Forum   mariusz kamiński

mariusz kamiński

(164 wyniki)
 • czy nowy premier Kaczyński zaproponuje mu to stanowisko?
 • Zamknac ich w tej klatce w Kiejkutach i klucz wyrzucic.
 • www.youtube.com/watch?v=i_CFv2dvA44&feature=player_embedded
 • ... które już od dawna powinno siedzieć okrakiem nad Ministerstwem Transportu i Ministrze Nowaku. Ja bym wolał, żeby te zegarki zostały wręczone przez agenta CBA kilka lat wstecz, bo w jaki sposób informacja o nich dotarła do dziennikarza Wprost nie mam zupełnie pojęcia. [i]W pierwszym artykule o Nowaku Wprost wspomina jeden z rządowych kontraktów Cam Media, na kwotę 34 miliony wyłożone przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych za zarządzanie wszystkimi konferencjami w ramach polskiego prz...
 • Mariusz Kamiński - poseł PiS. Pytany o to, że PO nie wyklucza także pozwów przeciwko politykom PiS, powiedział: - Oczywiście mogą sobie straszyć politycy PO. Oni coraz częściej straszą prawie że wszystkich i każdego - straszą kibiców, polityków, wszystkich, którzy mają inne zdanie i śmią formułować jakieś pytania. - [b]Bo tak naprawdę to, o czym rozmawiamy, to są pytania. Ja pytam, jak jest? Czy PO korzystała z brudnych pieniędzy, czy nie korzystała? [u]Przecież nie twierdzę, że korzys...
 • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9388324,Kluzik_Rostkowska__Wzywam_Kaczynskiego_do_debaty_.html Przyrównanie PiSu do Los Angeles Lakers jest dość komiczne, zwłaszcza w wykonaniu Mariusza Kamińskiego, n-tego kapciowego prezesa. W PiS toczy się śmiertelna walka o miejsca na listach wyborczych. Słychać charkot. Przydupasy prezesa wychodzą ze skóry, aby zaprezentować jak najwięcej chamstwa, sądzą bowiem, że zwiększy to ich szansę znalezienia się na wysokich miejscach na tych listach. ...
 • I bardzo dobrze, bo gosciu w zywe oczy kłamie, ze nie naginał prawa! Powinni też jeszcze raz sprawdzić legalność namawiania do popełnienia przestępstwa przez amanta Tomka! www.tvn24.pl/sedzia-ze-sprawy-dr-g-zlozy-zawiadomienia-ws-falszywych-zeznan-i-przekroczenia-uprawnien-przez-cba,298318,s.html
 • który sfingował aferę gruntową i był autorem rozpadu koalicji PiS-Samoobrona, Młodzieź Wszechpolska (za co mu z całego erca dziękuję) żąda, żeby ujawnić wszystkie dowody a rozprawy powinny toczyć się przy drzwiach otwartych,bo tam sa same kwiatki, i społeczeństwo powinno wiedzieć jak najwięcej o ówczesnej patologii w służbach. Rozumiem, że w tej sprawie wszyscy od prawa do lewa możemy się z panem Mariuszem zgodzić. Kto nie jest za odtajnieniem?
 • by dopiero mieli co robić. Całe CBA z agentem Tomkiem na czele by sie zajęło pięcioma złotymi Pani Gronkiewicz Waltz! Oj by się dopiero działo, wszak to dziś w Polsce temat polityczny nr1. Ja osobiscie uważam, ze prezydent Warszawy chcąc skontrolować park na terenie swojego miasta biletu nie musiała kupować, a strażnik był po prostu albo zwyczajnym idiotą, albo nie wie kto jest prezydentem tego miasta, czyli właściwie to jedno i to samo.
 • Touché!
 • Chce znów stanąć na czele tej instytucji i znów jako...bezpartyjny! Ten to ma tupet. ps. To nie jest wątek religijny, ani o Euro 2012
 • gdyby wszystko potrwało kilka miesięcy dłużej, ani chybi pojawiłby się przaśny Robespierre oskarżający na-skalę-naszych-możliwości Dantona. Wtedy w ruch poszłyby takie kryptonimy jak Ciepły, Misiaczek, Przytulanka, Słodziak, Króliczek itd.
 • [sonda=(WIERZYSZ MU?)] [*]TAK [*]NIE [*]nie wiem [/sonda]Mariusz Kamiński z PiS - członek sejmowej komisji śledczej do zbadania sprawy Olewnika podkreśla, że podczas przesłuchania Janusz Czerwiński zasłaniał się niepamięcią. Poseł dodał, że jego zeznania będą jeszcze weryfikowane.
 • Bardzo mnie Pan zawiódł. Obserwowałam Pana od dawna i miałam nadzieję, że PIS pójdzie kiedyś za Panem, że będzie to inna droga niż Jarosława Kaczyńskiego. Dobrze się Pan zapowiadał. Ale niestety wczoraj powiem - dał Pan d... Po chamsku zaatakował Pan premiera, po prostacku, bez kultury, w stylu najgorszych PISiorów. Jak Panu nie wsyd ?
 • Specjaliści dziwią się, że WSA orzekł, że Kamiński nie był funkcjonariuszem? Już w zeszłym roku pisałem, że to wynika z ustawy o CBA. Nie mógł sam się mianować.
 • Pieprzył trzy po trzy o karze śmierci. Jak go zapytano na przykłąd jak wykonywać tą karę, kręcił inie chcąc odpowiedzieć na proste pytanie. Niech "oni" skazanego zabiją. To jest typowe. Żaden PiSowski polityk nie chce tego powiedzieć, a musi to być w ewentualnej ustawie, którą ten facet będzie głosował. Tu chodzi o co innego. Kaczor śni o władzy takiej jaką ma Łukaszenka i chce mordować swoich przeciwników, On dyszy żądzą mordu na politykach PO za urojoną winę za śmierć brata. A głupki z je...
 • A czy pan Mariusz Kamiński kiedykolwiek opuścił PIS?
 • Skoro "zatajanie" nazw pożyczkodawców jest procederem tak podejrzanym i dwuznacznym, nie byłoby źle gdyby Mariusz Kamiński prześwietlił dokładnie członka władz PiS-u, sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta i kandydata do europarlamentu, Michała Kamińskiego. Wyborcy muszą przecież wiedzieć, czy ten pan nie jest jakimś geszefciarzem spod ciemnej gwiazdy.
 • Pod warunkiem wszak zreformowania słuzb w sposób apolityczny w interesie przede wszystkim obywateli i Państwa Polskiego w drodze ponadpartyjnego porozumienia. Nie wiem czy to jest mozliwe. Jesli nie zrobi tego ten sejm to powinien to zrobic nastepny.

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.