mamy

mamy

(2458 wyników)
  • Mam dwie sprawy, ktore mnie klada na lopatki:) mam wloczke i chce cos z niej zrobic wiec przegladam mnostwo gazet, ksiazek ktore posiadam no i oczywiscie siec.I nie trafiam na opis taki ktory moglabym zrobic w zgodzie z posiadana wloczka, a mam jej trrooche/ nie zgadza sie ilosc wloczki w motku/ a gazety swoje.Powiecie zrob probke -no oczywiscie.Ale tak mi sie marzy, aby te wszystkie proponowane w gazetkach wloczki byly dostepne u nas.W naszych pasmanteriach czysz nie byloby prosciej ,"...
  • Swego czasu kupilam na allegro wloczke alze puffy we wscieklym melanzu roz-nieb-zolty oraz ciensza alize puffy fine w kolorze wscieklego rou. Kupilam malo z mysla o narodzonej coreczki, ale nie mialam pomyslu i przelezala w worku, Teraz cora strasznei chce zeby jej zrobic cos tej wloczki ale nawet na kamizelke mam za malo :( Na Allegro nic nie ma, w pasmanteriach tez nei znalazlam :( Moze komus sie kurza gdzies w kacie takiw wloczki. Odkupie pare motkow :)
  • jakw tytule, zeby nie zginal i zeby kazdy wiedzial, ze czekamy an zgloszenia. forum.gazeta.pl/forum/w,15333,109567979,109567979,startuje_Secret_Pal_6_.html
  • Dziewczyny pomóżcie mi ! Robię rączki do torebki (spiralne) i mam to club.osinka.ru/topic-54910?p=2367588&highlight=#2367588 no i robię ,patrząc na filmik i wychodzą mi proste " oczka" nie ma takiej spirali ,nie wiem w czym tkwi haczyk,potrzebuje rozjaśnienia umysłu , siiedzę trzeci dzień i nic...
  • Bardzo proszę o pomoc, dotarłam już bardzo daleko a utknęłam na edging chart 1 na 7 rzędzie gdzie są dwa narzuty obok siebie. Jak się je przerabia i co w następnym rzędzie? Czy to mają być dwa oczka czy jedno, bo jak dwa to jak je zrobić? Serdeczne dzięki za pomoc
  • Czy ktoś ma może ten wzór szala? www.ravelry.com/patterns/library/twilight-shawl bo coś nie potrafię nigdzie znaleźć, nawet na tych oryginalnych stronach gdzie powinien być, to go nie ma... Poratujcie, dobre kobiety :).
  • Czy ktoś z Was wie, co to ma być? Chciałabym zrobić wzór ażurowe węzełki z książki "Oczka zwykłe i niezwykłe". W części z opisem oczek nie ma nic o oczkach lewych nawiniętych. Opis leci tak: Rz. 1 - oczka lewe Rz.2 - o brzegowe, 1 o lewe, *5 o lewych potrójnie nawijanych, 1 o lewe zwykłe*, 1 o brzegowe Rz.3 1 o brzegowe, *1 o prawe, spuścić nawinięcia z 5 oczek (tj. przenieść 5 nawiniętych oczek z lewego na prawy drut, spuszczając jednocześnie nawinięcia, następnie przełożyć je znów na ...
  • dziewczyny kochane, ostatnio "rzuciły mnie na kolana" filcowe torebki. O filcowaniu mam blade poęcie, więc nie będę nawet próbować. Wynalazłam jednak w sieci pomysł na filcowanie torebek robionych na drutach. Przeszukałam mnóstwo stron i chyba znalazłam najbardziej odpowiednią dla siebie. Na drutach robiłam sporo ale bardzo, bardzo dawno temu, gdy nie było dostępu do wzorów po angielsku i nie mam żadnego doświadczenia w czytaniu ich opisów. Wydawało mi się, że moja znajomość teg...
  • Zapragnęłam wydziergać sobie sweterek w kolorze jagodowym, lekki letni czy cieplejszy jesienny - nie ma znaczenia, byle jagodowy. Podpowiedzcie proszę, które włóczki występują w tym kolorze. Będę bezgranicznie wdzięczna (i szczęśliwa).
  • właśnie zamierzam wrobić moją ciotkę w kupno dla mnie książek drutowych (w Ameryce). poleć coś proszę.
  • Drogie Dziergaczki, robie na drutach od niedawna. Po szlach, szliczkach i chustach, przyszedł czas na pierwszy sweterek. Wybrałam sobie taki wzór: www.classiceliteyarns.com/pdf/WBBScallopLaceCardi.pdf Wydaje mi się, że rozumiem to, co jest napisane, jednak mam problem z wprowadzenie go w życie. Stąd moje pytanie, czy któraś z Pań miała już na drutach ten wzór i mogłaby mi w trzech słowach napisać, jak się zabrać do tej roboty? A może w necie jest gdzieś dostępne tłumaczenie? Co pra...
  • Co zrobic zeby czapka nie "gryzla"? Prosze o rady.
  • Witam Mam pytanie, może będziecie wiedziały, czy ten sweterek jest szyty na bokach, to znaczy chodzi mi na rękawach? czy jet przerabiany na okrągło? A może ktoś ma po polsku schemat? Z góry dziękuję. Pozdrawiam radikal.ru/F/s55.radikal.ru/i148/0903/3a/4626ec058345.jpg.html
  • Witajcie. Znów chodzi mi nowy pomysł po głowie... chciałabym swojej córce zrobić pelerynkę do komunii. Tak sobie myślę, że bylaby to też dla niej fajna pamiątka. Tyle, że nie wiem jak... począwszy od tego jaki wzór, który byłby w miarę łatwy i ładny, z jakiej włóczki, czy himalaya kasmir byłaby dobra, ile bym jej potrzebowała? Czekam na Wasze wsparcie. POzdrawiam, Ania
  • Jutro jedziemy przez Częstochowę, dokładnie obok sklepu Inter-foxu. Mąż ma wogóle plan zostawienia mnie tam na 2 godziny i spokojnego załatwienia innych spraw ;) Kupić mogę włóczek w rozsądnej cenie, ale w ilości trochę większej niż zazwyczaj :))))))))) Tyle że nie wiem co kupić... Po naoglądaniu się włóczek na ich stronie zgłupiałam totalnie i nie wiem co chce... no poza jednym motkiem zielonej Oliwii na beretkę... Poradźcie mi proszę co warto kupić, bo skończę jak ten osiołek z wiersza i wy...
  • czy ktoś robił z tej włóczki? Ma opinię b. wydajnej. A mam z niej zrobić sweterek dla rocznego dziecka. Ma być z 3 kolorków i nie wiem ile włóczki zamówić. Oryginalny przepis mówi o włóczce Phildar Phil soft 3 1/5, 2 motki koloru bazowego i po 1 z dodatkowych kolorów. Druty 3 i 3,5 a do Rozzetti polecane jest 3,75 -4,5. pozdrawiam Mampka
  • Witam wszystkich! Kupiłam na allegro śliczną włóczkę melanżową, bardzo kolorową i aż mnie swędzą paluszki, żeby juz zacząć robotę, ale nie mam pomysłu!!! Podsuńcie mi coś, proszę. Włóczka jest dość cienka (na druty 3,5), różnokolorowa, więc chyba najlepszy będzie ścieg gładki, ale co dalej? Cos tak mi chodzi po głowie, że może zrobić jakimś wzorem zakończenie rękawów i dół swetra, ale jakim? Co pod szyją? Wiem tylko, że nie golf. A sweter jaki - prosty, czy dopasowany? Nie wiem, ...
  • Włóczka jest w już w każdym kącie mieszkania, nie ma gdzie usiąść, tymczasem mój pan pozwolił mi dokonać kolejnych zakupów:-D Bo popłakałam mu się w słuchawkę, że kończy się promocja w internetowej Dianie i potem już sobie nic nie kupię... Utargowałam 0,6kg:) Ale mnie chyba wyrzuty sumienia zjedzą na podwieczorek... :) Mam pytanie: widziałyście gdzieś na żywo ten kolor Liwii? www.wloczki.pl/cgibin/shop?info=001008&sid=6b532484 Bardzo mi się podoba, a nie wiem, czy mnie na żywo nie zas...
  • Coś mam problem z przodem coś mi to nie pasuje, zaczęłam ale jeszcze jest czas by spruć .... ma może ktoś przód na sweterek kopertowy, po polsku ? Przód prawy:nabrać odp.32/34/36 oczek na druty 6 i przerabiać tak jak plecy czyli spuszczamy po 1 o z dwóch stron 4 razy. Wszystkie dodawania i zdejmowania oczek robimy z lewej strony ( w lewym przodzie z prawej strony robótki). Teraz uwaga! Mimo wcześniejszego zapisu w poprzednim zdaniu , z prawej strony robótki dodajemy 1x5oczek, w nast...
  • Witam, miałam w domu dwa wełniane (100%) swetry. Sprułam je, nawinęłam na kłebki i zastanawiam się co dalej zrobic. Wełna jest bardzo ładna, ale teraz bardzo pozaginana. Chciałabym ją wyprostować przed robienie. Podzielcie się swoimi sposobami jak postępujecie z takim "odzyskiem" Jak nawinąć to na motki? Czy to mam uprać? W czym? Jaka temperatura? Jak ją rozprostować? Co zrobic, by była puszysta? Z góry dziękuję za pomoc

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.