Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

malediwy

malediwy

(50 wyników)
  • Planujemy z mezem Malediwy. Troche na ten temat juz poczytalam, ale po przeczytaniu innych watkow na ten temat, mam pytanie - ktos napisal, ze byl podczas pory deszczowej i nie preszkadzalo mu to tak bardzo. Czy moglby sie wypowiedziec szerzej, kiedy byl i ile tego deszczu jest. Biore pod uwage tez wyjazd samodzielny i co do hoteli i cen mam rozeznanie, natoamist, czy ktos sie orientuje w cenach lotow. W przewodnki przeczytalam, ze Srilankan Air sa niskie ceny, ale ceny to okol...
  • Malediwy

(5)
    Witam serdecznie może się powtórzę ale prosze o radę (bo nie znam zbyt dobrze angielskiego żeby odczytywac z zagranicznych stron) kiedy lepiej wybrać się na Malediwy żeby nie trafić na porę deszczową. Wybieramy się na tydzień i nie chciałabym żeby kilka dni było wycięte przez deszcz. W grę wchodzi lipiec i wrzesień. Będę wdzięczna za tę cenną wskazówkę jakr również inne przydatne do tej podróży.
  • czy trzeba sie szczepic lecac na malediwy?
  • Czy ktoś był w którymś z powyższych miejsc indywidualnie i może podpowiedzieć czy warto tam wybierać się indywidualnie, czy lepiej z biurem podróży? pozdrawiam Katarzyna
  • Malediwy

(5)
    Poradżcie prosze jaki hotel wybrać: Sun Island, Kuramathi czy olhuvell?? Czy opcja all jest warta swojej ceny, czy tez lepiej dokupić ją na miejscu a może wręcz płacic za wszystko na bieżaco(nie jestem osobą szczególnie "trunkową") a wiem, że to ceny alkoholi sprawiają , ze potrzebna jest niezła kasa. jeśli macie jakies spostrzeżenia to poproszę o rady:))
  • Gdzie bardziej warto pojechac? Chcemy pojechac w podróż życia i nie możemy się zdecydować czy wybrać Malediwy czy Seszele? Może wy pomożecie nam w wyborze, może ktoś był na jednych i drugich wyspach i ma prównanie. Z góry serdeczne dzieki
  • Witajcie, Czy ktoś z Was będąc na Malediwach, Seszelach lub Mauritiusie zajmował się wędkowaniem? A może choć widzieliście maniaków próbujących łowić z plaży lub brodzących z wędką? A może wiecie na pewno, że jest to zabronione? Wiem, że są tam organizowane rejsy na połów dużych ryb oceanicznych (tego też chciałym spróbować), ale mnie interesowałoby głónie łowienie metodą muchową na wodach przybrzeżnych... Pozdrawiam, Paweł
  • Czy był ktoś na Malediwach po tsunami ? Czy bardzo ucierpiały ? Jak wygląda tam teraz krajobraz ? Czy warto tam jechać w tym roku czy lepiej poczekać.
  • Lecę 19.09 będzie lało? no bo niby ten monsun deszczowy do sierpnia...
  • Witam, Poszukuję miejsca na wypoczynek w lutym w gorącym klimacie i z dala od zgiełku dużego miasta i ogromnych hoteli. Czy znacie jakieś domki bungalowe np. na wodzie? Mile widziane Bali, Dominikana, ew. Kuba, Malezja. Najważniejsza jest piękna plaża i ograniczona ilość turystów. Ktoś poleci jakieś ciekawe miejsce które odwiedził? mk
  • Planujemy wybrac sie na wakacje 14 dniowe na Malediwy ale w dalszym ciagu nie jestesmy zdecydowani na jaka z wysp / resortu. Czy ktos moglby nam doradzic, chodzi o wakacje nad piekna plaza, spokojne miejsce, nurkowanie przy rafie, oraz inne sporty wodne np.windsurfing itd.....czy znacie jakies biura turystyczne gdzie warto i bezpiecznie mozna wykupic takie wakacje, czy moze lepiej byloby samemu na wlasna reke zoorganizowac takie wyjazd?.... jezeli tak to gdzie, na jakich stronach?...
  • Czy ktos z Was lecial z TUI na Malediwy? Jesli wylot jest z Warszawy, czy mimo to jest stop we Frankfurcie? Jakie sa samoloty i ile trwa lot? Dzieki za wszystkie info.
  • czy jest tak jak na fotkach reklamujacych?interesuje mnie to miejsce czy ktos moze napisac swoje doswiadczenia z tego miejsca?czy faktycznie woda taka blekitna wresz przezroczysta, czy piaseczek sliczny i z jakim biurem najlepiej sie tam wybrac zeby bylo solidnie ale za rozsadna cene, slyszlem ze najlepiej z biur turystycznych z niemiec gdzie oferty sa tansze nawet o 1 tys zl i wiecej.
  • Czym różnią się te piękne wyspy, jakie są długości lotów i co warto wybrać? Patrząc na zdjęcia Malediwy wydają się podobne do Bora Bora ....piękna woda, hotele na wodzie...czy zatem warto lecieć 10 godzin do USA i potem znów 10 na Bora Bora czy lepiej wybrać Malediwy? A Seszele? Mauritius? Czy ktoś był w tych miejscach i może je porówać?
  • Planuje wyjazd na Malediwy właśnie w drugiej połowie kwietnia, ale zastanawiam się czy to jest jeszcze dobra pora na wyjazd w tamte rejony? Czy ktoś był tam własnie w takim okresie? jeśli tak to proszę o info co do pogody w tym czasie. Dzieki
  • Czy ktoś był na Malediwach? Jeżeli tak to czy mógłby coś skrobnąć?Z góry wielkie dzięki.
  • Malediwy

(4)
    Kto byl? Gdzie najpiekniej? Jakie sa plaze? Itd. itdp. Bede wdzieczna za wszelkie info.
  • malediwy

(37)
    moja dziewczyna ciagnie mnie straszliwie na Malediwy , ona nurkuje ja nie i jakos mnie to nie ciągnie , poradzcie co ja tam moge ciekawego robic?
  • Pojawily sie ciekawe oferty na Maledivy juz za 500 euro z niemiec. Normalne ceny jak pamietam siegaly 1000 euro wzwyz. Czy warto jechac na 7 dni a najwazniejsze pytanie z jakimi kosztami musze sie liczyc na miejscu.
  • ?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.