magnez

(4 wyniki)
  • A ja mam problem i to chyba nie mały. Chodzi o encorton. Biore raz dziennie po 5mg od wtorku 12.10 i pojawiły sie objawy znacznie przyspieszonego bicia serca. Kołatanie tak sie nasila ze az niewygodnie funkcjonowac. Dzwonilam do lekarza i pytalam co robic to powiedzial zeby odstawic jesli mnie to męczy a zarodek jesli mial sie zagniezdzic to juz sie zagniezdził. Rany ja teraz nie wiem co robic bo bardzo zadowolony nie byl z tego ze zle zaczynam go znosic. Dziewczyny poradzcie co robic. Odstaw...
  • dziwiczyny, jak wyzej! wiecie, ze walcze juz prawie rok, teraz beta ladnie rosnie, ale caly czas mam niesamowicie napiety dol brzucha.... nie pomaga nospa, nawet dwie, ani herbatka na uspokojenie, ani nawet mala lampka wina.... boje sie, ze zrobie sobie krzywde takim napieciem macicy..... moze umiecie cos na to poradzic?
  • W tym cyklu aplikuję sobie zestaw: wiesiołek (3x po 1 tabletce), Capivit A+E medium(1x po jednej tabletce) i B complex (3x po 1 tabletce). Napiszcie co o tym zestawie "na poprawę płodności" myslicie ! Czy powinnam jeszcze do tego dorzucić np: magnez ? Czy takie witaminy mozna brać przez cały cykl czy tylko w pierwszej fazie i po owulacji przerwać ? Pozdrawiam
  • mam pytanie wiem że najpierw powinno się zrobić badania nasienia ale czy mężczyzna może brać jakieś specyfiki które pomagają w poprawieniu chłopaczków na własną ręke. Jeśli istnieje coś takiego to bardzo proszę o podanie nazwy leku serdecznie dziękuje i pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się