magnez

(3 wyniki)
  • Mam 22 lata, choruje na EPI.od 3 lat oczywiście każdy wykształcony neurolog,z ktorym sie spotkalam rozkłada rece i mówi,ze nic nie wie skąd to sie wzieło,dlaczego,itp!Trzeba czekać.Tylko na co,aż będę starą babką????Nie pozwolili mi iść na wymarzone studia (trudno,przyzwyczaiłam się)ale co będzie dalej.Rodzice sami nie wiedzą jak mi pomóc.Robia co moga,ale ja tak nie chce-oboje nie pracują.Pełna załamka.Może jakiś zasiłek czy coś,tylko jak?Jak ktoś może mi wytłumaczyć bede bardzo...
  • Witam wszystkich forumowiczow. Jestem nowym uzytkownikiem co prawda przegladalam juz troszke te forum w poszukiwaniu hmmm niewiem moze zrozumienia czy takich problemow jak moje, lub coz to duzo gadac czasem jak czlowiek poczyta ze inni maja gorzej to mu troche lepiej sie robi - wiem brzmi to strasznie ale tak juz jest. Moja historia nie jest nadzwyczajna, ot dostalam atak w 2002 roku (jest podejrzenie ze na skutek zazywania lekow antykoncepcyjnych-ale zaden lekarz nie chce tego potwierd...
  • Mialam ostatnio (po zmienie leku) lekką paranoje ze pojawia sie napady, ogolnie zle sie czulam ale jak sie okazalo przyczyna nie byla epilepsja. Generalnie wszytsko ok ale neurolog przepisala mi na miesiac lek przeciwlękowy Xanax. Nie bardzo czulam potrzebe brania go bo sama wizyta u neurologa i jej opinia mnie uspokoila, no ale co tam, jak kazą to biore. Po zuzyciu prawie calego opakowania ( dawka 0.5 na dobe ) kolezanka moja nastraszyla mnie ze ten lek strasznie uzaleznia i zebym nie ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się