Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      mam katar

mam katar

(3 wyniki)
    • Moja córka dzisiaj w nocy zaczęła chrapać, z doświadczenia wiem ze gdy zaczyna chrapac to za dwa dni bedzie chora tzn. katar, kaszel, temperatura. Czy ja moge jej juz dziś podac krople L-52 chociaz jeszcze nie ma kataru i nie kaszle ( ale na pewno w ciągu dwóch dni bedzie)czy musze zaczekac az choroba sie zacznie z " wszystkimi dodatkami? Mam w domu jeszcze Echinace w tabletkach i czy moge je podawac razem z L-52? Kupilam kiedys w sklepie zielarskim syrop ziolowo- witaminowy IMMUN...
    • k
    • Jeżeli można - proszę o pomoc Boję się strasznie, że tym razem mój biedny przedszkolak znów zacznie wpadać w antybiotyki. Wieczorem chrypa i lekki ból gardła. W nocy nad ranem zaczęła pokasływać. Ewidentnie krtaniowo, poszczekiwać. Gorączki nie ma, kataru nie ma. Cały dzień chrypa i krtaniowy kaszel. Kaszlu nie jest na razie strasznie dużo. Wieczorem nasilił się. Zaczęła co chwila pokasływać i mówiła, że boli gardło jak przełyka. Nie wiem, czy wystarczająco dobrze opisałam. Bard...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.