marsa

marsa

(5 wyników)
  • Czy u kobiety ważna jest pozycja wenus czy marsa do tego by obadac zgodność partnerską? w wielu publikacjach czytam że wenus (musi się zgadzac z marsem u faceta), a w niektórych że mars - jest ważny u kobiety. Więc jak to jest? Za drwiące komentarze z góry dziękuje.
  • co to oznacza dla cech osobowosci??
  • mam pytanie co oznacza pluton w XII domu, w skorpionie do tego w koniunkcji( czy jakos tak)do ascedentu (ktory jest wlasnie w skorpionie), poza tym w kwadraturze do marsa i sekstylu do neptuna ? bo ja nie bardzo to rozumiem ;- ).czy mozecie mi pomoc, dzieki
  • Mam Marsa i Jowisza w Skorpionie a znak mam w PANNIE,CZY TO znaczy ze po czwsci jestem skorpionem?
  • Na samym wstępie chce zaznaczyc że jestem tutaj przz przypadek i do końca nie wiem na jakiej zasadzie i jakie pytania powinno sie tutaj zadawać jesli robie cos nie tak to z góry przepraszam. Moja prośba skierowana jest do jakiejs wrózki albo raczej osoby która umie stawiać karty i pofatygowała by sie żeby mi powróżyć. Ja sama nie umię raz próbowałam ale takie bzdury wychodza że lepiej za to się nie biorę. Najbardziej bym chciała wiedzieć jak w najblizszym czasie potoczy sie moje z...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.