mamy

mamy

(2458 wyników)
  • wczoraj stałam się posiadaczką pięknej maszyny ADA, prawie nówka i opanowałam wzory zamieszczone w książce na tyle aby móc już coś zrobić, ale niestety nie wiem gdzie szukać :) czy ktoś posiada takie wzory i mógłby się podzielić? byłabym wdzięczna :)
  • zdjecia

(4)
    Chce dodac swoje robotki na fotoformu i juz mi sie to udalo z jednym zdjeciem-najprawdopodobnie przypadkowo.Pomocy ...
  • Jaka jest w użyciu i po praniu, bo interesują mnie kolory a ma być z niej koc pozdrawiam
  • Witam, Przepraszam, że zawracam głowę takim banalnym pytaniem, ale chyba mam jakąś blokadę myślową. Próbuję i próbuję i ciągle mi brakuje oczek. Opis wzoru brzmi tak: 3 o.p.,1.przeciągnąć przez 2.i 3.o.,1n, Pytanie brzmi, które oczko z kolei mam przeciągnąć przez dwa poprzednie??. Bo kombinuję i kombinuję, ale ciągle z 16 wyjściowych oczek próbki wychodzi mi 12 w następnym rzędzie, a powinno być 16. Z góry dziękuję za pomoc.
  • do tych bluzeczek? show.7ya.ru/private-showphoto.aspx?RubrID=32915&PhotoID=242924&ob=0 show.7ya.ru/private-showphoto.aspx?RubrID=32915&PhotoID=242921&ob=0
  • dzien dobry. zaczne od prosby: robie dyplom na asp - projektuje katalog pasmanteryjny, glownie wloczki i akcesoria, i mam kilka pytan: 1/ czy uwazacie ze taki katalog, skierowany do indywidualnych klientow, nie sklepow (np. mysle o sprzedazy wylylkowej) jest potrzebny? zaznaczam ze nie chodzi o katalog konkretnej firmy, tylko np. sieci sklepow... 2/ czy umieszczanie w takim czyms probek wloczek nie byloby przesada? ale kurcze jak tu kupic cos nie znajac prawdziwego koloru i nie mogac p...
  • potrzebuje instrukcji obslugi do maszyny dziewiarskiej "moda". znioslam ze strychu i byl niezly ubaw, tzn. Lukaszek mial ubaw, az dostal w tylek i nauczyl sie nowego slowa "pipamam" - przepraszam. Pozdrawiam Ania-- Mój Kakaszek, mamusine serduszko. Moja druga połówka choruje - moje forum Naucz się dziękować, a zrozumiesz - czasem działa
  • Witam! jak w temacie, doradźcie która włóczka będzie lepsza na sweter zimowy (jesienny).skład mają taki sam , długość motku podobną , więc grubość ta sama.To którą wybrać? pozdrawiam
  • Robię szal KIRI z angory RAM - i do zamknięcia oczek zabraknie mi jakiegoś metra włóczki :( Jak myślicie, dałoby się zastąpić ją po prostu grubą i mocną nicią do szycia? Nie uśmiecha mi się kupowanie (zresztą gdzie - moja pasmanteria już nie ma tej włóczki, a tylko oni w mieście ją mieli) całego motka dla tego metra :(
  • czy wrabiając np. renifera - jego wzór mam kształtować tylko na prawej stronie roboty a lewa ma iść tak jak oczka schodzą (w takich kolorach) - nie jestem pewna czy dobrze napisałam o co mi chodzi? Ale może ktoś zaskoczy.
  • Szukam ładnych wzorów ze schematami dla niemowląt. Czy ktoś ma takie cuda?
  • Chcialabym zrobic sobie sweterek z kimonowym rekawem. Cos w takim stylu: www.allegro.pl/item951260817_nietoperz_kimono_golf_swetr_swetry_japan_style.html Gora ma byc na szydelku, dol i golf na drutach. Jaka wloczke byscie polecily? Spodobala mi sie himalaya mercan ( www.allegro.pl/item946414509_wloczka_himalaya_mercan_akryl_jasno_szara.html) ale nigdy w zyciu jej nie dotykalam i nie mam pojecia jak wyglada. Co o tym myslicie?
  • Podczytuję Was od jakiegoś czasu:-))) Na drutach nauczyłam się robić od mamy, wiecie, były "ciekawe" lata osiemdziesiąte, a kilkunastoletnia uczennica miała ochotę ubrać czasem coś innego od szaro-burej oferty ówczesnych sklepów. Potem było dłuuuga przerwa, niby lubię coś tam sobie podłubasić, ale jakoś tak wydawało mi się, że drutowaniem to już tylko siwe babuleńki się parają. No i ten ciągły brak czasu! Aż tu nagle kiedyś weszłam na fotoforum...i jakie zdziwko! Nie dość, że kupa...
  • Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Szukam w sieci miejsca, gdzie mogłabym zamówić sweter z konkretnym wzorem z przodu. Wydaje mi się, że przekopałam już sporo stron, i niestety nic godnego uwagi nie znalazłam. Więc w końcu przyszłam tutaj i liczę na Waszą pomoc. Może jest Wam znany taki serwis? Szukałam w archiwum, niestety znalazłam tylko dwa wątki dotyczące robienia czegoś na zamówienie, oba zarchiwizowane - dlatego zakładam nowy. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Bardzo m...
  • czy jakas dobra duszka moze mi to przetlumaczyc z angielskiego. niestety w slowniczku robotkowym nie znalazlam takich zwrotow... selv st take yo 2 on needle, sl foll 5 sts pwise, thereby drop acc yos of prev row, pull sts evenly and place on left needle again, then work sts k tbl, take up 2 new yos on needle = 5 sts bede bardzo wdzieczna za pomoc pozdrawiam Iwona
  • Dziewczyny, szukam wzoru na takie bolerko www.ravelry.com/projects/Lilia/little-jive Nie chodzi nawet o ten konkretny wzór, a o kształt, czyli okrągły dekolt, guziczek i zaokrąglone dołem przody. Kupiłabym nawet ten wzór, ale niestety nie ma możliwości kupna on- line pliku pdf. Bolerko jest nam potrzebne do sukienki na dużą rodziną imprezę w długi weekend. Fora robótokowe kocham za to, że ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto bezintersownie pomoże, no co i ty razem liczę ;-))
  • Mam dwie sprawy, ktore mnie klada na lopatki:) mam wloczke i chce cos z niej zrobic wiec przegladam mnostwo gazet, ksiazek ktore posiadam no i oczywiscie siec.I nie trafiam na opis taki ktory moglabym zrobic w zgodzie z posiadana wloczka, a mam jej trrooche/ nie zgadza sie ilosc wloczki w motku/ a gazety swoje.Powiecie zrob probke -no oczywiscie.Ale tak mi sie marzy, aby te wszystkie proponowane w gazetkach wloczki byly dostepne u nas.W naszych pasmanteriach czysz nie byloby prosciej ,"...
  • Swego czasu kupilam na allegro wloczke alze puffy we wscieklym melanzu roz-nieb-zolty oraz ciensza alize puffy fine w kolorze wscieklego rou. Kupilam malo z mysla o narodzonej coreczki, ale nie mialam pomyslu i przelezala w worku, Teraz cora strasznei chce zeby jej zrobic cos tej wloczki ale nawet na kamizelke mam za malo :( Na Allegro nic nie ma, w pasmanteriach tez nei znalazlam :( Moze komus sie kurza gdzies w kacie takiw wloczki. Odkupie pare motkow :)
  • jakw tytule, zeby nie zginal i zeby kazdy wiedzial, ze czekamy an zgloszenia. forum.gazeta.pl/forum/w,15333,109567979,109567979,startuje_Secret_Pal_6_.html
  • Dziewczyny pomóżcie mi ! Robię rączki do torebki (spiralne) i mam to club.osinka.ru/topic-54910?p=2367588&highlight=#2367588 no i robię ,patrząc na filmik i wychodzą mi proste " oczka" nie ma takiej spirali ,nie wiem w czym tkwi haczyk,potrzebuje rozjaśnienia umysłu , siiedzę trzeci dzień i nic...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.