciałby zostać posłem do sejmu; który wyznaje zasady najsurowszej oszczędności, ale uważa, że w czyn powinna wprowadzać je ty...
  • takich jakich byście chcialy, czy takich jakie same jestescie, czy może wcaler nie tedy droga? hę? ;-)
  • Naprawdę wolnego !!!! Do 30-stki. Pozdrawiam
  • kto zechce 33-latkę po przejściach?
  • napiszę tylko tyle, że mam 31 lat, jestem po rozwodzie i mam dwoje dzieci...jeżeli to ci nie przeszkadza napisz na adres gazetowy
  • Takiego, który mnie czymś zaintryguje i w którego obecności nie będę się nudziła..
  • Zastanawiałam się nad tym ostatnio. Moja przyjaciółka, ma tu i tam może też- rzeczywiście nieco za dużo. Jednak jest przemiłą, sympatyczną, kochaną dziewczyną. Zawsze uczynna, dyspozycyjna, gotówa każdemu pomóc. Przy tym wszystkim świetnie wykształona, niesamowicie inteligentna, bystra i elokwentna. Ma świetną pracę, ogromne perspekty.....Te cechy oczywiście pozostają całkowicie niezauważone przez całą rzeszę płci przeciwnej- gdyż powszechnie wiadomo, najważniejsze są: cycki, nogi...
  • Który super facio - najnormalniejszy na świecie zaopiekuje się 31-latką? Który pokocha mnie i moją ogórkową?????:-)))
  • W chwili kiedy się poznaliśmy rzeczywiście spodobała mi się jako dziewczyna, ale nic więcej. Nie planowałem jej zdobywać ani nic z tych rzeczy. Natomiast szybko się zaprzyjaźniliśmy, spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, rozmawialiśmy na wiele tematów, mieliśmy do siebie zaufanie... prawdziwa przyjaźń. Z czasem jednak pojawiło się w tym coś więcej, albo tak mi się wydawało. Spojrzenia, gesty, przytulanie się, trzymanie się za ręce... rzeczy, które mogą świadczyć o „czymś” ale równ...
  • Gdzie są mężczyźni dojźali emocjonalnie z fantazją, całkiem zwyczajni ale również w tej normalności intrygujący...to chyba utopia? No jeszcze przydałaby się inteligencja
  • na kogoś jeśli kocha
  • A jesli kobieta odmawia to co sadzicie o takiej?-pytanie do mezczyzn czy z nia zrywacie czy bardziej cenicie?Odmawia nie dlatego ze nie kocha ale wlasnie dlatego ze kocha ale nie ma pewnosci czy to z drugiej strony jest ta prawdziwa milosc czy wówczas nie zostanie oszukana i porzucona.
  • są jeszcze jacyś wolni, "do wzięcia"?
  • www.adonai.svs.pl/humor/g4.htm
  • To pytanie jest do kobiet, w nawiązaniu do Arabów itd. Co myślicie o nas Polakach? Jacy jesteśmy? Czy coś jest z nami nie halo?
  • Proszę wszystkie kobiety o radę Spotykamy się już z moja lepsza połówka ponad 3 lata. Kochamy się bardzo i chcemy być ze sobą. Jednak chyba nie jest to nam dane. Moja ukochana jest jedynaczką. Problemy rozpoczęły się kilka miesięcy po tym jak się poznaliśmy. Niedługo po tym jak wyznaliśmy sobie miłość pojawiły się absurdalne kłamstwa na mój temat. W świetle tych bzdur byłem kryminalistą zamieszanym w sutenerstwo, narkotyki itp. itd. a moja rodzina to jakaś patologia... Dodam tyl...
  • Jeszcze mam nadzieję, choc podstawy marne. Wszyscy fajni są już zajęci. I nie jest to tak, że zawsze bardziej podoba się to co mają inni. Mi wystarczy do szczęścia mężczyzna poważny, odpowiedzialny, na poziomie, z poczuciem humoru, lubiący aktywne życie, towarzyski, rodzinny.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.