markowa

markowa

(31 wyników)
  • Jestem ciekawa,czy kupujecie polskie markowe torebki np Batycki czy Wittchen? Ja mam jedną Batyckiego (a właściwie Batyckiej),natomiast fajna jasna torebka Wittchen po 2 tygodniach używania rozwaliła się tzn naderwały się uszy.Właśnie wczoraj po 2 tygodniach reklamacji zwrócili mi kasę i mam zamiar wyruszyć na poszukiwanie nowej.Tylko co kupić?
  • Moze jesteście zainteresowane kosmetykami firm ( dior, lancome , givenchy itp..) po niższych cenach to prosze pisać - Edyta
  • mam cere mieszana, przed trzydziestka co moglybyscie polecic?? a jakich kremow same uzywacie???
  • Co o nich sadzicie? Moje spostrzezenia sa nastepujace: niektore produkty Rossmanna sa naprawde dobre, linia Babydream ma rewelacyjne sklady, Dla Biedronki i Plusa produkuje Tolpa i PharmaCF. Niektore kosmetyki maja lepszy sklad niz firmowe produkty jak Nivea czy Garnier, inne kosmetyki to identyczne produkty jak firmowe, ale sygnowane inna nazwa (np. balsam Natea=Venus, plyn do higieny intymnej Femi=Venus). Uwazam, ze jakby wiecej osob patrzylo na sklad, a nie na nazwe i firme, to...
  • Gdzie w Warszawie mozna oddac (a najlepiej sprzedac za grosze) uzywane ubrania mlodziezowe w dobrym stanie? Czy sa jakies sklepy z uzywana odzieza / komisy, które to przyjma? Bylam już w dwoch, ale mowia, ze nie przyjmuja (nawet nie chcieli obejrzec). Może ktoras z Was zna cos, nawet pod Warszawa, moglabym się przejechac, gdyby tylko chcieli przyjac. Czesc już wrzucilam do tych pojemnikow PCK, ale mam sporo fajnych sztuk, za które chcialabym dostac te pare groszy. Czekam na info. ...
  • Wlasnie ktos troche mi przygadal nt mojego sposobu ubierania sie do pracy:-( Stwierdzl ze na moim stanowisku musze byc naprawde dobrze ubrana. Jak ja wiec sie ubieram? - zle? Do pracy zakladam najczesciej spodnie (z materialu, w kant) i bluzke koszulowa lub kostium: spodnie i zakiet lub spodnica + zakiet... sa to typowo biurowe stroje. Fakt ze mam ich niewiele i starcza mi wariacji ciuchowych na tydzien i w nastepnym tygodniu znow chodze w tych samych zestawach. Czy to zle? Ten kto...
  • Witam, jakie jest Wasze zdanie na ten temat, tzn. ile czasu powinny być wyczuwalne, żeby nadać im miano trwałych? Pozdrawiam
  • Stadion

(7)
    Dziewczyny - czy tam kupujecie? Ale bez ściemki! Moja kumpela - że tak powiem "na poziomie", robi tam od czasu do czasu niezłe zakupki. Mówi,że trzeba znać miejsca, gdzie mają markową odzież. Kupuje tam tez perfumy (chyba jakieś "lewe", ale oryginalne testery). Ja byłam tam po jej namowach dwa-trzy razy i niestety nic nie znalazłam. Strasznie się umęczyłam-syf, tandentka itp. Nic ładnego i nie wiem czy nawet jeśli cos "markowego" bym znalazła, to czy na pewno oryginał? Śmiem wątpić...
  • Ostatnio w Tv pojawiła sie reklama w/w perfum (w kazdym razie wczesniej jej nie zauwazalam). I pomyslalam sobie, ze skoro je reklamuja to marka nie jest taka najgorsza (?) a szczerze mowiac jeszcze nigdy ich nie uzywalam (nawet nie "spotkalam" ich w drogeriach). Teraz zastanawiam sie nad ich kupnem w postaci prezentu dla siostry. Warto? Ile kosztuja tak "pachnidelka"? Chodzi mi gl. o to czy zapachy Bi-Es nie zaliczaja sie do tych z rynkowych straganow. Z gory dziekuje za odpow...
  • czy to dyskwalifikacja? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10092&w=4535327&a=4543560&w=4535327&a=4543560
  • To pytanie jest raczej do tych niższych Forumowiczek! Jakie i gdzie dżinsy lub inne spodnie kupujecie? Zwłaszcza w Poznaniu. Z długości 30 dla mnie sensowne są tylko Wranglery, reszta jest po prostu za długa, albo wcale nie mają w ofercie długości 30. Co za dyskryminacja!!! Głównie chodzi mi o rozszerzane nogawki. Dodam, że biodra też mam normalne, a nie "jak dojrzewający chłopcy", więc problem zakupu spodni jest dość skomplikowany. jak to u Was wygląda? Moze coś doradzicie, ...
1 2 następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.