magnez

(4 wyniki)
  • Koncze dawac Malemu cykl 3 miesiace Logiq (przez 2 miesiace dawalam po 2x1 kapsulka, obecnie 2xpol) i nie wiem co teraz zastosowac. Obecnie podaje rano: 1 kapsulka b complex pol kapsulki logiq 15 ml eyeQ 1 kapsulka psyche komfort praca cynk co drugi dzien 100mg acetyl karnozyny od 3 tygodni wieczorem pol kapsulki logiq 1 kapsulka psyche komfort praca witamina d (daje przez miesiac w zimie) olej z orzecha wloskiego okolo 5-10 ml wykluczylam calkowicie slodycze i telewizje. ...
  • Witam, wyobraźcie sobie , że 2-gi tydzień podaję kidabion i magnez z wit. B6 i moje dziecko gada coraz więcej. Nauczył się 3 wierszyków 4-wersowych. Przypomnę - ma 4,5 roku. Nie wiem, czy to jego pora czy po prostu witaminy tak na niego działają. Zaczyna opowiadac co robił w przedszkolu. Za m-c mamy wizytę i laryngologa, który stwierdził u niego wilekiego migdała trzeciego i dwa duże boczne. Kacper dostał leki na zminejszenie obrzęku, jezeli to nie pomoże to wycinanko. Powied...
  • Witam wszystkich! Prezd chwilą mialąm ogromne szczęście, bo odnalazlam to forum. Moja coreczka ma 4 lata i 5 m-cy i ma zaburzenia mowy (mówi niezrozumiale) i wykonuje proste polecenia. Ostatnio zdiagnozowano u niej afazję (zaburzenia mowy i rozumienia). Nie rozumie bardziej złożonych poleceń lub pytań np:"czym sie zamiata?" lub czym się odkurza?". Od tego tygodnia mamy przyznane "wczesne wspomaganie rozwoju". Od stycznia tego roku mówi dopiero jakieś pojedyncze słowa. Miala badany ...
  • Witam słyszałam o usuwaniu metali ciężkich z organizmu za pomocą chelatacji--mam 5-latkę,problemy z mową-----proszę o informację na ten temat----czy trzeba udać się do pediatry,są specjaliści,którzy się tym zajmują?,czy leki są na receptę czy dostępne w aptece bez,jak się nazywają takie cuda,ile kosztują,ile trwa kuracja no i czy są efekty?proszę o pomoc---

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się