Forum Zdrowie Candida
ZMIEŃ
      magnez

magnez

(9 wyników)
    • Bralam 4 ostatnie dni duze dawki magnezu (pierwsze 2 dni 500mg, nastepne dwa 300mg, po ktorych lepeij sie czulam, sen byl nieprzerywany (wczesniej zawsze bladzilam po domu po nocach), wyproznialam sie czesciej (jak w zegarku) i co najwazniejsze apetyt wilczy zostal poskromiony! Ptrzetsla rzuicac na żarcie i pochlaniac wszystko co tylko miescilo sie w diecie.Teraz jem tylko 3 posilki, bogate w warzywa, pije duzo wody z cytryna i czuje sie swietnie. Dzis mam 5 dzien kuracjii magnez...
    • Czy w trakcie diety mogą występować noc skurcze łydek. Zaczeły się od kilku dni, co noc są większe. Wczesniej takich objawów nie miałem. Przyjmuję 3 razy Cytrosept,czosnek, probiotyk, 2 x Bio-magnez, 3x1 vitaminę B compl,1 x Bodymax, 3x10 kropli olejku pchtowego, oraz 3 łyżki siemia lnianego. Co należy zmienić, lub o co wzbogacić dietę aby to mineło?
    • Dziś odebrałam wyniki. Morfologia dobra, ale Mg za mało i Ca za dużo. Bardziej interesuje mnie Wapń - czytałam w Internecie, jakie mogą być skutki nadmiaru i martwię się. Być może za duża podaż w jedzeniu. Co zrobić, żeby go wyrównać? Dodam, że kilka lek. po zobaczeniu języka, stwierdziło kandydozę. Czekam też na wyniki mykologiczne kału.
    • JA - od 5 lat ofiara candidy. Jezyk moj byl zawsze w normie, ale od roku (po wlaczeniu homeopatii) pokryl sie ostro "wlosami" (to sa takie meszkowate wloski) i gestym bialym nalotem. Poniewaz nic nie pomagalo na jezyk musialam przyzwyczaic sie do ciaglej "wykladziny" na jezorku. Czasami jakos mi schodzila z niewiadomych powodow na 2-3 dni ale zaraz wracala na cale tygodnie...(SZCZEGOLNIE POJAWIAL SIE KIEDY BYLAM GLODNA) Ale ostatnio nie mogac zasnac przez kilka nocy z rzedu zase...
    • Co sądzicie o preparatach firmy Now? Chodzi mi np. o Goldeseal root (Gorzknik kanadyjski) i Cats claw (koci pazur). Brał ktoś może?
    • mam pytanie kupiłem spiruline bardzo polecaną przy leczeniu candidy ale na opakowaniu wyczytałem ze w skład tabletki oprócz spiruliny wchodza jeszcze: Fosforan diwapniowy , kwas stearynowy , stearynian magnezu , amorficzny dwutlenek krzemu -- czy te dodatkowe substancie nie będą stanowiły pożywki dla grzyba ewentualnie utrudniały proces leczenia candidy ?
    • Jestem ciekawa czy komuś przydarza sie coś podobnego... Od jakiś 2 miesięcy (raz na jakiś czas) budzę się w nocy z tak potwornym skurczem w górnej częsci łydki że nie mogę długo zasnąć ponownie. Ból budzi mnie z głębokiego snu albo przerywa sen i jeszcze w półśnie robię szybki, intensywny automasaż bo inaczej wyłabym z bólu. Myślę, że nie powinno mi brakować magnezu bo biorę preparat witaminowy Maxivit, gdzie on występuje. Dlaczego tak się dzieje? Jak sobie z tym radzić?
    • Chlorella

(10)
      Braliście? Jak to się stosuje i czy jest skuteczne. Biorę teraz citrosept, Pau d'Arco, Colon C, probiotyki. Co mogę zastąpić chlorellą?
    • Co bierzecie na uspokojenie,stres? Skutecznego. Jestem na początku leczenia ale czasami mam bardzo silne reakcje nerwicowe, a nie chce brac chemicznych uzalezniajacych lekow, ktore i tak nie wiele pomagaja Dzieki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się