magnez

(4 wyniki)
  • od kilku dni zmagam się z tym. Też tak miałyście? Jestem trzy tyg na I fazie z małymi grzeszkami, 3 kg mniej.
  • Kazdego ranka od jakis 3 dni, gdy wstaje, czuje sie fatalnia, cala sie trzese, rece mi sie trzesa, mam zawroty glowy serce mi wali, ledwo stoje.wydaje mi sie ze wplywa tak na mnie ta dieta.Widocznie brakuje mi czegos, co ta dieta wyklucza.Przechodzi mi to po jakis 2 godzinach.Ale nie jest to milym uczuciem, wiec co mam robic???
  • dlaczego mnie tak boli glowa,z tyłu głowy...poza tym czuje sie ogolnie jakas bez sil, zupelnie wypruta i sflaczała:(troche mi sie tez w glowie kreci, co mam zrobic bo fatalnie sie czuje,ktoras z was tak miala?
  • moze jak bede codziennie pisac jak mi mijaja dni to bedzie mi latwiej pierwsze 2 tygodnie przetrzymac..... Dlatego stwarzam sobie swoj watek :) Zaczelam we wtorek, 10 maja. 3 dni po moich urodzinkach i po wielkim zarciu pysznyych slodkosci :) Kocham slodycze, uwielbiam niezdrowe zarelko typu pizza, lasagne i nawet na fast fooda pt hamburger mi przyjdzie ochota:) Lato idzie i nie ma zmiluj sie - trzeba wygldac.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się